Tatoo

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Tatoo

Post by Addison_V »

Znam jednu žensku kojoj su u jednom salonu u Splitu [ime na pm ako koga zanima, ne želim gadit i hvalisat nikoga javno] rekli da će joj takve obrve izblijediti za sedam godina i da će ih godišnje morati upotpunjavati... 15 godina kasnije, ona još uvijek ima savršeno ocrtane obrve, izgledaju odlično, ali žensku su prevarili big time. :neine:
metalcore8
pripravnica
pripravnica
Posts: 215
Joined: 20 Jul 2010, 22:00
Location: Split, Hrvatska

Re: Tatoo

Post by metalcore8 »

a moram se nasmijat na to :lol:
a šta reć ...
roots are deeper then death
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Tatoo

Post by Addison_V »

Klonit se tog salona i njihovih kvazi tretmana i wannabe piercanja. :bljee:
metalcore8
pripravnica
pripravnica
Posts: 215
Joined: 20 Jul 2010, 22:00
Location: Split, Hrvatska

Re: Tatoo

Post by metalcore8 »

nama znaju doć ljudi iz, također jednog beauty salona s "lipim" suvenirima na sebi pa ti to prepravljaj
ne znam, ne ide mi u glavu da neki kozmetički salon radi pierceve i so called privremene tetovaže :roll:
roots are deeper then death
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Tatoo

Post by Bubble »

metalcore8 wrote:a da stavim sliku svojih nedovršenih leđa pa da se malo komentiše :hihi:

Meni jedino sto pada na pamet i sta mogu komentirati kad vidim đinovske tetovaze na ledjima je ta da oni koji si ih stave su

ustvari jedini koji ih ne moraju gledati :daa:
Sada znam i čemu služi zdjela!
metalcore8
pripravnica
pripravnica
Posts: 215
Joined: 20 Jul 2010, 22:00
Location: Split, Hrvatska

Re: Tatoo

Post by metalcore8 »

neki ih na žalost ne mogu gledati, al znaju da su tu i imaju im duboko značenje
a imam dojam da je tvoja izjava dosta ponižavajućeg konteksta za sve nas koji imamo "gigantske" tetovaže, ne samo na leđima nego i na drugim dijelovima tijela
zar misliš da bi netko oslikao cijela leđa samo da ih oslika i pokazuje naokolo
ah drago dijete, u zabludi si
da, ima ih, đikana koliko hoćeš koji jedva čekaju da skinu majicu ili se pokazuju na plaži, teretani i tko zna gdje, al ima nas koji to radimo za sebe i k tome se ni ne kupamo niti skidamo majicu u javnosti da bi se vidjelo to što se itekako da primjetit

jer ovo tvoje -ne moraju gledati- zvuči tako, u najmanju ruku, odvratno, kao da je neka anomalija u pitanju pa je jadna osoba na kojoj je ne mora gledati :suti:

ne mogu ostati imuna na ovakve upadice
hebat ga :cita:
roots are deeper then death
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Tatoo

Post by Bubble »

Moja izjava se moze shvatiti na vise nacina...ti si ju shvatila na negativan.Nije mi namjera bila vrijedjati nikoga ja sam napisala onako kako

je a to je da tetovaze na ledjima mogu najmanje vidjeti oni koji ih stave.Neke su mi tetovaze lijepe a neka nisu...a inace me bas briga

sta ce si netko raditi od svog tijela.Nisam primijetila da je netko ugrozen od osoba koje imaju tetovazu ali cesto ljudi koji imaju tetovaze su

osudjeni od okoline.
Sada znam i čemu služi zdjela!
metalcore8
pripravnica
pripravnica
Posts: 215
Joined: 20 Jul 2010, 22:00
Location: Split, Hrvatska

Re: Tatoo

Post by metalcore8 »

djelomično ću se složit s tobom oko osude okoline
sve ovisi gdje se nalaziš i na kakve ljude nailaziš
osobno mi se do sada nije dogodilo da me ljudi negativno gledaju, jer bitno je i tko je tetoviran te kako to nosi na sebi, ujedno i dal se uklapa u njegovu/njenu osobnost i koliko toliko stil odjevanja
da, stil odjevanja je isto bitan, jer jedno je vidit full istetoviranu osobu koja ne hoda pognute glave, koja nema masu kosu i odjevena je bez da se vide strateška mjesta, za razliku od osobe koja ne brine za svoj izgled, kao ni za kosu a kamoli za odjevne predmete na sebi
evo ti primjer od nekidan;
best frend i ja u Lidla, na kasi, 2 cure ispred nas od kojih mi se zavrtilo u glavi..obje spiercane, jako vulgarno odjevene, zapetljane kose, anorexične, neke užasno urađene tetovaže i k tome psuju gore od kočijaša
i nas dvoje, on bez body arta, skaterski odjeven, ja oslikana i spiercana, uredno podignute kose, odjevena u skate-pin up kombinaciju i razgovaramo se o politici, bez psovanja..
eto ti, 2 različita svijeta a sve 3 imamo tattoos i pierceve, za njih dvi bi se reklo da su junky whores i jadna im majka, a za mene i njega bi se reklo nešto sasvim drugačije

tako da definitivno NIJE bitno jesi li oslikan ili ne, nego tko si i kakav si
ljudi malo previše vole pi**it oko onih čija koža nije čista, i kao što oni inaju pretpostavke prema nama, tako i mi imamo prema njima upravo zbog njih samih
i tako se vrtimo u krug
hebat ga :raspa:
roots are deeper then death
User avatar
onaona
pripravnica
pripravnica
Posts: 495
Joined: 22 Oct 2010, 19:09

Re: Tatoo

Post by onaona »

imam 4etiri tetovaže, dvije su na djelovima koje su vidne ljeti, 1edna za vratom ful vidna, ali nizbog jedne nisam imala slabo iskustvo...
Prepreke. Prepreke vidiš tada, kad umakneš pogled sa cilja.
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Tatoo

Post by Instinct »

Ja bih još jednu..

:andj:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Tatoo

Post by dalloway »

a kakvu ? :bubble:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Tatoo

Post by Instinct »

dalloway wrote:a kakvu ? :bubble:
Trebalo bi razraditi ideju ali sigurna sam da bih je stavila na bok. Tj. onaj dio koji ide od boka prema guzi :cer: :cer:
I bila bi manja.
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: Tatoo

Post by Jarac »

ja bi da zavrsim svoju :(
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Tatoo

Post by dalloway »

meni se sviđa onak iznad guze na donjem dijelu leđa..ne mogu sad naći neku lijepu...a sviđa mi se i preko leđa,ima jedna krasna,ali našla sam ju na fejsu,ne mogu ju tu sad nakeljit :cer:
jedino što bi se u tom slučaju morala odlučit za jednu od opcija :mislim:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Tatoo

Post by Instinct »

dalloway wrote:meni se sviđa onak iznad guze na donjem dijelu leđa..ne mogu sad naći neku lijepu...a sviđa mi se i preko leđa,ima jedna krasna,ali našla sam ju na fejsu,ne mogu ju tu sad nakeljit :cer:
jedino što bi se u tom slučaju morala odlučit za jednu od opcija :mislim:
Na leđima već imam tako da mi je dio između boka i guze privlačniji :cer:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Tatoo

Post by dalloway »

Image
:cer:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
Rock Faerie

Re: Tatoo

Post by Rock Faerie »

Idem sutra na dogovor bit će prepreprekjut, mala na zapešću.
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: Tatoo

Post by fireandice »

Ne, ne bih. Ne dopadaju mi se ni tetovaže na drugima. Totalni turn off. Hajde i nekako one sa ukusom, ali kad vidim istetoviranu bubamaru ili roze škorpiju na dupetu (ok, ovo sam na fotkama vidjela, užas) ili Mazu i Lunju (da, ima ljudi koji i to stave), zgrozim se.
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: Tatoo

Post by whisper »

imam,na ramenu..lijepa uspomena na jedan tulum (što se nekad dobro pilo,strašno).eh to tinejđersko doba.. :roll:
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Tatoo

Post by djurdja »

whisper wrote:imam,na ramenu..lijepa uspomena na jedan tulum (što se nekad dobro pilo,strašno).eh to tinejđersko doba.. :roll:
s obzirom da si maltene još jučer bila teenagerica, jako ti je friška ta uspomena :cer:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: Tatoo

Post by whisper »

kao da je jučer bilo,leti vrijeme.. ;)
User avatar
cube
penzionerka
penzionerka
Posts: 4124
Joined: 06 Jan 2012, 03:34

Re: Tatoo

Post by cube »

Za sad ih nemam, ali ce biti uskoro jedna koja ce zaokruziti sve moje avanture po svijetu, bitne dogadjaje, moj zivot, karakter, moje fascinacije, sazrijevanje i sve ono sto me do sada izgradilo i ojacalo. Bice kombinacija vise slika/simbola/skrivenih i otkrivenih znacenja, vjerovatno na dijelu ledja, predio lopatice, ramena i prema vratu :cer:
*CAUTION: Spending more then a few minutes with me could lead to a VERY serious addiction
User avatar
fit
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
Posts: 4690
Joined: 22 Aug 2008, 19:36
Location: Rocky Mountains

Re: Tatoo

Post by fit »

dobar dio gornjeg dijela tijela mi je tetoviran :) a to ne znaci da nisam narucena za sljedecu kroz nekih desetak dana :D

i s obzirom na posao koji radim uopce nemam neugodnih iskustva a to je super :)
. . samo je stvarno neobično . .
User avatar
anansa
penzionerka
penzionerka
Posts: 2138
Joined: 24 Sep 2012, 22:23

Re: Tatoo

Post by anansa »

Imam ih par i još bi,al nemam ideja trenutno
ja ne svijetlim,ja sijevam
User avatar
Leckerbissen
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 867
Joined: 13 Jul 2012, 13:47

Re: Tatoo

Post by Leckerbissen »

Bljub mi crta treću i jako se veselim <3
What is your sexual orientation?
I'm a sexual atheist. I don't believe I'll ever get laid.
Post Reply