kremice

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.
Post Reply
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

kremice

Post by mizzy »

ma dajte nam poseban dio za kozmetiku i obleku!!!!!!!!!!!!!

uglavnom, zelim pitati ove iskusne tete, a i mladje, koje kremice koristite za vase lice? Ja sam jos uvijek na baby kremicama, ali vidim da to vise nedjeluje, a vidim i da mi treba i kremica za oko ociju (ovo mi je najvaznije sada). S cim skidate sminku? S cim cistite lice, tonici, losioni ovo, ono ... ma sve me to zanima. Imate li svakodnevni rital, stavljate li maske ...? Ma sve pisite. Ja recimo, imam pun ormaric u wc-u ma svakakvih gluposti, ali cesto totalno ignoriram da bih trebala cesto cistiti lice i onda si bas ne izgledam svjeze. S tim da koristim sad ovaj novi Dove sapun za lice s pilingom. Ali nije to to jelda, e, i mazem se s Johnsonovom kremicom za lice. Eto, zadaca za sutra :mrgreen:
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
Luna
Lezba sa onoga svijeta
Lezba sa onoga svijeta
Posts: 386
Joined: 22 Nov 2002, 01:03
Location: na njenim rukama

Post by Luna »

Uh, koji ja arsenal imam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Inače imam perioda u ľivotu kad samo bočice i kutijice kupujem, eh, to mi je slabost o:D

Trenutno koristim dnevnu kremu za lice Nivea Visage neku u bijeloj kutijici. A inače oboľavam Oriflame kremice, al već dugo nisam bila u shopingu, baą dobro da si me sjetila. :winky:
-Zašto tako užurbano nunaš?
-Zato da brže zaspim!
zrinka
pripravnica
pripravnica
Posts: 390
Joined: 19 Feb 2003, 17:03
Location: Krapina
Contact:

Post by zrinka »

ajme ... puno toga sam isprobavala na sebi da sam se osjecala kao pokusni kunic ...nakon silnih pokusa na mojoj kozi izabrala sam ove proizvode i za sad njima vjerna
masku od Balea ....kombinacija mlijeko i med .posto je za osetljivu i stresnu kozu jednom tj. stavljam na lice
kreme od Yves Rocher i Lacura i sve ostali njihovi proizvodi

Oriflame kremice i njihovii proizvodu ne odgovaraju mom tipu koze nisam nekako sigurna u njihove proizvode ..... kao i sa Avonim proizvodima ..kad sam procitale koji su svi sastojci odustala sam :ogle:


Johnsonova krema i sampon za kosicu su ok. :mrgreen:
bebi kremice su zakon o:D
za samo kap njeznih rijeci te molim jer srce moje duboko te voli
Image
voljeti i započeti iznova.
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Ne sminkam se cesto, ali kada je to nuzno zlo, skidam nekim L'Orealovim mlijekom ["jer ja to zasluzujem" :wink: ], a nakon toga tonic iz iste serije za ciscenje lica,...

Dnevna kremica koju koristim je neka by Ballea ili Balea, meni je fantasticna, njih dobijam iz Njemacke, a stvarno ne znam da li se mogu kupiti kod nas. Lice je nekako extra mekano kad se upije,...


8:)
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
Maska
Alatničarka
Alatničarka
Posts: 635
Joined: 23 Jul 2003, 01:07
Location: Zagreb

Post by Maska »

Bok...mizzy...bas si me nasla...upravo sam iz kozmeticarkinog lezaja iskocila!
...hi,hi...ozbiljno!I moj ti je savijet da odes tam preko puta u onaj centar ...nemrem se sad sjetiti...Bozica?..hm,nisam sigurna ali tam odi i tete ti budu sve objasnile i poslusaj ih i tako par puta i bus se naucila sve.
Iz iskustva ti to pisem,ja sam malo zanemarila lice jer sam alergicna na kremice i dobim ultikariju...br,br...uhzas...ali ove godine nista jer sam na vrijeme i odlucno odlucila jednom mjesecno na revitalift...ha,ha...maska,masaza i tak...ciscenje dva puta godisnje...i odlicno,odlicno se osjecam a ti odluci cim prije tim bolje jer ovak nekom je ova dobra nekom nije i vrijeme gubis isprobavajuci i troseci...a kreme su skuuupeeee....
Image
nebrini
Cirkusna detektivka
Cirkusna detektivka
Posts: 253
Joined: 20 Feb 2003, 20:11

Post by nebrini »

ajoj Mizzy,kod mene je u kupatilo ili u mojoj sobi.. svega imam sto ja koristim moje parfeme,kreme,itd ajoj imam puno stvari koja mi donosi moja seka iz inostranstva Imam ja kremu i koju ja koristim - Nivea i Avon krem za lice i ruke,jer ja koristim sminku u boji koju korstim -braon ,karamel,ruzu,crvenu..Sampon za kosu samo ja koristim pantene,palmonive,Avon
ja sminkam ponekad kad ja izlazim na slavu,rodjendane ,drustvu u gradu itd
Svaki dan namazem za kremom jer koza ne sme da bude trljavo,mora da bude meka 8:)
ponekad kad sam srecna
ponekad i kad sam zaljubljena
nedam da ti dam moje srce
User avatar
klija
dezurna balkonka
dezurna balkonka
Posts: 606
Joined: 20 Aug 2003, 03:39

Post by klija »

Nikad se ne ąminkam,pa mi kreme za to ne tribaju.A ąta s tice krema za lice,moram ga uvik mazati,pogotovo po buri kad mi cilo ispuca,a o rukama necu ni pricati,dođu mi ka u stare babe,ide mi cak krv iz njih kolko ispucaju.
Gibaj se gibaj,gibaj
User avatar
mudroslava
Dr. SEXpertica
Dr. SEXpertica
Posts: 730
Joined: 22 Nov 2002, 16:29
Location: Berlin
Contact:

Post by mudroslava »

klija wrote:...a o rukama necu ni pricati,dođu mi ka u stare babe,ide mi cak krv iz njih kolko ispucaju...

:cool:klijo, ne znam da li ima kod nas, ali pitaj u apoteci: krema za ruke, zove se "Neutrogena"... Koriste je norveski ribari i mudra koja cijeli dan kopa po povrcu, vocu, krumpirima itd... i zaklinje se u djelotvornost pomenute kreme... :cool:
My body is not a temple
It's an amusement park

It's not a side effects of the cocaine...

They tried to make me go to rehab
I said no, no, no.
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

ReiNaDeLuna wrote:Trenutno koristim dnevnu kremu za lice Nivea Visage neku u bijeloj kutijici. A inače oboľavam Oriflame kremice, al već dugo nisam bila u shopingu, baą dobro da si me sjetila. :winky:
Znas li da od nivee po kozi dobijes one male sitne bijele dlacice???? dokazano na mojoj mami, a tete u apoteci su joj to potvrdile :?
Ja ti isto imam od oriflame-a masku za lice od meda i mljeka i mljeko za ciscene od istog (ali ti ja to cesto, kazem, zaboravim ili kazem sutra cu i tako) i jos sam si od njih uzela neku zelenu masku za lice (ali je toliko nekvalitetna da imam osjecaj kad skidam tu zelatinu sa face, kad se osusi, da gulim i kozu zajedno s tim) i od sumskog voca piling, eeee tako fino mirisi da to cesce koristim. Ocemo zajedno u shoping? :mrgreen:
zrinka wrote: ...masku od Balea ....kombinacija mlijeko i med .posto je za osetljivu i stresnu kozu jednom tj. stavljam na lice
kreme od Yves Rocher i Lacura i sve ostali njihovi proizvodi
Oriflame kremice i njihovii proizvodu ne odgovaraju mom tipu koze nisam nekako sigurna u njihove proizvode ..... kao i sa Avonim proizvodima ..kad sam procitale koji su svi sastojci odustala sam
Johnsonova krema i sampon za kosicu su ok.
bebi kremice su zakon
Balea ... to se cesto reklamira, moglo bi biti dobro, jos ako imaju i kremicu za oko ociju, a ovo drugo cu si zapisati, yves rocher i lacura (nikad cula), a od Avona koristim samo gluposti za kosu, kao recimo trenutno regenerator koji se ne ispire (kosa mi je ko paperje od toga). Hvala zrinkić i hvala Neve
Maska wrote: Bok...mizzy...bas si me nasla...upravo sam iz kozmeticarkinog lezaja iskocila!
...hi,hi...ozbiljno!I moj ti je savijet da odes tam preko puta u onaj centar ...nemrem se sad sjetiti...Bozica?..hm,nisam sigurna ali tam odi i tete ti budu sve objasnile i poslusaj ih i tako par puta i bus se naucila sve.
Iz iskustva ti to pisem,ja sam malo zanemarila lice jer sam alergicna na kremice i dobim ultikariju...br,br...uhzas...ali ove godine nista jer sam na vrijeme i odlucno odlucila jednom mjesecno na revitalift...ha,ha...maska,masaza i tak...ciscenje dva puta godisnje...i odlicno,odlicno se osjecam a ti odluci cim prije tim bolje jer ovak nekom je ova dobra nekom nije i vrijeme gubis isprobavajuci i troseci...a kreme su skuuupeeee....
a sto mi se ovaj savjet svidijooo :cool: zakon, em sto mi je salon Bozica blizu, em sto se drugi brinu o tvom licu ... ma zakon, a jel skupo? :shock:

Klija draga, meni ruke isto zimi se osuse, ali ne do krvi kao tebi, uf! zabolilo me kad sam procitala tvoj post. Meni ti ruke samo poljubicaste i bas budu suhe, ali sad imam neku kremicu "pulitol" - krema za roke (tako pise), slovenska kremica. Drzala sam je na radnom stolu kako bi se sjetila tu i tamo staviti je na ruke, ali nije upalio, uklopila se medju olovke i ostale gluposti po stolu, tako da sam zaboravila na nju, sad je nosim u torbi jer obicno u tramvaju primjetim da su mi ruke grozne. Ali krema je bas dobra, ostavlja neki zastitni sloj na ruci pa duze budu "normalne", a nije masna (i fino mirisi), ali cini mi se da je mudrina krema bolja za takve probleme.

e, a nitko mi nije spomenuo kremicu za oko ociju, naime, jako sminkam oci, a kad skidam sminku nisam bas njezna i ... imam te sitne nesretne borice, zapravo, kazu da je od smijanja, je rajt, kako da no ...
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

ovih dana bas zicam pare od svojih za neku nivea nocnu kremicu sa grozdjem. ne znam tacno kako se zove. moja prijateljica kaze da joj je tako super za predio oko ociju jer ona ima problema sa podocnjacima. eh jedva cekam da je isprobam.
inace se strasno rijeko sminkam tako da ne koristim nesto posebno za skidanje sminke jer mi ne treba

nivea kremice koristim citav zivot i nemam nikakvih problema mizzika
neo
theoria
theoria
Posts: 93
Joined: 24 Nov 2002, 20:36
Location: tamo gde obitavaju vile

Post by neo »

haj mizzy, kad smo kod kozmeticke torbice - moju su svi videli na sajtu,
no ja i dalje koristim nivea visage - aqua beauty (kremica) leti koristim losion nivea, naravno a zimi i mleko i losion 1-2 nivea visage,
a sto se tice kremice za oci, ne znam sta ti treba. moja cimerka je pre nekoliko godina koristila antirid kremu, ali posto ja jos uvek nemam bore i sa ovoliko godina koliko imam, ne znam koja bi ti odgovarala.

btw od nivea visage ne izlaze bele dlacice- jos uvek nisam zena sa bradom- posle toliko godina koriscenja pomenute kreme.

najbolje je da odes do neke exlusive radnje i da pitas, a da posle kupis kremicu za oci u nekoj jeftinijoj.

orifflame i avon - sumljivo
jako dosadna lezbejka
mizzy
Official Avatar Dealer
Official Avatar Dealer
Posts: 263
Joined: 23 Apr 2003, 14:51
Location: Zagreb
Contact:

Post by mizzy »

e neo, ja imam 25 i valjda sam tek sad pocela obracati pozornost na svoje lice, neznam dali su te borice oko ociju oduvijek tamo, jesu li stvarno to bore od smijeha, ali sad ih vidim i ne svidjaju mi se. Ma trebala bih neku kremicu cisto da mi osvjezi oci nakon sto skinem sminku, jer stavljam taj puder i korektor i onda mi se malo kao da osusi to podrucje, a nije dobro kremu za lice mazati na oci pa mi smeta ta suhoca... ali budem se raspitala za tu antirid kremicu, hvala ti.



a vidi cura sto se mazaju kremicama :mrgreen:
Što te uistinu hrani? Iz čega živiš? Što te jača na tvojemu putu u slobodu? Što je tvoja najdublja slad, tvoja najdublja čežnja?
Image
neo
theoria
theoria
Posts: 93
Joined: 24 Nov 2002, 20:36
Location: tamo gde obitavaju vile

Post by neo »

ej mizzy nemoj mnogo da se brines oko bora tek si u 25 uostalom to i jesu godine kada sve na sebi primecujes i kad si sve smeta posle tri godine ukapiras da si veciti tinejdzer kao ja
jako dosadna lezbejka
Maska
Alatničarka
Alatničarka
Posts: 635
Joined: 23 Jul 2003, 01:07
Location: Zagreb

Post by Maska »

[quote="mizzy"] ja imam 25 i valjda sam tek sad pocela obracati pozornost na svoje lice, neznam dali su te borice oko ociju oduvijek tamo, jesu li stvarno to bore od smijeha, ali sad ih vidim i ne svidjaju mi se.quote]

....da nastavim...skupo?...skupo je ali savijeti koje tam dobis su dragocjeni!
A i godine koje imas su taman da se pocnes brinuti,ma cim ranije tim bolje !
Kad dodjes prvo ti pregleda lice i onda je razgovor s kozmeticarkom o tvom tipu koľe.... kaj,kako,kada....da ne duljim odi vidi i nebu ti zal!
Image
pH
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 26
Joined: 26 Feb 2003, 21:58

Post by pH »

Mnogo sam krema isprobala i konacno sam nasla nesto sto mi najbolje odgovara. Koristim kremu Nutrilogie od Vichy-a za suhu kozu. Toplo preporucjem svima da probaju Vichy proizode, vjerujem da necete pozaliti. :cool:
User avatar
klija
dezurna balkonka
dezurna balkonka
Posts: 606
Joined: 20 Aug 2003, 03:39

Post by klija »

Nece mojim rukama pomoci ni jedna krema,ni dermatolog,previąe su u praąku za robu,i kad radim sa sredstvima za ciącenje ne stavljam rukavice,tako da su uvik oątecene,samo po buri se to pogorąa.Nekad me tolko bolu,i pecu da mi se place od boli.Al nastojim ih uvik imati namazane nekom kremom,krema 48 mi pomaľe.
Gibaj se gibaj,gibaj
LAVICA505
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 46
Joined: 21 Aug 2003, 13:31
Location: ..nigdje mira nemam
Contact:

Post by LAVICA505 »

..ja koristim samo desse kremice,.ąvicarska kozmetika,isključivo na prirodnoj bazi,.to su sami ekstrakti biljaka,zelenog čaja,koncentrat marelice,.groľda,.doista su fantastične,..sve ľene i muąkarci koje su ih koristili ,postali su mamini stalni kupci i viąe ne mogu bez te kozmetike,.to su sve samo prirodne stvari,nisu kao avon i oriflame,..a kad jednom netko proba,postaje stalni kupac,. :!:
Postoji tajna vjeątina,biti jedno za drugo..
I kad potamni zlatnina,i ćutim da je gotovo
Ja plovim miran i čuvam to ąto imam,.tu varku da sam za te ipak drukčiji od svih,..bivąih..
Joą ti se radujem a nemam zaąto biti ponosan na nas..
User avatar
skin81
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 62
Joined: 23 Jun 2007, 11:52
Location: somewhere far beyond....

Post by skin81 »

i ja bi htjela neku dobru kremu za lice :mrgreen: ova mi je sad ok ali ipak mislim da može i bolje- Loreal nutrissime- imam T zonu i nikako je se riješiti. probala sam sa svim mogućim sapunićima za lice ali ništa. samo mi nevjerovatno isuše kožu...
make my day!!!
User avatar
steto
Konvencionalna
Konvencionalna
Posts: 2028
Joined: 30 Jun 2006, 10:40
Location: ur mind is my playground

Post by steto »

oh, please.. don't even get me started!!! :roll:

mada, j#besh sve kreme ovog svijeta pri nekoliko sati kvalitetnog sna :DH: :DH:
jedva se prepoznajem od kad normalno spavam posljednjih 10ak dana :mrgreen: :DH:
Neka tvoje oko padne na mene u chasu kada budem dobro uvjezbana, jer niko nije svih sedam dana u nedjelji ni mudar ni lijep...
FatalFemme
pripravnica
pripravnica
Posts: 224
Joined: 10 Apr 2006, 08:36

Post by FatalFemme »

...
Last edited by FatalFemme on 18 Mar 2008, 09:15, edited 1 time in total.
User avatar
piz_darija
Pizda_rija
Pizda_rija
Posts: 1997
Joined: 11 Aug 2006, 12:24
Location: s kraja svijeta, tamo gdje se pada...

Post by piz_darija »

ti neka pravo njegovana :mrgreen:

dže budessshhh :mrgreen:
Image
User avatar
zmaj
Super-Njuska
Super-Njuska
Posts: 812
Joined: 17 Feb 2007, 14:48
Location: ispred kompa

Post by zmaj »

Pričalo se da je dobro spermom namazat lice :hihi:
Non c'è limite alla fantasia...
Post Reply