Leonardo Di Caprio

Post Reply
User avatar
Andain
.
.
Posts: 2672
Joined: 11 Dec 2008, 13:19
Location: Zg

Leonardo Di Caprio

Post by Andain »

Ispočetka, 90-ih, mi je išao na živce jer sam ga izjednačavala sa famom oko Titanica (ni danas ne shvaćam zašto je taj film bio toliko uspješan, osim što je uloženo brdo love u nj i ima super glum. izvebe K. Winslet i K. Bates) i Romea & Julie..iako sam generalno znala da je dobar glumac zbog uloge u filmu This Boy's Life s Robert De Nirom
(http://www.imdb.com/title/tt0108330/" onclick="window.open(this.href);return false;), ali sam pretpostavljala da će ga fama i Hollywood potisnuti u kategoriju ljepuškastih glumaca za jedan žanr i da će tako ostati.

Onda sam vidjela What's eating Gilber Grape (http://www.imdb.com/title/tt0108550/" onclick="window.open(this.href);return false;) gdje je ukrao prostor J. Deppu i pomislila da je to jedna od najboljih glumačkih izvedbi što sam vidjela, no šteta što je karijera krenula u drugom smjeru (obzirom da su Titanic i R&J su snimljeni poslije ova dva gore spomenuta filma, kao i poslije Dnevnik jednog košarkaša).
I onda je došla 2002. i 'Catch Me If You Can' i otad držim da je jedan od najboljih glumaca koje sam gledala na ekranu sa odličnim smislom sa izbor filmova.

Uskoro u kina dolazi Inception za kojeg su kritike već fantastične, a za Di Caprija tvrde da mu je to uloga života.

So, da l' ga volite gledati i koja mu je najbolja uloga ili vama najdraži film?
''Reason is not automatic. Those who deny it cannot be conquered by it. Do not count on them. Leave them alone.'' Ayn Rand
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Leonardo Di Caprio

Post by Addison_V »

Ja se isto radujem Inceptionu. Trailer mi se sviđa.

Osobno me oduševio u Revolutionary Road. Dođe mi da se rasplačem sad samo kad se sjetim tog filma. Tu sam se uvjerila da je fabolous glumac.

:odlaziukutplakati:
Alba Avis
Fuga Y Misterio
Posts: 1998
Joined: 24 Mar 2008, 18:50

Re: Leonardo Di Caprio

Post by Alba Avis »

Ne, nekako ga ne volim. Nema mi dobar gard, jezik mu nešto kovitla. I izbjegavam ga.
Nisam ga ni pretjerano pratila, svega par filmova pogledala.
U Shutteru mi se svidio, tj. nije me nervirao.
I tako to :cer:
Nikad kao Bane!
User avatar
Andain
.
.
Posts: 2672
Joined: 11 Dec 2008, 13:19
Location: Zg

Re: Leonardo Di Caprio

Post by Andain »

''Reason is not automatic. Those who deny it cannot be conquered by it. Do not count on them. Leave them alone.'' Ayn Rand
Post Reply