Serije ali ne meksicke...

Post Reply
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by honky »

Lip Service se, kao što se nagađalo, neće nastaviti snimati. http://www.afterellen.com/node/105162

:andj:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by Aryanim »

gotova druga sezona Honky... :patnja: nadam se da ce dalje ic...

sad vidim da je krenula serija opet i to treca sezona Spartacus... ako nekom ne smeta vise krvi u seriji, golotinje itd... ok je serija...
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by honky »

@ Aryanim: je, išla bude treća sezona, Jessica Lange i Paulsonica su potvrdile da će glumiti u njoj. Finale je baš bilo...katarzično, pogotovo za jadnu Jude. Moram priznati da sam Image Image na scene s njom, pogotovo kad ju je Kit isčupo iz ludare i kad je umirala. Image
Prekrasno snimljena scena, onaj bijeli bleščeći krevet (život) i svugdje oko nje tama...

Kak se tebi svidjelo finale? :bubble:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by Aryanim »

honky wrote:@ Aryanim: je, išla bude treća sezona, Jessica Lange i Paulsonica su potvrdile da će glumiti u njoj. Finale je baš bilo...katarzično, pogotovo za jadnu Jude. Moram priznati da sam Image Image na scene s njom, pogotovo kad ju je Kit isčupo iz ludare i kad je umirala. Image
Prekrasno snimljena scena, onaj bijeli bleščeći krevet (život) i svugdje oko nje tama...

Kak se tebi svidjelo finale? :bubble:
:hajhaj: ajmo dalje... :hajhaj: sad cekam da mi krene i igra prijetolja dalje, navodno ce ju pocet emitirar u 3 mje ili pocetkom 4 mj... :cer:

uh kraj, da, ma meni super kad dode crni andeo nad nju napokon i jos ju pita dal je ovaj put spremna, nakon svih tih godina borbe... i kako su ostavili klince, da su ipak pomogli i ustvari su oni nastavili zivjet kao sasvim normalni ljudi (makar sve nenormalno oko njih bilo kad su bili bebaci...)
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by Instinct »

Dva i pol muškarca. :cupid:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by dalloway »

‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
evaluna
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 829
Joined: 09 Nov 2011, 16:06
Location: Izmišljena

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by evaluna »

Modern family :)
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by dalloway »

evaluna wrote:Modern family :)
oni su mi fun :dadada:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
seagull
leteći punoglavac
leteći punoglavac
Posts: 1703
Joined: 08 Apr 2007, 23:07

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by seagull »

uskoro krece treca sezona

"iluzija je prosvjetljenje;
prosvjetljenje je iluzija"
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by dalloway »

ne znam jel već netko stavljao,ali evo, za ljubiteljice skandinavskih krimića i serija :super: sa atipičnom junakinjom :roll:

‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by Jarac »

jeste gledale The Suits?

i koliko sezona ima serija Dead like me?
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by dalloway »

počela sam pratiti ovo, Mads Mikkelsen mi je fejv glumac,ali ne mogu se oteti dojmu da bi to skandinavci napravili puno bolje...već me hvata strah da neću moći pogledati niti jednu američku seriju više :patnja: postaju mi too much predvidljive i pretrpane nastojanjima da se izmisli bolje od boljeg,a sve nekako završi na istom :one: ali ne odustajem za sad :ne:



dobar tek!
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by Jarac »

dalloway wrote:počela sam pratiti ovo, Mads Mikkelsen mi je fejv glumac,ali ne mogu se oteti dojmu da bi to skandinavci napravili puno bolje...već me hvata strah da neću moći pogledati niti jednu američku seriju više :patnja: postaju mi too much predvidljive i pretrpane nastojanjima da se izmisli bolje od boljeg,a sve nekako završi na istom :one: ali ne odustajem za sad :ne:



dobar tek!


ja sam odustala na prvoj epizodi.
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by Jarac »

ali serija od koje nikako ne mogu odustati je grey's anatomy i idem sama sebi na zivce i serija mi ide na zivce, ali dobro, meni inace sve ide na zivce tako da....

uglavnom, zapela sam na 22oj epizodi 9te sezone i ne mogu naci dalje.

moze neka pomoc?
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by honky »

Google pretraga "grey`s anatomy s09e23 torrent" upućuje na ovaj rezultat, mislim da bi trebalo šljakati, ima puno seedera:

http://kat.ph/greys-anatomy-s09e23-hdtv ... 99291.html

(Piše da je dodan torrent prije 14 h, znači friška roba=nedavno emitirano, vjerovatno zato nisi mogla naći.)
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by Jarac »

totalno je skidam ;)


hvala :)
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
mistake
pripravnica
pripravnica
Posts: 451
Joined: 29 Mar 2013, 21:54

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by mistake »

neprevazidjena Californication, uvijek je mogu gledati

i sada Shameless, ko voli neobičan humor preporučujem :zmig:
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
User avatar
Velika al Mala
pripravnica
pripravnica
Posts: 451
Joined: 15 Apr 2010, 23:53

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by Velika al Mala »

Jarac wrote:jeste gledale The Suits?
jep, preporuka :super:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by dalloway »

danska krimi serija,nije mi nadmašila dosadašnje,ali sasvim solidna za pogledati.Ima cijela sezona na youtube s engleskim titlom.Evo prve epizode.


‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by Jarac »

neko gleda mozda Lost Girl? :) ja totalno volim tu vrstu serija sa super mocima :)

i btw sta je sa 25om epizodom 9te sezone grey's anatomy, nije snimljena il sta jekoji k :(
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by honky »



Preporučam svima, odlična serija, radnja se odvija u ženskoj kaznionici. :) Fini omjer drame i komedije, mnoštvo različitih ženskih likova - butchica, studsica, transrodne osobe (ok, samo jedna, ali vrijedna!) - za svakog ponešto.

I šećer na kraju, Laura Prepon (koje se konzumenti pop kulture možda sjećaju kao Donne iz "Ludih sedamdesetih") i njene naočale:

Image

Image

Ola! :zaljub:

Nema većih sličnosti sa OZ-om, ima puuno manje brutalnosti i više konsenzualnog sexa.
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Hidden_soul
The root of all evil
Posts: 2305
Joined: 09 Feb 2003, 02:35
Location: Zagreb

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by Hidden_soul »

Oh da, Laura Prepon.
Zapocela sam gledat tu seriju iz znatizelje a na kraju sam je samo i gledala zbog Laure.
Moj televizijski crush :blindlove:

@honky: ako ti se svidjela Orange is the new black, probaj dati sansu i australskoj seriji Wenthworth.
Isto se radi o zenskom zatvoru, isto imaju i gay lika i tako, nelose. U Australiji je u 7.mjesecu zavrseno prikazivanje 1.sezone.
"I'm a homicidal maniac, they look just like everyone else!"
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by honky »

@ Hidden: hvala na preporuci, "Wentworth" sam počela gledati prije OITNB, ali nažalost u dva navrata sam zahrkala u pola pilot epizode, pa si mislim da nije to možda za mene.

Meni je, osim LP, u "Orange" najbolji dio taj čitav dijapazon ženskih likova, različitih etniciteta, pojavnosti, rodnih/spolnih identiteta...More women of color - and keep 'em coming!
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by honky »

American Horror Story: Coven uskoro kreće sa emitiranjem. :bubble:

Vremenski okviri su kojima se radnja odvija su sadašnjost i razdoblje suđenja salemskim vješticama, radnja je smještena u New Orleans, a između ostaloga bavit će se sukobom voodooa i vještica, ropstvom, opresijom nad manjinama...Ova sezona se čini, čak više nego ikad, u znaku jakih ženskih rola, uz standardnu postavu i nezaobilaznu Jessicu Lange dopeljali su i Kathy Bates i Angelu Bassett. :klap:


“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Dora
penzionerka
penzionerka
Posts: 5319
Joined: 03 Sep 2011, 23:38

Re: Serije ali ne meksicke...

Post by Dora »

Post Reply