Horor filmovi

katarina, the lik
zvijezda Istoka
zvijezda Istoka
Posts: 2529
Joined: 28 May 2004, 10:32
Location: Шумадијо, Шумадијо, ко би тебе оставио...

Re: Horor filmovi

Post by katarina, the lik »

Daybreakers sa Itanom Houkom.

Odličan :)

User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Horor filmovi

Post by Aryanim »

Ma to te ja pitam... :grli:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
Velika al Mala
pripravnica
pripravnica
Posts: 451
Joined: 15 Apr 2010, 23:53

Re: Horor filmovi

Post by Velika al Mala »

Mene je strah gledat al gledam, u društvu naravno al nekak su mi svi onak.. bzvz.. Neki ok koji se sjećam su mi descent, rec, eden lake, pet sematary, paranormal activity, omen, saw prva dva.. iako smatram da sam ih pogledala previše pa više ni ne znam kaj sam gledala.. zombiji mi i nisu nešt i i da nikad neću zaboravit bug, koji je to horor :pomak: o da i hostel :zbunj: i par jako zabavnih :kokice:
User avatar
Megain Fame
studentica
studentica
Posts: 124
Joined: 25 May 2010, 20:08
Location: Zagreb
Contact:

Re: Horor filmovi

Post by Megain Fame »

Velika al Mala wrote:Mene je strah gledat al gledam, u društvu naravno al nekak su mi svi onak.. bzvz.. Neki ok koji se sjećam su mi descent, rec, eden lake, pet sematary, paranormal activity, omen, saw prva dva.. iako smatram da sam ih pogledala previše pa više ni ne znam kaj sam gledala.. zombiji mi i nisu nešt i i da nikad neću zaboravit bug, koji je to horor :pomak: o da i hostel :zbunj: i par jako zabavnih :kokice:
:super:
zakon horori.
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Horor filmovi

Post by Instinct »

Ne gledam horor nikad sama. Osim kad sam mazohist.
Uglavnom nakon njih imam halucinacije i ružne snove. :malodijete:
:instinct:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Horor filmovi

Post by Aryanim »

Instinct wrote:Ne gledam horor nikad sama. Osim kad sam mazohist.
Uglavnom nakon njih imam halucinacije i ružne snove. :malodijete:
:instinct:
onda ih gledaj sa nekim ko ce te poslije utjesit i lagano odvuc misli od filma... :grli:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Horor filmovi

Post by Instinct »

Samo da ne bude Rak po horoskopu.

:lol:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Horor filmovi

Post by Aryanim »

hehehe... ja ih volim pogledat, i gledam i trenutno i sama... ako treba mogu tijesit al ti neces račicu.... :belj:
Odgledala sam film the road - nije horor nego apokalipticni i super je... pogledajte svakako...
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
MOANA
penzionerka
penzionerka
Posts: 1152
Joined: 06 Jul 2010, 22:02
Location: negdje nigdje

Re: Horor filmovi

Post by MOANA »

zaključila sam da francuzi imaju genijalne hororce.
jedan od njih je "Krvava romansa" Switchblade Romance...posebno me palila glavna glumica
ili njihove "granice"...Frontiere(s)....
izuzetni jaki filmovi.čak možda i ne spadaju u horore, već u trilere. svakako preporučam da se pogledaju.
ne želim da me baš svatko voli.ljubav nekih ljudi čak me i vrijeđa i umanjuje moje samopoštovanje
User avatar
Velika al Mala
pripravnica
pripravnica
Posts: 451
Joined: 15 Apr 2010, 23:53

Re: Horor filmovi

Post by Velika al Mala »

Megain Fame wrote:
Velika al Mala wrote:Mene je strah gledat al gledam, u društvu naravno al nekak su mi svi onak.. bzvz.. Neki ok koji se sjećam su mi descent, rec, eden lake, pet sematary, paranormal activity, omen, saw prva dva.. iako smatram da sam ih pogledala previše pa više ni ne znam kaj sam gledala.. zombiji mi i nisu nešt i i da nikad neću zaboravit bug, koji je to horor :pomak: o da i hostel :zbunj: i par jako zabavnih :kokice:
:super:
zakon horori.
Ja još uvijek imam problema zaspat ako odem spavat 5 do 3, onak počekam da je oko pol 4 za lakši san... od paranormalnih aktivnosti :stid:

Uglv. dodajem The Thing, Exsorcist, The Ring, Dawn of the Dead, The Mist ( ok ok, film je možda malo.. pretjeran al kraj je jeben ), ee Grudge (kako sam to zaboravila), Ring, Wrong Turn ( baš mi ok :P i to svi nastavci :P ), The Final Destination.. ima dosta treba se sjetit..
User avatar
zmaj
Super-Njuska
Super-Njuska
Posts: 812
Joined: 17 Feb 2007, 14:48
Location: ispred kompa

Re: Horor filmovi

Post by zmaj »

a šta vam je to strašno u Paranormalnim?
Osim što je strašno dosadan i predvidljiv?
Non c'è limite alla fantasia...
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Horor filmovi

Post by Dodir_Svile »

meni je strasna scena bila ono kad ona sjedi ispred kuce na klupi a on ide prema njoj jer sam ocekivala da ce se ona okrenuti i nece imati lice ili tako nesto. kad ono, pih..
ali najbolji dio mi je kad je to nesto povuce s kreveta, pa opizdi glavom o pod. :lol:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Velika al Mala
pripravnica
pripravnica
Posts: 451
Joined: 15 Apr 2010, 23:53

Re: Horor filmovi

Post by Velika al Mala »

zmaj wrote:a šta vam je to strašno u Paranormalnim?
Osim što je strašno dosadan i predvidljiv?
A ne znam, svakom nešto drugo.. onaj filing 03:00 su sad će se nešt desit i onda čekaš šta :D :D
User avatar
MOANA
penzionerka
penzionerka
Posts: 1152
Joined: 06 Jul 2010, 22:02
Location: negdje nigdje

Re: Horor filmovi

Post by MOANA »

više se kod mene doma dešava tih paranolmanih aktivnosti, nego u tom filmu... :hehehe:
ne želim da me baš svatko voli.ljubav nekih ljudi čak me i vrijeđa i umanjuje moje samopoštovanje
User avatar
zmaj
Super-Njuska
Super-Njuska
Posts: 812
Joined: 17 Feb 2007, 14:48
Location: ispred kompa

Re: Horor filmovi

Post by zmaj »

Velika al Mala wrote:
zmaj wrote:a šta vam je to strašno u Paranormalnim?
Osim što je strašno dosadan i predvidljiv?
A ne znam, svakom nešto drugo.. onaj filing 03:00 su sad će se nešt desit i onda čekaš šta :D :D

I ništa. Meni je jedini polustrašni dio bio ona završna scena. Kad se onako u kameru, ali i to zato jer me baš u tom trenutku Gandi upikao u salo na trbuhu.

Dodir; baš tako, čekaš, gledaš....i ništa. Valjda je baš to ništavilo tako strašno.

Moana: jel' mogu prespavati kod tebe? Ja bi se bojala.
Non c'è limite alla fantasia...
User avatar
MOANA
penzionerka
penzionerka
Posts: 1152
Joined: 06 Jul 2010, 22:02
Location: negdje nigdje

Re: Horor filmovi

Post by MOANA »

zmaj, pitam se kak si osjetila da te je upikel u trbuh :lol:

ja se bojim grmljavine, pa ak grmi dođi k meni da me tješiš
ne želim da me baš svatko voli.ljubav nekih ljudi čak me i vrijeđa i umanjuje moje samopoštovanje
User avatar
Megain Fame
studentica
studentica
Posts: 124
Joined: 25 May 2010, 20:08
Location: Zagreb
Contact:

Re: Horor filmovi

Post by Megain Fame »

Dodir_Svile wrote:meni je strasna scena bila ono kad ona sjedi ispred kuce na klupi a on ide prema njoj jer sam ocekivala da ce se ona okrenuti i nece imati lice ili tako nesto. kad ono, pih..
ali najbolji dio mi je kad je to nesto povuce s kreveta, pa opizdi glavom o pod. :lol:
iz nekog razloga sam se sad sjetila onog tipa koji u Titaniku padne s palube, odvali se u propeler i onako se rotira u more. umirem od smijeha svaki put na taj dio.
ima čak i prilog o njemu.

http://www.youtube.com/watch?v=xWx2GpQgW8M" onclick="window.open(this.href);return false;
Addison_V
pripravnica
pripravnica
Posts: 474
Joined: 11 Jul 2010, 17:31

Re: Horor filmovi

Post by Addison_V »

Ja ne volim horrore, ali volim ih gledat.
Daybreakers mi nije bio nesto narocito.
Ne volim filmove o zombijima i vampirima, malo su mi dosadni. Drazi su mi oni u kojima ljudi ugrozavaju ili love ljude, tipa Saw ili The Strangers, my personal favorite horror movie. Bojim se trailera kad ga vidim, kamoli filma, cak i nakon tri puta gledanja :cer:
I The Last House on the Left je dobar.
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Horor filmovi

Post by Aryanim »

dugo nisam pogledala neki dobar hororac... ili se jednostavno nemogu sjetit ni jednog... mogla bi nesto pogledat, imate kakvu preporuku, nesto novo?
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Horor filmovi

Post by djurdja »

pa recimo mozes gledati sjednice sabora, suceljavanja, predizbornu kampanju i tak... :cer:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Horor filmovi

Post by Aryanim »

djurdja wrote:pa recimo mozes gledati sjednice sabora, suceljavanja, predizbornu kampanju i tak... :cer:
od njih cu zaspat... :pomak: jedino ako se netko potuce, al to ce onda biti samo mala akcijska scena... :hihi:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
out
odbanovana
odbanovana
Posts: 349
Joined: 28 Jan 2003, 02:04

Re: Horor filmovi

Post by out »

ja se toliko bojim horor filmova da poslije njih imam teske psihicke poremecaje ali ipak sam bolja od sestre koja se boji gledati Buffy ubojica vampira
ali definitivno egzorcizam emily rose mi je najveci horor usrala sam se bojim se i sad dok pisem jebate odmah se otriznim, a stvarno je to tako kad si pijan a netko te strasi odmah se otriznis jelde???
User avatar
night fury
pripravnica
pripravnica
Posts: 211
Joined: 19 Jul 2011, 00:02
Location: Zg

Re: Horor filmovi

Post by night fury »



preporučujem, stvarno je high tension, cjelo fakin vrijeme
Love the run but not the race
Post Reply