L Word

Post Reply
Wanda
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 79
Joined: 16 Apr 2003, 00:04

L Word

Post by Wanda »

a sto mislite o L Wordu?
konachno! lez serija!
nazalost, ne ide na tv-u kod nas,
al se organiziraju cure, pa u mami mozete doc pogledati epizode koje su skinule sa neta,
a i razmjena cedeja je dogovoriva :mrgreen:
meni je serija fenomenalna (so far) i navukla sam se otprilike cim sam vidla uvodnu spicu :mrgreen: ..
a glumice.. 8:)
:love: Karina Lombard :love:
i naravno Katherine Moennig :love: ..
anyway; for more informations - > klinite L WORD
Ja sam genije, čudo prirode!
Sve na svijetu znam i jasno mi je sve!
User avatar
Willow
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 26
Joined: 28 Dec 2002, 00:42
Location: Sarajevo

Post by Willow »

The L Word rocks!!! :mrgreen:

Koje je uzivanje napokon gledati seriju gdje je sve "in the open", a ne da moramo ganjati subtext...:) Doduse, bilo bi bolje da su neke epizode malo "lakse", da ubace malo vise humora... Ali tek je prva sezona, naucit ce... :wink:

Alice mi je haos - a glumica ima odlican timing za komediju. Morat cu si nabaviti majicu sa "Step off bitch!" na njoj...
Dana je preslatka! Ona i Lara su mi pravo osvjezenje...
A Marina je... Rrrrrrrrrrr...
A je l' jos neko ima zelju da poceslja Shane svaki put kada je vidi? :wink:

Jos samo 3 epizode i onda duuuuuuuuuuga pauza do druge sezone. :cry:
Wanda
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 79
Joined: 16 Apr 2003, 00:04

Post by Wanda »

ma Shane ima to neshto... bas mi je za taj stil "zavedem-poj*bem-odj*bem"
ali Karina (Marina)... svaki put :ts:
Ja sam genije, čudo prirode!
Sve na svijetu znam i jasno mi je sve!
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

jeeeeeeeeeee, meni kitten poslala prvih nekoliko epizoda :luxh: :luxh:
onda sam dva sata skidala real player da mogu gledat. a onda sam se NAVUKLA! isprve. jutros sam u pauzi izmedju dva bloka ucenja skontala da pogledam jedno pola sata prve epizode. na kraju sam jedva stigla u skolu na vrijeme, a od drugog bloka ucenja nije bilo nista. o:D
sad surfam po netu da malo skontam ko je ko, ko se kako zove u stvarnom zivotu, citam intervjue itd.
ne, nemam zelju da pocesljam shane, nego da joj jos vise rascupam kosu :mrgreen:
a marina mi ide malo na zivce sa onim glasom. al stvarno nemam zamjerki (bar ne vecih). samo se nadajmo da ce potrajat, tj da ce interes rasti za nju, pa da do nas dodje bar jos jedna sezona. i nadajmo se da ce meni moja dobrociniteljka kitten, kojoj sam btw zahvalna do groba (:remy:) dostavljati nove epizode.

jel ima neko da zna jel ima negdje slucajno scenarij serije, ali ne ono prericano, nego dijalozi. i jel ima neko da zna koliko ukupno ima epizoda u prvoj sezoni, da mogu pratit dokle sam dosla.

i jos jednom thnx kitten i onoj dobroj dusi koja je to sa ove strane okeana skinula sa neta i dalje rasparcavala. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

nakon desetominutnog istrazivanja sam skontala da je sadasnja zena Melisse Etheridge, Tammy Lynn Michaels ona slatka kratke plave kose koja ima nesto sa shane u ne znam kojoj epizodi i onda je shane ostavi. doduse, sad kad malo skontam to bi mogla bit bilo koja cura u seriji :mrgreen: ali reci cu vam dok skontam kak se zove u seriji.
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

zaboravila sam nesto pitati. sta mislite ko je od glumica u stvarnom zivotu lezba? osim LEISHE HAILEY koju su povezivali sa kd lang.
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

i osim Laurel Holloman, odnosno Tine (ona sto pokusava da zatrudni) koja je, aj kent fakin biliv it, glumila u onom filmu "The Incredibly True Adventures of 2 Girls in Love" gdje se opce ne moze prepoznati.

i da, zena od melisse se u seriji zove Lacey
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Willow
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 26
Joined: 28 Dec 2002, 00:42
Location: Sarajevo

Post by Willow »

STA FALI MARININOM GLASU!?!?!? (Morala sam da to izbacim iz sebe... :wink: ) Ne mrem bulivati da imas zamjerku... Ima taaaaaako sexy naglasak... Jos na pocetku osme epizode kad zapjeva na talijanskom...
Eh, sad mogu da nastavim... :mrgreen:

Serija ima 14 epizoda (13 ako Pilot racunas kao jednu) i upravo je prosle nedjelje prikazano finale u USA. Sada valja cekati do januara. A kako su zavrsili seriju - pa oni nisu noooooormalni. Daju novo znacenje rijeci cliffhanger... Devet mjeseci iscekivanja - okrutno, nema sta... :evil:

Transkripte epizoda mozes naci na ovoj stranici - izvrsna je, imas sve epizode ukljucujuci i finale.

A to za glumice mi je bilo pravo sega - jedna jedina osoba u osnovnoj postavi je lezbejka u stvarnom zivotu i ona igra biseksualku (and gets to kiss the guys), dok sve straight glumice glume lezbejke. :mrgreen:

PS: Serija je odlicna, ali ipak se nadam se da ce druga sezona biti malo vedrija od prve...
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

ma nije nist sa glasom, nego mi je nekak ko iz bureta, al ne onak fino kao shane nego nekak, nemam pojma. antipatican mi je.
enivej, znaci ja imam malo manje od pola epizoda... :cry:
KITTEN?!?! KAD BUS TI DOSLA U ZENICU? :( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a zasto prave tak malo epizoda u sezoni? :cry: znate vi kad je januar? mora proc i ljeto i jesen i zima i nova godina i sve... :cry: eh, al nema veze, gledacu ove epizode po 10 puta da utvrdim :mrgreen:

ok, znam da je Alice (ne znam kak se really zove) lezba jer su je povezivali sa kd lang, ali je i Tina (opet ne znam kak se zove) glumila u filmu "The incredibly true adventures of two girls in love" koji ja imam i gdje je isto glumila lezbu, samo sto nema sanse da se prepozna. u tom filmu je glumila 18togodisnjeg tomboya.

P.S. ja i moja cura smo se obje zaljubile u Shane :love:
The rockstar hands of a big butch dyke.
ester
vrtic
vrtic
Posts: 8
Joined: 08 Dec 2003, 18:56

Post by ester »

sve o L Wordu : www.afterellen.com
User avatar
klija
dezurna balkonka
dezurna balkonka
Posts: 606
Joined: 20 Aug 2003, 03:39

Post by klija »

Ehhhh,ova Marina super izgleda :mrgreen: i Shane ima baą slatku facu :wink: i Dana je slatka :wink:
Gibaj se gibaj,gibaj
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

OUMAJGAD! :shock: Alice i Dana?!?!?! Shane je heartbroken?!?!?! Bette i Tina skoro prekinule?!?!?!?! Mr. Piddles umro?!?!?!?! OUMAJGAD! :shock:
The rockstar hands of a big butch dyke.
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

mr piddles je bio najsladja maca na svijetu :cry:
dodir tek sam sad skontala da si u potpisu citirala danu ta mi je scena legendarna :cool:
:love: :sheep:
stampeda
vrtic
vrtic
Posts: 1
Joined: 08 Jul 2003, 15:59
Location: Zagreb

Post by stampeda »

ajde, nek' su se i cure s ovog sajta navukle :cool: serija je super i stvarno, tko će sad čekati do iduće godine... :sheep:

u početku sam vrludala ąto se tiče najdraľeg lika, pa je to malo bila Marina (mislim, glas, stav, pojava), pa Dana (zgodna, a zbunjena), pa neąto neąto, a na kraju sam zaključila da mi je Tina najprivlačniji lik jer je zamiąljena kao kombinacija zrele, smirene i tople osobe spremne za ozbiljnu vezu, a i onaj tip je ne uvijek savrąeno lijepe, ali ipak privlačne koke 8:) i joą je plava :bbgb:

sadrľaj bi mogao biti veseliji, ali mislim da serija i spada u ľanr drame, dakle, očekujem poneku zajebanciju, ali i ful ozbiljne teme. a to ąto su odmah na početku prve sezone već dobile 'zeleno svjetlo' za nastavak, mislim da dosta govori o kvaliteti jer je konkurencija za snimanje novih sezona u Americi fakat ogromna i mnoge dobre serije se otkazuju. moľda je to djelomično zbog 'in' teme :gay:, ali mislim da ni glumci, dijalozi i scenarij nisu za bacit' :)

enivej, L Word rula! :luxh: :gay:
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

kitten wrote:mr piddles je bio najsladja maca na svijetu :cry:
dodir tek sam sad skontala da si u potpisu citirala danu ta mi je scena legendarna :cool:
jeste, jer su moje mace toliko slatke da su van konkurencije :mrgreen: a ona kucka ga je ubila, garant! :cry:

da, taj sam potpis stavila cim sam pogledala tu epizodu. jednostavno ne mogu podnijeti takve muskarce. a i dana mi je bila preslatka. ono, look at me, i'm comming out and i don't give a shit o:D
The rockstar hands of a big butch dyke.
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

crkni tonya, ubico macaka :hang: :ts:
nadam se da ce nagrbusiti sljedece sezone :twisted:
:love: :sheep:
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

Pazi ovo:
Image
Image
Image
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

nisam nigdje mogla naci onu sliku sa kapuljacom, kad skriva od Lacey :mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
klija
dezurna balkonka
dezurna balkonka
Posts: 606
Joined: 20 Aug 2003, 03:39

Post by klija »

Super slikeeeeeee!!!!!!!!!! :lol: A Shane je opaka ľenska!!
Gibaj se gibaj,gibaj
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

je, a kazu da je i u real life jako fina.
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

ou maj gad, nisam se mogla suzdrzati da ne procitam spoilere za drugu sezonu :cry:
The rockstar hands of a big butch dyke.
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

pa sto to uradi ludo jednaaaaaaaaaaaa :freak: nemoj slucajno da ti se koji spoiler omakne na forumu jes me cula :panic:
:love: :sheep:
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

a kak sam mogla odolit, majke ti? fino odem na media blvd, odem na the l word online, i gdje pogledas "spoilers updated". i ajd ti sad nemoj otic...
ma kakvi, ovdje mi se nece omaknuti. samo cu reci da ce tina i bette............i da ce dana i alice ustvari............ dok ce jenny i i tim............... a marina............


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! :sca:
Katherine Moennig se osisala :cry: smrc.... :cry:
nadam se samo da ce joj narast do sljedece sezone... :cry:
The rockstar hands of a big butch dyke.
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

ma slatka je i sa kratkom kosom dodiru :wink: kad je neko sladak onda je sladak i sa razlicitim frenkama. ma nek se i ocela opet ce biti hot :mrgreen:
:love: :sheep:
Post Reply