Online, besplatni tečajevi

Koju ste školu završile ili još idete u školu, faks. Da li planirate upisat kakav tečaj? Iskustva i dogodovštine iz školskih klupa za sve uzraste...
Post Reply
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Online, besplatni tečajevi

Post by malena8 »

Neke su vjerojatno čule za Courseru, neke nisu, zato ostavljam ovdje link besplatnih, online tečajeva iz svih jbnh područja, od sociologije do programiranja. Ja sam uvjerena da svatko može naći nešto za sebe. Zavisno o tečaju tj. sveučilištu, nakon nekih dobijete i uvjerenje o položenosti ispita s postotkom riješenosti testa. Tečajevi traju oko misec dana (više, manje), ponekad vam je potrebna kamera u slučaju da ste izabrale npr. tečaj gitare, ali ugl samo komp., dobra volja i sat vrimena dnevno tih misec dana ;)
U svakom slučaju, toplo, toplo preporučujem.

https://www.coursera.org/
:love:
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Online, besplatni tečajevi

Post by Dodir_Svile »

Wow, cool! :klap: Vec sam si bookmarkirala 8 njih.
Samo mi pliz reci, jesu li lekcije u video formatu, jesu li live i koliko traju, jer nemam flat internet, pa moram paziti na glupe gigabajte? :ogle:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Re: Online, besplatni tečajevi

Post by malena8 »

Sve zavisi od vrsti tečaja, ali ima dosta videa, zavisi što si uzela. Uvik tu imaš i online literaturu. No ugl je to online chat učionica (možda si to i imala u sklopu kojeg kolegija na faksu), prof. i oni koji polažu tečaj. Kao što rekoh, oko sat vrimena dnevno tih misec dana trajanja tečaja, sve ti piše u istom koji si uzela i dođe ti na mail detaljnija obavijest.
U sv. slučaju vridi radi ovog prijeć na flat ako zaključiš da ti uzrokuje puno prometa, sigurno je ovo najjeftinija obrazovna opcija :super:
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Online, besplatni tečajevi

Post by Lea »

:super: super. :dadada:
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
Andain
.
.
Posts: 2672
Joined: 11 Dec 2008, 13:19
Location: Zg

Re: Online, besplatni tečajevi

Post by Andain »

Čula sam za to, odlična stvar, plus kod nekih tečajeva (možda svih, ne znam) možeš skinuti materijale bez slušanja predavanja..što je super za kampanjce poput mene:)

P.S. Đizs Malena koja si ti štreberica..što ti nisi već na dva faksa??:)
''Reason is not automatic. Those who deny it cannot be conquered by it. Do not count on them. Leave them alone.'' Ayn Rand
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Re: Online, besplatni tečajevi

Post by malena8 »

Andain, ti iz mrtvih uskrsnula. :cer: Kod svih su ti materijali dostupni i to je tako jbn dobro. Najžešći su tečajevi sviranja i cerekanje na web cam-u :cer:
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Re: Online, besplatni tečajevi

Post by zenia »

kul...
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
Post Reply