,,KAO,,operacija index

Koju ste školu završile ili još idete u školu, faks. Da li planirate upisat kakav tečaj? Iskustva i dogodovštine iz školskih klupa za sve uzraste...
Post Reply
User avatar
mimmi
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 817
Joined: 01 Jun 2008, 00:00
Location: mjesec
Contact:

,,KAO,,operacija index

Post by mimmi »

Dosta Vas prisutnih na balconnu je kako sam ja mogla primjetiti sa zavrsenim faxom,trenutni i buduci studenti.

Zanima me da li ste razmisljali ali ono bas razmisljali o kupovini nekog ispita??

KOLIKO VAS JE POSEGNULO U DZEP(svoj ili roditeljski)I KUPILO ISPIT NA FAXU ILI RECIMO VOZACKU ILI BILO KOJI VID DIPLOME???

Koliko Vas nije ni pomislilo da uradi tako nesto?
budi REALNA,
zahtjevaj od zivota
NEMOGUCE...
User avatar
Russian Roulette
with full barrel
Posts: 551
Joined: 26 Oct 2006, 12:39
Location: Behind You
Contact:

Post by Russian Roulette »

Vozačku mi je sredila osoba na visokom položaju LoL. Nije mi se dale peglati sa našim komisijama.. ruše te dok njima ne platiš..
Ispit nisam niti jedan. Mogla sam, kao mnogi što jesu.. radije ću sjest nabubat.. i za te pare se naliti pošteno.. nekoliko puta. Mada, i za sređivanje ispita je potrebno samo nazvati par prijatelja. :mrgreen: But, anyway.. not my cup of tea.
Take a shot.
User avatar
mimmi
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 817
Joined: 01 Jun 2008, 00:00
Location: mjesec
Contact:

Post by mimmi »

ma daj mimo nas dvije do sad je pogledalo jos 13 osoba i kao niko nema nist za reci,a jeste svi ono kao ma ja sjedim i grijem stolicu..
da,da
pa mozete vi i to da napisete
budi REALNA,
zahtjevaj od zivota
NEMOGUCE...
User avatar
Layla
penzionerka
penzionerka
Posts: 1697
Joined: 29 May 2008, 20:25
Location: zg

Post by Layla »

Ne pada mi na pamet da to napravim. I nemam kaj drugo reć.
Illusion is the first of all pleasures. (Oscar Wilde)
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Re: ,,KAO,,operacija index

Post by malena8 »

mimmi wrote:Dosta Vas prisutnih na balconnu je kako sam ja mogla primjetiti sa zavrsenim faxom,trenutni i buduci studenti.

Zanima me da li ste razmisljali ali ono bas razmisljali o kupovini nekog ispita??
Nikad.

mimmi wrote:KOLIKO VAS JE POSEGNULO U DZEP(svoj ili roditeljski)I KUPILO ISPIT NA FAXU ILI RECIMO VOZACKU ILI BILO KOJI VID DIPLOME???
Ako bih to namjeravala učiniti onda bih morala posegnuti u svoj džep; dakle ne.
mimmi wrote:Koliko Vas nije ni pomislilo da uradi tako nesto?
Ja.

Eh da, razmišljam o povlačenju veze za prijemni (iako znam da neću učiniti isto). Frustrira me čitavo stanje oko toga. Živjela Državna matura.



Još pitanja? :mrgreen:
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

nisam nikada posegla u džep, što ne znači da je zapelo da ne bi!!!
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

nis nikad ni u dzep ni iz dzepa ni pitala ni koristila veze za bilokakav posao ili diplomu ili stogod slicnog....
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
piz_darija
Pizda_rija
Pizda_rija
Posts: 1997
Joined: 11 Aug 2006, 12:24
Location: s kraja svijeta, tamo gdje se pada...

Post by piz_darija »

više volim naučit pa onda popit' pare koje bi dala za to... :mrgreen:
Image
User avatar
fit
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
veslam po kućama - čamac nosim sa sobom
Posts: 4690
Joined: 22 Aug 2008, 19:36
Location: Rocky Mountains

Post by fit »

za te pare se da lijepo putovati il kupiti kakav bike :mrgreen:
. . samo je stvarno neobično . .
User avatar
mimmi
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 817
Joined: 01 Jun 2008, 00:00
Location: mjesec
Contact:

Post by mimmi »

Ma da ja sam danas upravo odbila svaku ponudu da mi se pomogne na takav nacin,ono kao ne se brinuti malo podmazes i nikakve brige nece simati za ispit.boli me k... makar i popadala na svim(mada sumnjam u takav slijed desavanja)ja im ne dam ni kinte.ETO

a postavila sam topic jer stvarno mi idu na zivce svi oni na predavanjima koji se samo smjeskaju i nemaju dvije ciste za sastavit recenicu,koji i nekriju da nema potrebe da se toliko brinu kad je opste poznato kako mogu poloziti za sitnu lovu...FUJ GADI MI SE SVE...
budi REALNA,
zahtjevaj od zivota
NEMOGUCE...
User avatar
sama
blagoslovena, blagoslovena
blagoslovena, blagoslovena
Posts: 1050
Joined: 26 Sep 2008, 02:56
Location: snovi

Post by sama »

mimmi wrote:Ma da ja sam danas upravo odbila svaku ponudu da mi se pomogne na takav nacin,ono kao ne se brinuti malo podmazes i nikakve brige nece simati za ispit.boli me k... makar i popadala na svim(mada sumnjam u takav slijed desavanja)ja im ne dam ni kinte.ETO

a postavila sam topic jer stvarno mi idu na zivce svi oni na predavanjima koji se samo smjeskaju i nemaju dvije ciste za sastavit recenicu,koji i nekriju da nema potrebe da se toliko brinu kad je opste poznato kako mogu poloziti za sitnu lovu...FUJ GADI MI SE SVE...
NE BITI NERVOZNA
ZNAM DA CES DOCI I ODNIJETI ME U PALACU VJETROVA
User avatar
Nikki Wade
pripravnica
pripravnica
Posts: 273
Joined: 10 Apr 2007, 23:01
Location: u nadi...

Post by Nikki Wade »

iskreno - na faksu sam grijala stolicu kao i luda i svaki ispit posteno prosla (osim par pomagala - dzonova - na nekim jako teskim ispitima- sta se moze, malo pomoci dobro dodje :mrgreen: )...i sad je grijem na magistratu, s tim da ovde u "Evropi" nema mita na Univerzitetima, svaki pokusaj se sankcionise jako striktno...vozacki sam polozila od prve, na srecu, ne znam ni ja kako, s tim da sam sa kcerkom jednog od clanova komisije isla u istu skolu i imamo isto ime, pa je mozda ciko bio malo popustljiv 8:)
...para ionako nikad nisam imala, starci su mi srednja zalost s primanjima, i da sam htjela potplatiti, nisam imala sa cime, a sexom mi nikad nije palo na pamet, mada se stara salila cesto da ce se ona zrtvovati (ili tata) ako bude trebalo hihihihihi :lol:
"Proslost je, znam, majka buducnosti
Kcerka ce majke istom kurvom biti..."
Rock Faerie

Re: ,,KAO,,operacija index

Post by Rock Faerie »

Na privatnom sam faxu iz poluprivatne srednje škole, kud da im još plaćam i za ispit. Iskreno neću bit licemjerna i govorit ne bi ja nikad platila ispit (novcima) jer nikad ne znam na kakvog se profesora može naletit.
Alba Avis
Fuga Y Misterio
Posts: 1998
Joined: 24 Mar 2008, 18:50

Re: ,,KAO,,operacija index

Post by Alba Avis »

Koji je smisao kupljenog ispita? To mi je kao da si kupim prijatelja.
Di je zadovoljstvo , interes... :unsure:
Nikad kao Bane!
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: ,,KAO,,operacija index

Post by ow »

sadrzaj & forma

Nisam student al sam poslodavac. Jos nisam nikoga zaposlila, al u svakom slucaju prije bih zaposlila nekoga bez diplome tko zna raditi nego nekoga sa diplomom tko pojma nema.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
katarina, the lik
zvijezda Istoka
zvijezda Istoka
Posts: 2529
Joined: 28 May 2004, 10:32
Location: Шумадијо, Шумадијо, ко би тебе оставио...

Re: ,,KAO,,operacija index

Post by katarina, the lik »

A nekog sa dve diplome ko pojma nema? :)
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: ,,KAO,,operacija index

Post by ow »

katarina, the lik wrote:A nekog sa dve diplome ko pojma nema? :)
,e taj netko mora biti suvlasnik firme da bih ga zaposlila :)
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
Post Reply