MOj cudan san

Religija, etika, moral, alternativa, parapsihologija, ezoterija.
Post Reply
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

MOj cudan san

Post by alex 2 »

Ovako sinoc ja sanjam jako , jako cudan san a on ide ovako : :|

Dolazim ja kao na comp i palim balconn stranicu i nesto stara pise da su serveri prezatrpani i da ih treba cistit jer se tokom godina sve lose sto se pise na forumima materijaliziralo i kako ona nece moc radit novi site ako ne ocistimo to sve
I sad ja kao izlazim iz kuce i dolazim kod nekih vrata , samo vrata stoje a pored mene stoji ow , layla i jos par ljudi koje neznam a oni su kao isto s foruma dosli cistit i nose metle , domestose i tako te stvari

I sad mi uđemo u vrata i stvorimo se u nekoj prostoriji a doli kao su prolazi koje triba cistit i krenemo u te prolaze i u neku drugu prostoriju prostoriju kad ono doli kanalizacija i dize se razina fekalija u njoj a nama se zatvore vrata od prolaza za gornju prostoriju i mi kao idemo pobjec a nemozemo i ta govna nas pomalo stizu i guse
kad ono iz govana bjeze ljudi koji su toboze admini drugih stranice i nisu uspijeli ocistit svoja govna nego beze i bjeze ko ludi pa razbiju vrata i tako i mi pobjegnemo
u gornju prostoriju , gdje uspijemo nekako zatvorit sve rupe i zaustavit ta nadiruca govna i na kraju dođemo doma a na kompu stoji blc i na banneru pise , novi balcoon ali nekako na neki djeciji nacin sa nepravilno napisanim slovima i na kraju ow napise kako je uspilo i kako su se ta govna povukla i serveri rade kako treba :shock:

---------------------------
Cudan san jelda ? :shock: :shock: :? :?
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

cudno da. mada ne vjerujem da su govna na balkonu toliko opasna :mrgreen: to sto si sanjala mi zvuci kao oni filmovi sa zombijima :mrgreen:

ja sam sanjala isto cudan san. sanjala sam da to uopce nisam ja, nego sam bila neki tip. i trebala sam doci na neko brdo. uzela taksi, koji me dovezao samo do nekakve birtije na pola brda i rekao da me dalje ne smije voziti, da se gore ne smije ici. jer je tu bio neki kriminalac koji je lokalni mocnik i koji je ubijao vec ljude i kao on ne da. i ja izadjem iz taksija, i gledam kroz prozor (s vanjske strane) njih unutra u birtiji kako se deru i piju. i sagnem se ispod nivoa prozora da me ne vide, i zaobidjem birtiju i pocnem se penjati uz brdo. bilo je uzasno strmo, skoro okomito. penjala sam se i rukama i nogama, hvatala se za travu. i poceo je vec padati mrak pa mi je bilo super sto me nece skuziti. i stalno sam gledala prem birtiji da vidim jel ce me vidjeti, i taman dodjem do neke kuce ispred mene, gdje se mogu sakriti, i taman da se dokopam te ravnine i spuca me metak iz snajpera u glavu i rasturi mi mozak. :ogle:

noc prije toga sam sanjala onu curu koju sam spominjala vec u postovima, kojoj sam rekla da zelim da umre, pa sam je poslije ljubila o:D uglavnom, sanjala sam da se kupamo u kadi, ali obucene totalno, i nesto se zezamo. i sljedece sto znam je da se ona odjednom skinula i pocela me ljubiti i skidati, ali sve je bilo nekako uzasno njezno i puno ljubavi, ne samo strasti. i ne znam dokle je to islo, jer je sljedeca scena bila kako ona ulazi u neki crveni kamion i kamion se penje uz jako strmo brdo (opet brdo :ogle:) i dolazi do vrha i pada u provaliju. ja trcim prema kamionu, vadim je van, uzimam je u narucje i nosim i trcim s njom prema toj nekoj dvorani gdje su bili svatovi (zbog toga smo valjda i isli tamo). ulazim unutra i trazim nekoga sa autom, nadjem svog brata, ali on nema auto pa mu kazem da nadje nekoga sa sto brzim autom i da uzme kljuceve. on nadje nekoga sa nekim nabrijanim audijem, ja sjedam ozada sa njom u krilu, i on nas vozi autoputem u zagreb u bolnicu. odjednom u mom krilu vise nije ona nego moja macka Kia i isto je tako bez svijesti.

noc prije toga sam sanjala da letim za pariz i dolazim na neki aerodrom koji je totalno napravljen futuristicki, od nekih zeljeznih cijevi. ulazim u avion, mali je, ima crveni tepison na podu. cockpit nije odvojen nicim od ostatka aviona, kao u autobusu. polijecemo (da, sa komplet osjecajem gravitacije i svega) i super. za par sati slijecemo, blabla, sve ok. odjednom je vec povratak, isti daj avion, isti aerodrom, samo sad je kao povratak. i vracamo se preko stuttgarta (sto je poprilicno besmisleno ali ok). trebamo sletjeti u stuttgart, i pilot kaze da se nesto sjebalo, da ce mozda biti problema. onda skuzimo da nesto gori na avionu, i pilot kaze da ce morati letjeti naopako da se to ugasi. avion se okrece upside-down i letimo tako neko vrijeme. onda pilot izgubi kontrolu i pocnemo padati. ja totalno smirena, ono kao, ok, sad cu poginuti. :ogle: i to je bilo to, probudio me sms.

sorry, alex, ja mislim da ti nisi zamislila ovaj topic kao dnevnik snova, ali ono, meni se pisalo :mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

Nisam , ali moze bit dnevnik neobicnih snova i komentiranje istih :mrgreen:

Tvoji su dodir zanimljivi :mrgreen:

Inace pitam se sto ce ow rec na moj san :shock:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Post by ow »

Na balkonu nema govana :saev:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

A neznan , san me laze :cry:
lazljivi san , lazljivi san :pj: :tank:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
Aden56
peder na balkonu
peder na balkonu
Posts: 271
Joined: 16 May 2008, 18:10
Location: Zagreb

Post by Aden56 »

Pa kad je vec dodir napisla svoje budem i ja svoj :rt:

Pa da počnem: Sanjao sam da sam se vratio 50 godina u prošlost, prvo sam hodao nekom starom cestom do Zagreba (koju btw mislim da sam negdje vidio, nekako mi je poznata :sock: ) i odjednom sam se našao pokraj jednog vrtića gdje sam vidio sebe (imao sam valjda oko 4-5 godina) i staru kako se igra samnom, imao sam kratku plavu-gotovo zlatnu kosu, (no bilo me je glupo kako to vidim kad sam se vratio 50 u prošlost :???: ) tada sam šetao gradom da vidim kako je izgledao prije i dođem na ideju da odem na gornji grad i otiđem u Tolkien na pivu. Dođem gore i pita me oromni čovjek luđačkih okruglih očiju i okrugla lica- izgledao je katastrofa ali se sjećam da je bio vrlo pristojan- koliko godina imam, rekoh mu da ću još malo pa 18, a on je rekao
da će mi dati pivu, u tom trenutku pojavio se neki policajac i tražio me osobnu, dao sam mu je i rekao da se ne čudi broju jer dolazim iz budućnosti. Tada sam krenuo van, a policajac me primio za lakat i počeo se derati kako policija kontrolira sve ( :ylol: :pd: :sca: :ogle: )--- ali je bilo dosta jezivo.
Tada sam se našao u nekakvom šoping centru ( :pd: sa pokretnim stubama. prije 50 godina! i ktome na gornjem gradu!) gdje je tolkien bi skroz dolje u prizemlju. Tada sam nešto radio-- ne sjećam se točno što i nako nekog vremena vratio se u tolkien gdje mi je vlasnik htio nešto važno reći, sjeli smo i...... tada me probudio poštar!!! :evi: Pitam se štp je to bilo tako važno kad mi je pokušao raće dvaput i oba puta su ga omeli...

Molim analizu... :deal:
If you have a dream, don't wait. Act!. One of life's little rules. Got it memorized?
User avatar
alex 2
litlle blue alien
litlle blue alien
Posts: 3182
Joined: 04 Nov 2007, 19:58
Location: Nebo

Post by alex 2 »

KOju STARU , mamu ili ow ? :hihi:
:DH:
..

Nije bilo suza , nije bilo iluzija , ostao je krik na usnama i ova pjesma....
User avatar
Aden56
peder na balkonu
peder na balkonu
Posts: 271
Joined: 16 May 2008, 18:10
Location: Zagreb

Post by Aden56 »

Mamu. :rt: :ylol:
If you have a dream, don't wait. Act!. One of life's little rules. Got it memorized?
User avatar
Faithmina
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 45
Joined: 15 Dec 2011, 18:50

Re: MOj cudan san

Post by Faithmina »

prije 4 godine napisala sam 2 dijela , jer imam problema sa snovima i vodim cijeli blog o tome u ova dva dana došla su još dva dijela . Sve je mješanje stvarnosti i iluzije pa evo kome se čita nek čita :

Sve se dešavalo prebrzo.
Privatne škole izluđivale su me do kraja. Sva ta pristojna djeca, ulickana do savršenstva , bogat roditelji, …
Sve do same punoljetnosti mislila sam da će tako biti.
Od malih nogu otac me učio da lažem ljudima koji me ne poznaju a onima koji me poznaju da lažem još i više, ali o svom privatnim životu da ga ne spominjem.
Tako je i bilo lagala sam svima i svakome .
Naravno otac je bio na svojoj razini imao je svoje dečke.
Bili su uz njega i kad se plakalo i pljačkalo. Bili su lojalniji nego apostoli Isusu.
To društvo činilo je 7 ljudi. Nijedna žena , samo 7 muškaraca.
Kao klinka nisam shvaćala zašto bi me ispred škole čekali oni a ne moj otac.
Često bi ostajala sama sa dadiljom kad je otac bio na putu ali kad bi se vratio znala bi uvijek da mi je donio moje omiljene igračke.

On je znao da mi se škola ne sviđa pa kada bi se pretvarala da sam bolesna trenirao bi sa mnom od jutra do mraka.
Moje omiljene igračke bili su noževi.
Kupovao ih je svaki put, i to uvijek različite.
Moji treninzi su se sastojali o običnog ciljanja noža u spužvenu vreću.
Sa 12 godina znala sam rukovati sa svim vrstama.
Iako nisam shvaćala zašto to radim imala sam cilj, jedi cilj u mom životu bio je da budem član njegove sedmorice.
Godine su mi prolazile .
Tijekom tih godina naučila sam i borilačke sportove.
Od svih dakako najdraži mi je bio tajlandski boks. Čista borba tijelom , bez rukavica bez štitnika samo udarci rukama i nogama.

U mojoj 17 godini ubili su mi oca.

Danima sam plakala zašto sam imala cilj u glavi da budem dio sedmice. Osjećala sam se krivom.
Moje nasljeđe nije bilo samo materijalni dio , već sam zauzela i očevo mjesto u sedmici

ME AND THE 7 ..

Organizirati sami početak bilo je najteže ali otac je uvijek govorio
Snađi se s onim što imaš a ono što nemaš nabavi.
Oni su me prihvatili iako sam 20 godina mlađa i sa činjenicom da sam žensko.
Sad sam na vrhu organizacije a tek mi je 18 godina.
Još me paze i čuvaju kao da sam malo dijete.
Iz glave mi ne izlaze lude ideje.
Od svih sportova nastavila sam trenirati judo.
Od ponedjeljka do petka sam na treningu a subotom i nedjeljom sam sa sedmicom.
Ove subote planiramo akciju za sljedeći vikend. Subotom ujutro je samo moje vrijeme za šoping.
Sutra je petak i kad se probudim dečki me vode na razgovor.
Naravno kod psihijatra.
Iako mislim da se žele uvjeriti da nisam luda ,oni tvrde suprotno da je to želja mog oca.
Naši planovi su preveliki ali tu je i ujedno kršenje zakona.
Ali to je tek u subotu pa da se ne zamaram time.
Rijetko kada spavam jer imam noćne more.
Ne znam zbog čega ali najviše od svega boji se potresa.
Sutra ču pitat gospodina ludog (moj psihijatar) odakle mi taj strah pa ču uvrstiti i to.
U mojoj glavi ima sto ideja čak sam i dečke smiješno nazvala :
g. ponedjeljak
g. utorak
g. srijeda
g. četvrtak
g. petak
g. subota
i naravno ja gospođica nedjelja
to nam je bio paravan a i njima sa sviđa.
Moram se odmorit pokušat ču zaspat pa nastavljam sl. dan

Petak

Današnji dan prošao je normalno. Popodnevna terapija izludila me je do kraja naravno moj psihić nije normalan.
Dobila sam zadatak da na svaku njegovu riječ odgovorim bez razmišljanja. Da mu kažem što mi prvo padne na pamet pa evo:
On-ja
Ljubav-mržnja
Ljeto-zima
Crno- bijelo
Kiša-sunce
Sve je bilo normalno dok nije počeo s:
Mržnja-osveta
Strast-x(je osoba koju neću imenovati)
Bijelo- sivo
Mačka-crna
Pun-mjesec
Crveno-obruč
Da iz toga je izvukao dijagnozu koja mi se baš i nesviđa
Dao mi je test sa bokalom koji je ispunjen vodom
I pitao je kako na ovo gledam .
Gledam kao nedostatak vode da nije ispunjen do kraja.
Dijagnoza mi je bila da uvijek težim u životu nečim što me ispunjava ali nikad nisam zadovoljna.
Naravno nezadovoljna sam sa svim pa sam tako i otišla leč nezadovoljna ali otkrila sam i zašto se bojim potresa.
Kao mala ostala sam u podrumu kad je bio rat i svi su se bojali potresa.

Subota

Svoje jutro izgubila sam na šoping.
Naša akcija je bila pomaknuta u nedjelju da i to za sutra.
Moj zadatak je naći jednu osobu.
Cijelo popodne sam tražila nikako ga nisam mogla pronaći.
Rekla sam sedmici da ne mogu da je nestao.
A jedan od njih mi je odgovorio.
Razmisli malo da možeš samo tako nestati svi bi zatvorenici ovoga svita nestali.
I dok sam razmišljala o njegovim riječima sinulo mi je čovjek kojeg tražim bio je bivši zatvorenik.
Njegov dosje bio je u našim rukama.
Promijenio je ime zove se Boby Long .
Samac, visok 1,87, crna kratka kosa, tetovaža na desnom ramenu (lubanja),živi u jednosobnom stanu , radi na burzi.
Imala sam sve potrebne podatke sve ostalo oni će sutra obaviti.
Da bio je to ispit za mene. Sutra idu u akciju na bobya.

Nedjelja

Oni su svoje obavili a ja se ne miješam u njihov poso.
Jednostavno nije me bilo briga što su napravili.
Ah nedjelja je danas ,danas je dan za druženje .
Tako sam pozvala I,K,S
Pola dana smo se mi smijali na S izjavu
*ne znam zašto vi mislite da sam PARAOIČNA*

još bolja joj je *ma neki praznik ,svi sveti i ta ekipa*

joj kako smo se smijale premda i ivona i keva imaju također glupih izjava kao
*da bar imam sidu spasila bi se ili pak
ja uopće neman pluća*
kad pali Šuljuga cigaru viče *jebem ti ja tvrdi upaljač dobit ću mišiće na prstima*

premda mi je najbolja * a šta ćeš kad su Amerikanci zavladali svijetom. Mi smo mala država i jedno nas spašava Nikola Tesla, sportaši i razvedena obola….*

hvala bogu ima još glupača na ovom svijetu.
Za ponedjeljak to jest sutra moram spremit govor za sedmicu i tako navečer sam se bacila na posao .

Ponedjeljak

Moj govor bio je spreman ušla sam u salu i stala za stol svi su me pozorno slušali a ja sam počela.

Svi slabi ljudi su dobri ljudi jer nisu dovoljno snažni da bi bili zli ali upravo to će se sve promijeniti jer dok novi raj počinje vječni pakao dolazi svakom je čovjeku Dan ključ raja ali isti taj ključ otvara i kapije pakla.
Jer na ovom svijetu ne postoji ništa, jer pakao i raj su tu na zemlji ti sam odlučuješ a i ja sam vjerovala pričama da se boje boga ali kakav se taj bog pokazao krhki ubogi starčić koji se više ni ne sjeća imena svoga. netko mi je nekada pročitao ove stihove pa eto vama ih citiram

Naučila si me dušo kako oni koji pobjeđuju ostvaruju želje svoga srca nije bit niti u vježbi niti u vještini one pobjeđuju ali najvažnija je želja jer tko se usudi taj pobjeđuje.

Svoje sam izbiflala mislim da im se svidio ali sad moram u psihića.

Dolazi po mene x
Ulazim u auto i putem opet ista prića
Oćemo li nas dvoje opet pokušat?
-ne jer ja mislim da smo ovaj ples odavno već završili plesati
ali što se to s nama desilo zar nisi luda i dalje za menom?
-možda jesam luda još za tobom ali ne želim opet pokušavati.
kao to misliš?
_eto tako kad eliminiraš nevjerojatno što god ostalo koliko god nemoguće bilo sigurno je riješenje.
Ma šta ti govoriš zato i ideš psihiću kad te niko ne razumi
-da upravo tako niko me ne razumi niti ja koga želim razumiti.

Svi znamo kako je sa X završilo!
Ne zbog razlike u godinama ,ne zbog toga što mi je bio sve več zbog toga što se život razvlačio iz dana u dan !
Niti jednu priču nisam napisala trijezna pa neču ni ovu ! Kao da imam pametnijeg posla!
Svaka je bazirana na mom životu ,stvarna ali pomalo toliko zakomplicirana da je fixna iluzija nestvarnih događaja!
Prošle su 4 godine od 1 djela ,sve je ostalo nedorečeno pa če i ovao također! Maštu na volju!¨

Sve se polako mjenjalo ,a možda se ništa nije promjenilo !
Četiri godine su me spremali za razlićite zadatke .
Odlučila sam otići iz svog zlatnog kaveza ,ostaviti svoju slavnu sedmorku, promjeniti grad ali uvjek mi je u krvi ostala jedna jedina želja !
Želja za kriminalom, oružjem ,terorizmom!
To je jedina stvar koja mi u životu ide !
Uz njihovu naklonost upisala sam željeni fax u drugom gradu ! Mislila sam SLOBODNA SAM!


Krivo sam mislila!
I dalje uz sve to imala sam pratnju ,obuku ali sada i hrpu za učiti!
Obuka se uvjek provodi subotom i nedjeljom ,mojim slobodnim danima!
Prezimi zimu na sljemenu u vojnom odjelu ,vreči za spavanje i šatoru!
Tokom noći provjera svako uru vremena u slučaju smrzavanja da se eliminira !
Jer i sami znamo kako snjeg utječe , samo ti se počne spavati , tjelesna temperatura se snizi i samo poplaviš!
Svako malo novi trening u novom gradu!

Moj otac je očito imao tako fix ideje da me dan danas zaboli glava!
Svežite je naopačke na granu od stabla ali ruke joj moraju taknit pod i to do lakta .Neka trenira , svoju težinu neka nauči dizati ,hodati na rukama!

Objesili bi konop na 6 metara pa se penji do vrha , da mala pomoć nogama al kad dođeš do vrha spuštanje je bilo efikasno naopačke ! To mi je dan danas najdraža vježba!
Dobila sam na poklon laserski pištolj ali mi jebe ciljanje , na daljinu nikako jer mi se ruke tresu !
Na blizinu bez problema!
Ipak se ja držim svojih igračkica !
Več smo utvrdili činjenicu da mi nije suđeno da umrem na brzinu ,da me skupi autobus,auto,tramvaj ,da me pogodi metak!
Možda je zapisano negdje u nekom djelu sudbine ali znam da ču umrijeti od raka!
Đavolu bi dušu prodala da sam kao Dorijan Gray da slika stari mjesto mene !
S svojim unutarnjim demonima lako bi se borila ionak sam dobro dresirana!
Ali ovako pomirit cu se s tim da je Constantinu đava produžio život izvadivši mu rak s pluča a meni neče!
Tko bi želio živit vječno?
Da bilo bi ljepo ,ali bi se i toga zasitila!
Što ste dobili za Božić ,to vas vjerojatno svi pitaju?
Dobila sam nogu u dupe dok su me izbacivali iz aviona jer se bojim visine !
Adrenalin je na +100 .Skok s padobranom nije neka velika stvar samo sam čekala da poljubim zemlju!
Sljedeči Božić netražim ništa!
Stiže mi poruka !
-Dali ste vi gospodarica?
ono wtf???
odg. - Ne dragi ja sam šefica podzemja! ha ha ha

Prokleto dobro te znam ljubavi mala ,neigram ja na kladionicu pa da gubim malo po malo , samnom ti je ruski rulet sve ili ništa !
Odustala sam od ljubavi jer je ljubav odustala od mene ! Jebe se meni za visoko društvo kad imam učinit ono što mi narede!
Od previše svega mi je zlo!
Bezbroj puta sam htjela odustati ,vratiti se na početak ali ne, glavu gore život je ljep a budale su na svakom kantunu samo ih na vrijeme primjeti!

Zašto se ljudi spuštaju? Od toliko ljudi sam čula pored tebe se osječam malom ,sitnom, minijaturnom!
Nisam ja bog i batina ali ako se tako osječaš imaš problem s samopoštovanjem !



Sjedim u učionici s hrpom brojeva , sve što se nalazi u učionici na raspolaganju ti je , nalaze se popunjene klupe i stolice .Sami štreberi oko mene , izgledaju kao informatički geniji , plava kosica, okrugle naočale , samo što još nos ne počmu kopati ! Dobro se uklapam iako sam cure , možda zato što imam kratku kosu ?
Možda sam samo frik .Što ako sam ista kao i oni ? A da zanemarim za promjenu činjenicu tko su oni i što su oni , pa što ako su bolji i lošiji od mene ,što i ako sam najgora među njima! Ja sam tu u toj učionici i nema mi van! Na vratima su dva zaštitara u slučaju da poželimo van! Pred pločom zelene boje neki starčić piskara kredom .
1 N 4 8 9 4 0 M S D 3 5 6 8 2 7 6 1 9 3 8 4 7 5 6 2 9 N E 2 9 8 4
R 5 M 6 H 3 I 9 K 0 2 3 6 S Z I S 5 8 0 4 2 4 F N 6 9 2 8 3 1 0 6 D
4 H 5 F 6 H U 7 S 6 6 7 H J I 4 3 3 0 N 5 7 2 4 0 7 5 3 1 4 0 K I S
R 6 9 0 L Č S D 5 7 9 2 3 5 7 1 6 2 7 E 8 0 4 S 5 6 S A R B T 4 3 0
0 3 4 0 5 6 S 3 9 M E 4 6 C 5 7 1 K I 6 8 4 7 D 6 7 9 S 4 9 0 A 5 6

Završio je pisati tu hrpu brojeva i slova .
Gospodo ovo je vaš zadatak , ukoliko pokušate izači i ne dadete točan odgovor biti će te eliminirani.
Krasno još te dovuku ovamo bez razloga a na kraju te eliminiraju!Ništa uvatimo se posla , nas je 20 netko mora doći do rješenja !Autizam je bolest poredavanja , poredaj stvari kao što su klupe poredane .165 je znamenki i slova ukupno , 33x5. U prvom redu je 3 dvice.6 slova ,najviše se ponavlja 4 .Ovo je sranje.
OVO JE SRANJE
Ustanem se na noge . ZAŠTO SAM JA UOPĆE TU? Zato jer si prošla psiho test prije tri godine. I KAKVE VEZE IMA TAJ TEST KAD NISAM PROŠLA OSTALO! Gospođice izvolite razmotriti zadatak , što vam prvo padne u oko to napišite i možete ići! A NEĆE TE ME UBITI? Ma ne to je bila šala!
Zakon !
Gledam ovo sranje na ploći i prođe mi kroz glavu rečenica , sve što se nalazi u učionici možete koristit ali nesmijete ustajati dok ne riješite zadatak!
Uvjek sam brijala na loto zgoditak ali ovo nije loto! Ovo je loto za mozak .Pored ploče nalazi se zemljopisna karta hr . Jebo te zemljopis opčenito ! Eliminiraj sve nepotrebene i beskorisne sastojke, 20 ljudi , 165 napisanih stvari .Gledaj !
4 i 5 red od 15
4330N1627E kad se sastavi to izgleda 43*30“N,16*27“E gografska dužina i širina Splita!
Ja sam gotova i boli me đon ako nije to to, nedami se više buljit , nema smisla !
Predam papir i izađem van .
Na izlazu me dočeka crni kombi i momci u odjelu , gospođice pođite s nama. IMAM LI IZBORA? Pa nisi Lara pa da imaš izbor! Hajde glavu dolje i sjedaj!
Krasno .
U autu neki lik pedesetih godina u ruci drži moj dosje i čita.
Zanimlji podatke imamo o tebi ,možda čak i malo previše . BITNO DA JE I SUVIŠE!
Zašto misliš da je suviše? Jeste pročitali da imam hemoroide?
Ne nemaš ih ,ali imaš je***u sposobnost kamuflaže i prikrivanja istine!
Drugim ričima laganje ,da i znam lagat da mi se zjenice ne šire ,da ne skrečem pogled, da se ne češem po nosu ,glavi ,da preciziram rukama kao da sam u ekstazi!
Vidim dobro su te naučili?
Naučili? Nije mene nitko učio !
Mala to ti ne pali kod mene jer znam sve o tebi!
A jeli? Kako?
2008 si otišla na obuku ? Da i?
Nisi se vračala?
Ne a ti si?
Boobi Long
Đizs oli te ja nisam ubila?
Nisi , pa čak ni tvoja sedmica nije uspjela! A ti si nestala ! Ali i dalje vidim da imaš mozak!
Sedmica , se davno raspala.
Nikad se nije raspala ,samo si ti otišla . Nisi mogla podnjeti pritisak da si ubila nekoga od krvi i mesa, pa si otišla jer se mozak cijelo vrijeme poigrava s tobom.
Nije istina! Ti nisi stvaran!
Djete nemožeš meni glumit šizofreniju i autizam ne pušim ja te fore ,izvlačila si se jako dugo na sve svoje bolesti ,možda malo predugo ,vrijeme je da se dovedeš u red ,vrijeme je da preuzmeš svoju odgovornost u ime oca svog !
Ne spominji njega!
Ja sam mu bio desna ruka !
Nisi ti si samo propalica .
Ono je samo bio zadatak malena ,moj dosje je lažan i neformalan ,i sedmica oduvjek radi za mene ali i dalje ti si na čelu jer je to ostavština tvoga oca. Sad je vrijeme za svu tvoju odgovornost i lojalnost! Odgovori mi na pitanje , kako si razbila kod na ploči?
Neznam samo je bilo napisano i poklopilo se , na karti se na tim brojevima nalazi Split .Nešto što sam naučila kao mala ,znaš i sam njega nikad nije bilo a ja bi uzela kartu i čitala brojeve gradova . Ostane ti svašta u glavi, uvjek sam mislila da takve stvari ničem ne služe al evo , večinu pogodim ili jednostavno znam . Odakle ni meni nije jasno!Tko sad za koga radi? Ti za mene ili ja za tebe? Ha Bobi?
Ako se dokažeš za mjesec dana ja radim za tebe! Do tada ti za mene si glava sedmice !
Uvjek bila i ostala!
Tako je!

Šta si naučila ove 3 godine?
Da nisam Lara i da nemam izbor! Hahahaha i da krv nije voda , a fax je samo još jedna santa barbara!
Osim toga?
Ne mješati san i javu, sastaviti bombu, ubiti čovjeka rukom pritiskom na krvne žile vrata, U slučaju srčanog udara staviti Aspirin neka se rastopi u ustima, Smithovu teoriju 1 sa 5 i dobrobit društva, 1
1 računanje rizika,sve o stresu, vojnu psihologiju ,rušenje mostova ,pomicanje tektonskif ploča , raspoznavanje oblaka , sve o sastojcima zraka,izrada kemijskog,nuklearnog i biološkog oružja,operacijski mozak i djelovanje,zaštita podataka,logistiku,topografiju i GIS proračune, usavršiti komunikaciju i pravit se retardiran, ...
Izvoli uđi spremna si !
Ulazim na velika vrata svoje dvorane za sastanke , udahnem duboko jer znam da me čeka hrpa pitanja!
Bok dečki jesam vam nedostajala? Žao mi je nemamo vrememena za ispitivanje , drago mi je da vas opet vidim i čast mi je ponovo okupiti našu sedmicu! Ovoga puta nisam pripremila nikakav vjerski govor ni ništa slično jer sam kidnapirana i nisam svojevoljno ovdje! Ali neke stvari se jednostavno neče promjeniti ,ni kod mene , ni kod vas! Sve projekte želim na papiru , razjašnjene i odjašnjene od početka do kraja sve ukupno. Naučite raditi kao tim , jer samo takav projekt če mo izvršavati , ne želim svakog posebno da iznosi svoje stajalište i mišljenje vas je 6 a sedan dana je u tjednu . Ralizacija i izvedbeni postupak če trajati jedan dan , zato prihvatite se posla i udružite svoje mozgove! Ovaj sastanak je gotov , ima li pitanja?
Zar ti ne patiš od Šizofrenije?
- Da jesam al ignoriram u društvenom životu pričati sa Bi D
A od autizma?
- Ljudi s autizmom bolje funkcioniraju jer u glavi postoji broj i red a oko sebe ne vidim nikakve svjetleče stvari da bi mi omelo pozornost
Jel ih još vidiš?
-da i dalje ih vidim ,ali ih ignoriram jer znam da nikad neće otići
Zašto si utekla ?
-zbog pritiska
Jesi li spremna za ubijanje?
-rođena spremna ,zar je krv voda?
Hahahaha nasmiju se svi jednoglasno pša čak i Bobi...
Jesili sprevna izgubiti sve do sad stečeno i živjeti s nama? (upita Bobi)
-Zar imam izbora
Dobar odgovor mala , vidim dosta si toga naučila , tvoja je soba još uvjek gore kakvom si je i ostavila ! Idi se odmori!
-Zahvaljujem idem!
Penjem se stubama drvenim na drugi kat svog prelipog dvorčića ,sve je isto kako je i bilo ,ulazim u sobu i na krevetu sjede Dimitrij i Bojana .
Ne možeš nas zauvjek ignorirat!
Ne obračam pažnju jer znam da nisu stvarni da su samo plod mašte , jebeni mrtvaci koji nemaju pametnije gopla nego zajebavati mene. Znam da me nesmiju iznervirati jer ču opet početi s njima komunicirati , a to se nesmije desiti, otkucaj srca uz dobro disanje treba srediti!
A moja kolekcija noževa je na istom mjestu kao i inače , uzmem svog leptira i rastvorim ga lijevom rukom, skucam ga ravno u centar !
Ah još tako dobro leži u ruci , još znam baratat .Predobro!
Gledam svoj zid , cijeli je ispisan mislima i citatima, uzimam kemijsku i zapišem ono što je Aleksandrić nekda rekao: kakva šteta što će ovi divni ljudi umrijeti;ali opet mi nije jasno čemu toliki pesimizam? Potom zapišem ono što znam od Čehova :i vi i ja volimo obične ljude; ali ja stvarno ne volim ljude! Sjednem na krevet i mislim možda i ovo nije loša opcija ,dali stvarno mogu ubiti nekoga bez grižne savjesti ? Očito mogu ,ako sam ubila Bobija ili sam samo tako mislila da jesam ? Ma i nisam radi njega pobjegla, trebala mi je samo sloboda ,a ne nadzor od 24 sata jer sam to što jesam! I opet se vračam na taj nadzor .Ima li Smithova teorija smisla , ipak ima kad eliminiraš nevjerojatno ostaje istina ali i to je rizik koji je valjan . Znači na 1 se ne ide sa 4 več na 4 se ide jedan po jedan a 1 se ignorira , jer nema druge prilike ! A sa 4 po 1 je veča šansa za cijelo društvo . Nas je 7 ja sam onaj broj 1 i 6 ih meni odgovara na tu temu ne primjenjuje se nikakva teorija . Sutra je novi dan !
Wow! Nobody needs this much. You know the average woman is only five inches deep.
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: MOj cudan san

Post by djurdja »

sad sam se sjetila sto sam nocas sanjala - da su mi narasle cicke .. a nisu :patnja:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: MOj cudan san

Post by laura »

djurdja wrote:sad sam se sjetila sto sam nocas sanjala - da su mi narasle cicke .. a nisu :patnja:
:lol: :lol: :lol: budalo, pa sta bi s njima i da jesu, pogrbila bi se :hehehe:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: MOj cudan san

Post by laura »

E, da, kada smo vec kod toga, ja sam nekidan sanjala da sam trbusna plesacica i skroz mi je to dobro islo,
nisam se htjela probuditi koliko je bilo dobro :fitt:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: MOj cudan san

Post by djurdja »

sam ti zajebaji :cer: a uvjerena sam da tvoj san nije uopće daleko od stvarnosti :cer: napit cu te i provjeriti :hihi:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: MOj cudan san

Post by laura »

:stid:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: MOj cudan san

Post by hellen_stewart »

Sinoc sam sanjala da sam poznata slikarica :hihi: I sad kao neka izlozba slika a svi gledaju u tu neku moju koja je gluho bilo cudna,ali svi joj se kao dive :hihi: Naslikala sam kao,nekog velikog covjeka,bolje reci diva koji drzi malog covjeka za noge i kao da ga istresa a taj mali covjek nema pola lubanje i odatle mu curi krv.Poruka te slike kako sam novinarima objasnila :hihi: je,da konacno svi ljudi trebaju naglas da kazu sta misle i osjecaju i da taj veliki covjek-div predstavlja Boga koji upravo na taj nacin govori ljudima da promuckaju svoje lubanje,da ne sute,da progovore :lol:

E svasta u san moze doci pa ga jebi :lol:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: MOj cudan san

Post by laura »

znaci, nemoj vise sutiti da si hetricka, glasno progovori :stara:

OT svasta sanjala i sve planirala zapamtiti pa nista :cer:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: MOj cudan san

Post by Aryanim »

sanjala i ja nesto, krevet da mi bio premali, al da sam nekom dopustila da bude u mom krevetu, kao da prespava, i da mi je rekla drugo jutro kako joj je krevet bio premali i nije joj opce udoban... cudna noc... :zbunj:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: MOj cudan san

Post by la pittura »

hellen_stewart wrote:Sinoc sam sanjala da sam poznata slikarica :hihi: I sad kao neka izlozba slika a svi gledaju u tu neku moju koja je gluho bilo cudna,ali svi joj se kao dive :hihi: Naslikala sam kao,nekog velikog covjeka,bolje reci diva koji drzi malog covjeka za noge i kao da ga istresa a taj mali covjek nema pola lubanje i odatle mu curi krv.Poruka te slike kako sam novinarima objasnila :hihi: je,da konacno svi ljudi trebaju naglas da kazu sta misle i osjecaju i da taj veliki covjek-div predstavlja Boga koji upravo na taj nacin govori ljudima da promuckaju svoje lubanje,da ne sute,da progovore :lol:

E svasta u san moze doci pa ga jebi :lol:
ti meni hellen ove snove salji na pp a ja cu ih realizovati, pa kad se obogatim dacu ti 3 posto. :nau: :hihi:
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: MOj cudan san

Post by Vox Feminae »

Sanjala sam dijete. Dakle, ne moje, već ostavljeno na čuvanje. I neki čudan osjećaj glede toga. Kao, pitala sam se ma koji im

je klinac da su meni dali na čuvanje dijete od tek par mjeseci, otkud im povjerenje. I onda se dijete ukakilo po meni. Da, upravo

tako. Nisam bila ljuta, samo iznenađena. Nije ni ono bilo ljuto, smijalo se sa mnom. Ne bih ni skužila da me netko nije upozorio

da se ukakilo. I tad me nešto probudilo.

:ocaj:
User avatar
Blueskye
vrtic
vrtic
Posts: 9
Joined: 17 Jan 2012, 15:12
Location: Hrvatska

Re: MOj cudan san

Post by Blueskye »

Vrata,prozori,prostorije....Tipicni znakovi zelje za promjenama.Dalo bi se o tome. :slamba:
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: MOj cudan san

Post by djurdja »

legla sam danas poslije ručka, zbog dana koji je tezak, pun vlage, pritiskovit i slozio me umor. i sanjala da se spremam u park za pse sa svojim psom, naravno. i da ce u taj park između ostalog doci i neke balconnke sa svojim psima. i odjednom mi stize poruka na mobitel od Bubble koja me pita "a jel sigurno tvoja zena nece raditi drame ako te pozovem na kavu?". i ja hocu odgovoriti na poruku i pišem joj da nemam ženu i da nema beda, ali slova na ekranu nikako da se posloze i ne mogu napisati čitljivu poruku. slova izgledaju sva iskrivljena. i zovem ja Bubble al se javi neki muški glas, i ja odjednom sva se uznegodim, jer u stvari ne znam pravo ime, i ne znam koga da trazim, pa prekidam u panici poziv.. i onda sam se probudila.. :zbunj:

a jeste li vi skuzile da u snovima je teško baratati tehnologijom? meni se desava kad sanjam da zovem, ili pisem poruke - a znam to sanjati, da nikako ne mogu stisnuti prave tipke.. :pd:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: MOj cudan san

Post by la pittura »

:lol: :lol:
jebate dj. ja nikad nikakvo baratanje tehnologijom nisam sanjala :gloopa:
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: MOj cudan san

Post by djurdja »

kaj ne? ja znam tu i tamo sanjati da hocu nesto natipkati na mobitel i nikad mi ne uspije :gloopa:
Last edited by djurdja on 24 May 2012, 23:12, edited 1 time in total.
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: MOj cudan san

Post by la pittura »

nikad nisam sanjala mobitel :baby: . al jesam vibrator :laugh: jel to baratanje tehnologijom? :laugh:
ajd da cujem sta ce bablica reci na ovo.
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: MOj cudan san

Post by djurdja »

la pittura wrote:nikad nisam sanjala mobitel :baby: . al jesam vibrator :laugh: jel to baratanje tehnologijom? :laugh:
a gle i mobitel i vibrator imaju poveznicu - vibriraju, pa se moze rec da spada u tehnologiju :cer:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
Post Reply