Vanzemaljci...

Religija, etika, moral, alternativa, parapsihologija, ezoterija.
Post Reply
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Vanzemaljci...

Post by Dodir_Svile »

ja ne znam jesam li profulala kategoriju, ali zanima me sta mislite o vanzemaljcima...jel postoje i u kojem obliku, jesu li nas posjetili, jesu li medju nama....itd...
The rockstar hands of a big butch dyke.
Luna
Lezba sa onoga svijeta
Lezba sa onoga svijeta
Posts: 386
Joined: 22 Nov 2002, 01:03
Location: na njenim rukama

Post by Luna »

Ja mislim da su odavno ovdje, a osobito zadnje vrijeme, odnosno nakon Roswella i kad se zbroje sve one priče o Area 202 il koji je već broj. U krugovima koji se time bave kruľi priča da su nakon pada u Roswellu Ameri trampili tehnologiju u zamjenu za njihove "eksperimente" na ljudima. No, tko zna ąto je prava istina, ali ja bih rekla gdje ima dima ima i vatre, a zadnih desetljeća je po mom miąljenju bilo malo preveć dima...
-Zašto tako užurbano nunaš?
-Zato da brže zaspim!
odiseya
vrtic
vrtic
Posts: 19
Joined: 09 Dec 2002, 01:24

Post by odiseya »

Ljudi su definirali zivot,ali...
da li tu definiciju mozemo primjeniti na toliko prostranstvo kao sto je svemir?!...iskreno sumnjam :?

Vjerujem da postoji zivot izvan ovih nasih okvira,a u kojem obliku...hm....pa tu ecinom pustam masti na volju. :D
Image
User avatar
Willow
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 26
Joined: 28 Dec 2002, 00:42
Location: Sarajevo

Post by Willow »

Logicki gledano, ako pomnozimo broj galaksija sa brojem zvijezda sa brojem planeta - bilo bi smijesno vjerovati da se samo na nasoj planetici razvio zivot. Pravo pitanje u stvari treba da bude na kojem su stepenu razvoja 'mali zeleni/sivi/sareni' i jesu li otkrili tehnologiju koja bi ih dovela do nas. Ja licno (kao pravi fizikalista) cisto sumnjam, i pored silnih knjiga Danikena koje sam procitala u zadnjih nekoliko mjeseci...
(Nakon ovoga mogu me komotno izbaciti iz 'Dosje X' fandoma... :? )
odiseya
vrtic
vrtic
Posts: 19
Joined: 09 Dec 2002, 01:24

Post by odiseya »

vancouverite wrote:
odiseya wrote:Ljudi su definirali zivot,ali...:D
hoces mi majke ti poslat tu definiciju. obnavljam gradivo.
ne znam kakve to ima veze s mojom mamom :?
ali znanost je dala svoju definiciju zivota bas kao i smrti... 8)
Image
Nelly
vrtic
vrtic
Posts: 18
Joined: 23 Nov 2002, 02:35
Location: NS
Contact:

Post by Nelly »

kontam da ima nesto
veliko je to prostranstvo mora biti jos nekoga :roll:
User avatar
vancouverite
penzionerka
penzionerka
Posts: 1198
Joined: 28 Dec 2002, 09:48
Location: VANKUVER

Post by vancouverite »

evo, ja sam sigurna da ima vanzemaljaca jer zivim u kanadi. veliko je to prostranstvo i cesto se mimoilazimo u svjetonazoru, kao da sam ja sa jedne Zemlje, a oni sa druge.
O ucitelju... vrati mi klikere.....
D. Lukic
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Recimo,
Ja sam u svom okruzenju vanzemaljac.
:lol:
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
Anonymous

Post by Anonymous »

vjerujem da postoji ľivot u obliku kojeg mi nismo sposobni ni zamisliti,a kamoli otkriti
Crazy_Bitch
vrtic
vrtic
Posts: 5
Joined: 10 Jan 2003, 21:00
Location: Moulin Rouge
Contact:

Post by Crazy_Bitch »

Ma i ja neąto kontam: ako je fakat svemir beskonačan, i ako ga je Bog ogromnim stvorio, zaąto bi mi bili jedina ľiva inteligentna bića u njemu? A ąto se tiče inteligencije vanzemaljaca - mislim da su na daleko, daleko viąem nivou od nas. Sve ąto danas imamo na zemlji - internet, prenoąenje programa preko satelita, sva nauka i sve sprave koje su se razvile u zadnjih 50 godina (ąto je straąno malen period), ja sam uvjerena da sve to ima veze sa alienima koji su ovdje pali, o kojima se priča u "slučaju Roswell". Ja sam uvjerena da je bar jedan od njih ľiv i da je ON taj koji je sve ovo smislio. Ne moľe me niko uvjerit da su ljudi na ideju o internetu, o satelitima, o mobitelima doąli sami. Neeema ąanse. Nazovite me ludom, al' mi nismo toliko pametni. Nismo najinteligentiji, iako se mi busamo u prsa da smo naj naj.

JA :twisted:
Love, Peace & Understanding Image
swo
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 40
Joined: 29 Nov 2002, 21:00
Contact:

Post by swo »

odiseya wrote: ali znanost je dala svoju definiciju zivota bas kao i smrti... 8)
a jeli? a koja to znanost i kako glase te definicije?
medicinu i filozofija su jedine znanosti koje bi mogle dati te definicije, a koliko znam, nisu ih dale.
zivot je objekt proucavanja medicine, no ona ga nije definirala, barem ne u potpunosti egzaktno a empirijski nikako.
no, uostalom, cinjenica jest da niti jedna znanost nije dala zadovoljavajucu definiciju objekta svog izucavanja.
i, ustvari, postoji li zadovoljavajuca definicija definicije?
Odkad sô Feničani zmislili pěneze, rečenica je "Ne znam kak da vam se zahvalim" zgubila vsaki smisël.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

swo wrote:
odiseya wrote: ali znanost je dala svoju definiciju zivota bas kao i smrti... 8)

i, ustvari, postoji li zadovoljavajuca definicija definicije?
:ogle: :ogle: :ogle: :booz:
The rockstar hands of a big butch dyke.
Inner Voice
pripravnica
pripravnica
Posts: 240
Joined: 20 Nov 2002, 03:17
Location: Rijeka
Contact:

Post by Inner Voice »

Ja cekam susret, zeljno :lol: .
Ima da gorim dok me skidas vrelim pogledom
User avatar
vancouverite
penzionerka
penzionerka
Posts: 1198
Joined: 28 Dec 2002, 09:48
Location: VANKUVER

Post by vancouverite »

i ja. kad se vidimo?
O ucitelju... vrati mi klikere.....
D. Lukic
Inner Voice
pripravnica
pripravnica
Posts: 240
Joined: 20 Nov 2002, 03:17
Location: Rijeka
Contact:

Post by Inner Voice »

hehehe, ma moze :mrgreen: , samo da pitam shook oko organizacije prijevoza (autobusom :lol: , hehe, alien's lezbar :twisted: ), :cool: .
Ima da gorim dok me skidas vrelim pogledom
Sqby

Post by Sqby »

Vjerovatno jos negdje u galaksiji postoji neki oblik zivota, pa i na vise mjesta; a sto se tice posjetioca nasoj planeti nista nisam sigurna.
User avatar
vancouverite
penzionerka
penzionerka
Posts: 1198
Joined: 28 Dec 2002, 09:48
Location: VANKUVER

Post by vancouverite »

meni su sve moje bivse cure , si casnim izuzetkom, stigle s druge planete, i na istu se vratile.

jos na zemlji. CVRSTO.
O ucitelju... vrati mi klikere.....
D. Lukic
2kune
peder na balkonu
peder na balkonu
Posts: 93
Joined: 11 Oct 2006, 21:31
Location: Split
Contact:

Ko kaže da ne postoje???

Post by 2kune »

Alien snimljen u Splitu!

Usred Splita snimljen je vanzemaljac!!! Mali zeleni uhvaćen je u kantun iz kojeg nije mogao pobjeći prilikom uobičajeno žestokog i brzog parkiranja luksuznog vozila imotskih registracija pred obližnji kafić nasuprot ulazu u poznati alternativni klub splitske mladeži "Kocka". Odmah nakon što je iznenađeni vozač zaustavio automobil uz jaku škripu kočnica strano biće hitro je nestalo u nepoznatom pravcu. Ipak, brzi refleksi obližnjeg japanskog turista uspjeli su nam namaknuti ove nepobitne fotografske dokaze o bliskom susretu. Stručnjaci pretpostavljaju da je vanzemaljac uhvaćen u trenutku nepažnje i rastresenosti izazvanom glasnim puštanjem Cecinih glazbenih uradaka u obližnjem kafiću.

Image

Image

Image
riba od vrijednosti
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

:DH: :DH: :bigok: :DH: :DH:
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
satyavati
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 63
Joined: 02 Jun 2006, 21:28
Location: Split

Post by satyavati »

vanzemaljci ne samo da postoje nego su infiltrirani medju nama vec tisucama godina.
bjezite u planine, stizu lizonje. :twisted:
Bad people are punished by society's laws, and good people are punished by Murphy's Law.
BIK
peder na balkonu
peder na balkonu
Posts: 38
Joined: 01 Feb 2007, 15:05

Post by BIK »

Zaboga! Pa ne treba voditi raspravu "postoje li"... nego gdje, kako, zašto se ne oglase, jesu li infiltrirani, u kojem su prostoru, je li im vrijeme isto (možda nema vremena, pa im se ne žure da se jave?), koja je to zapravo dimenzija (zašto mora biti ova naša?), itd...

Meni su vanzemaljci ostavili 2 znaka na tijelu. I to oba na desnoj nozi. Jedan je bio još od djetinjstva. To je jedna mini plava točkica (nikakav ubod, nikakav ožiljak), nešto kao plava tinta i nalazi se dolje ispod koljena. Drugi mi je veći, krug veličine manjeg prstena. Crvenkast. Nalazi se skoro na istome mjestu više od 3 mjeseca. Nije nikakva kožna bolest i slično.

Ja sam još daaavno rekao da oni rade eksperimente na meni i od prije mog rođenja u ovome tijelu. :bb:
I WANT TO BE ALONE.
satyavati
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 63
Joined: 02 Jun 2006, 21:28
Location: Split

Post by satyavati »

...moguce je...samo nemoj to sirit okolo...javi mi se na pm....
Bad people are punished by society's laws, and good people are punished by Murphy's Law.
User avatar
jabooka
Klimam da vrijeme brze prode
Klimam da vrijeme brze prode
Posts: 2324
Joined: 21 Mar 2006, 19:03
Location: nigdje

Post by jabooka »

i nakon toga obavezno oba dvoje dodjite kod mene na pregled :mrgreen:

Htjela bi napomenuti da vjerujem u vanzemaljce. ali da mi dodje frend i kaze da su na njemu vanzemaljci vrsili pokuse rekla bi da je u najmanju ruku skrenuo......ne znam zasto je to tako. vecina ljudi s kojima sam razgovarala imaju slicno misljenje.
Vjeruju u vanzemaljce ali da im netko kaze da ih je vido ne bi mu vjerovali
Last edited by jabooka on 01 Feb 2007, 19:39, edited 1 time in total.
improvizacija je moj hobi
Deletica
pripravnica
pripravnica
Posts: 256
Joined: 07 Jan 2007, 18:27
Location: na otudjenom delu planete

Post by Deletica »

A nakon toga, meni posaljite izvestaj kako je protekao pregled :)
Punovazno bez pecata i potpisa...
satyavati
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 63
Joined: 02 Jun 2006, 21:28
Location: Split

Post by satyavati »

...mmm volim kad me pregledavaju zgodne tete.... :DH: :DH: :DH: :DH:
Bad people are punished by society's laws, and good people are punished by Murphy's Law.
Post Reply