prosvjed nastavnika i medicinskih sestara

Post Reply
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

prosvjed nastavnika i medicinskih sestara

Post by ow »

Danas (tj jucer - nisam vidla da je prosla ponoc) u Zagrebu, KONACNO, 10.000 prosvjednika protiv ovih lopovskih diletanata na vlasti.
Image

Koliko je to konacno jedna pozitivna vijest toliko su me nanervirale budaletine u komentarima isoid clanaka koje seru:
- a kako je nezaposlenima?
- a kako je onima u privatnom sekstoru?
- a kako je onima koji nemaju placu?

Koga briga kako je bilo kome, retardi, ako danas nije bio u stanju izaci na ulicu i prosvjedovati za svoj interes?
Stvarno zivimo u zemlji debila kojima je Bog zabunom uskratio mozak..... :swo:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: prosvjed nastavnika i medicinskih sestara

Post by djurdja »

Da, konačno. I imali su super transparente, pogotovo one s karikaturama :super:
A o debilnim komentarima protiv prosvjeda i prosvjednika suvisno je govoriti. Tko brani nezaposlenima, onima u privatnom sektoru, obespravljenima itd. da prosvjeduju? Takva smo zemlja, svak je svakom jalan, pa se taj jal i na takav način ispoljava. Ne gleda se širina. Čitala sam komentare i slušala iste na Radio Sljemenu - čista debilana.
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Re: prosvjed nastavnika i medicinskih sestara

Post by zujalica »

Čak je bilo komentara u stilu da najradje svoju djecu ne bi dali u ruke učiteljica i učitelja koji idu na prosvjede :swoon:

Drago mi je da je krenulo i da se na ovome neće stati.
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: prosvjed nastavnika i medicinskih sestara

Post by ow »

Te i takve komentare u stvari servira vlast putem svojih novinarskih satelita i stranackih poslusnika, koji su se zadnijh dana rastrcali po netu ostavljajuci slicne komentare....

Ja osobno ne mislim da je najveci kriminal Sanadera sto je pokro drzavu.
Jos je veci kriminal njegova akcija "racunalo u svakom domu" cime je prouzrocio enormnu navalu budaletina na interenet i samim tim zagadio ovaj, inace prije toga, prilicno ugodan, prostor. Jebes lovu, ja bih radije da mu se za to sudi.....
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: prosvjed nastavnika i medicinskih sestara

Post by djurdja »

ow wrote: u stvari servira včast .
kae to včast? ko su ti? neki rusi? ja bi da ih se blokira :cer:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: prosvjed nastavnika i medicinskih sestara

Post by ow »

ispravila sam :prst:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: prosvjed nastavnika i medicinskih sestara

Post by djurdja »

neka si. i njih bi blokirala :owglo:
ow wrote:Te i takve komentare u stvari servira vlast putem svojih novinarskih satelita i stranackih poslusnika, koji su se zadnijh dana rastrcali po netu ostavljajuci slicne komentare....
Ašto se tiče debilnih komentara, ma nije ih samo pun net, nego sam ih se naslušala i na radiju i u javnom gradskom prijevozu, a i na poslu (a znaš gdje radim) i ovo društvo smrdi ne samo od glave, nego i od repa.
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
Post Reply