metastaza

Post Reply
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

metastaza

Post by la pittura »

http://www.e-novine.com/stav/52300-herojima-kukama.html" onclick="window.open(this.href);return false;

biljana je opet pogodila atmosferu koja se osjeca a koju mogu prepoznati neka tanana cula. mnogima sve izgleda posve normalno, a meni cijelo tijelo prozme neka jeza i stud.
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: metastaza

Post by ow »

generalno, ljudi su gamad i odgajaju gamad. Bez ikakvog osjecaja odgovornosti, zbog zelje za moci i lovom poigravaju se sa buducnoscu vlastitih potomaka.
I nakon dvije tisuce godina nisu odmakli od one rulje i nekoliko stotina generacija, unatoc svom tehnoloskom napretku, civilizacijski su ostali na nivou iste one rulje koja je ostrascena slinila dok su Isusa pribijali na kriz.
Ograniceni su i glupi bez obzira na porijeklo, obrazovanje i drustveni status. Jedino u cemu su savrseno spretni je konstantno hranjenje mrznje i potpuno resetiranje memorije u cilju izbjegavanja odgovornosti.
Oni rijetki poput Biljane Srbljanovic koji imaju savjest uvijek su na udaru primitivne bagre koja se razmnozava brzo i progresivno, poput ameba.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
out
odbanovana
odbanovana
Posts: 349
Joined: 28 Jan 2003, 02:04

Re: metastaza

Post by out »

tude necemo svoje nedamo
svaka ti cast stara
pusti ti besvjesnu masu oni ce da plesu kako im se naredi
nego zivila ti meni
ja zalim za Gadafijem strasno sam tuzna
doci cu ja da pogledam predstavu
nikad zapad nece roditi umjetnika nikad nikad veceg ni ljepseg od Istoka!!!
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: metastaza

Post by ow »

pa gdje si out kuco stara? :daj5:
drago mi je da si se vratila :daa:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: metastaza

Post by Vox Feminae »

ow wrote:Jedino u cemu su savrseno spretni je konstantno hranjenje mrznje i potpuno resetiranje memorije u cilju izbjegavanja odgovornosti.
Neke druge misli, neke misli koje uistinu nisu takve zahtijevaju konstantno preispitivanje pojedinca o njemu samom, o

društvu, o drugima. Preispitivanje povijesti, kopanje po vlastitim mjerilima, stavovima. Tko to čini? Tko bi to činio? Zasigurno,

oni jeb* komunisti, besposličari, rušitelji sistema. Ma oni su nihilisti, kažu, truju pravi rvacki narod.

> Licemjeri, svi oni, zajedno sa svojim uvjerenjima.

Ipak, najtužnije mi je vidjeti obrazovanog pojedinca, koji bi trebao imati barem onu trunku više refleksije u sebi, kako isto

izgovara. Barem oni u brdu imaju neko opravdanje.
User avatar
inula
pripravnica
pripravnica
Posts: 387
Joined: 18 Apr 2011, 12:51

Re: metastaza

Post by inula »

sasvim odgovarajuca dijagnoza stanja u srbiji, a najgore od svega je to, sto je tesko locirati tumor.. prosto zbunjuje odsustvo zdrave i zrele kritike, kako pojedinca tako i nacije.. retki su glasnogovornici poput bilje, i nedovoljno eksploatisani..
cini mi se da nikada ranije nismo bili u tolikoj meri plemensko-incestuozni, kao danas.. oiviceni i ograniceni vlastitim (ne)kulturnim nasledjem, a nije da nemamo uslova i potencijala za bolje..
Post Reply