Gamad odurna monopolisticka

Post Reply
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Gamad odurna monopolisticka

Post by ow »

elem, jucer (sad vec prekjucer) ja krenem slati mail cocky, i misla mail vec odavno otisao, pricam s njom i skontam da ga nije dobila.
Vidim mail nije ni ptisao. Posaljem jos jedna - nista.
Ne rade mailovi :sce:

Panika!!!!

Ako ne rade meni, mozda ne rade ni korisnicima, a server nije nista javio. Testiram server - sve u redu.
ne vjerujem sama sebi pa ga testiram jos jednom....
Idem gledati poruke o greskama - nista....
Skeniram racunalo od virusa - sve ok....
mislim....mislim.... nemam pojma sta je, al me hvata panika hoce li poceti zvrndati mob sa prituzbama :grize:

U tom svemu proslo jedno 2-3 sata.

Pokusam poslati mail sa jednog accounta koji imam preko t-coma (sama sebi testa radi) on prodje.
Sine mi da je sigurno t-com zabloksao port za mailove na mom dsl-u i nazovem korisnicku....

javi se debil, ja mu objasnim sta je, on ne konta, pa mu ponovo objasnim pa se on pravi da konta ali nema pojma sta pricam - uglavnom ja da sktarim kazem nek mi provjeri port 25 da nije slucajno blokiran. On kaze: Nije, sve je kod vas u redu i konekcija i port 25.

Ja u jos vecoj panici - opet testiram server preko neta - sve ok. Probam jedan test s mog racunala - ne radi. Probam poslati mail s drugog racunala u uredu - ne radi.

Rekoh mozda je nesto sto ja ne znam testirat i lijepo kontaktiram amere nek istestiraju server.
Javi se lik da je testirai server i da je sve u redu i nek mu posaljem adisinal infomacije da proba jos nesto.

Vrijeme naravno prolazi i sad je vec debelo noc i ja se sjetim nazvati kuci da mi mala pokusa poslati mail s druge lokacije. Nakacim se na racunalo kod kuce i posaljem mail sa adrese koja ne radi - on normalno radi.
Tu zamracim (jebeni t-com je definitivno blokirao port 25 a kreten s kojim sa razgovarala to nije vidio.

Nazovem ih ponovo, izvicem se na lika a on kaze kako sada nema korisnicke podrske i da ce ostaviti poruku da mi se ujutro jave.

Naravno - ispricam se ameru koji je jadan jos uvijek pokusavao pronaci uzrok mojih problema, a covjek mi prelozi rjesenje s kojim se takvi problemi mogu izbjeci i rijesi mi to.

Ujutro nisam zvala ja njih al nisu ni oni mene. Navecer (mailovi jos uvijek ne rade osim oni koje sam podesila po novim parametrima sto mi amer savjetovao) i ja nazovem t-com.
Javi se lik koji kaze: da, zablokiran vam je port 25 jer ste slali spam.
Da ne duljim (vec ioanako jesam previse) isvadjam se s likom, trazim nek dokaze da je od mene bilo kome otisao spam (on to naravno nije mogao) malo sam ga i izvrijedjala i on kaze da ce mi sad njihov admin poslati dokaze o spamu.
E kad sam to vidjela tek sam onda zamracila. Naravno da nema dokaza (nit sam slala spam niti imam trojana koji bi ga slao). Poslali su mi opceniti dopis koji nista ne govori osim kako oni nemaju pojma o poslu kojim se bave.

Odgovorila sam kretenu (mod stara) i sad sam se jos morala ovdje ispucati.
gamad smrdljiva monopolisticka.

U stvari, samo sam vam htjela reci kako mrzim t-com :vice:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Gamad odurna monopolisticka

Post by Bubble »

Zato sam ja sa T-govnima davno zavrsila jer su obicni monopolisti a njihovi djelatnici nemaju pojma koji
rade na tamo a uz to nude i najskuplju uslugu.
Zato sve sta ima predznak T zaobilazim u velikom luku.
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Gamad odurna monopolisticka

Post by ow »

Ma, drugi operateri imaju zatvoren port 25 po difoltu :one:

Al to ne umanjuje t-comovski gamadluk :ljutimse:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Gamad odurna monopolisticka

Post by ow »

JA ne znam da li je mene T-com zamjenio sa psihologom, but kad god ih zatrebam naidjem na novu nebulozu.

Danas odlucim platiti neke zaostale dugove (mobilni internet i privatni internet promet) i odem u T-com jer sam trebala i otvoriti novi racun za privatni net.

Elem dugovala sam im oko 660 kuna sto za jednu sto za drugu uslugu, al za obje sve mjesece od ljeta na ovamo.

kaze meni lujka da mi za svaku uskugu i za svaki mjesec mora uzeti po 5 kuna jer ona ne moze dugovanje naplatiti u ukupnom iznosu (tj dva ukupna iznosa) nego mora po mjesecima.

Ja joj kazem: "vi hocete reci da ce me, ako ovo zelim platiti tu kod vas, samo placanje kostati 80 kuna, a da sam otisla u postu uzeli bi mi maksimalno 5-6 kuna za obje uplatnice?".

Ona: "Pa to je puno racuna, ja moram za svaki mjesec i po svakom racunu posebnu uplatnicu raditi. Uplatnica kosta 5 kuna".
Ja: "Zasto morate?"
Ona: "Pa da bih upisala poziv na broj".
Ja: "Cekajte, vi meni zelite reci da cete mi za ovaj mobilni internet koji mjesecno placam 10 kuna (ako ga ne koristim) naplatiti dodatnih 50 % mjesecno za vase uplatnice? Ovdje vam pise poziv na broj koji su mi dali danas u vasoj info sluzbi. Nema ih 15. Jedan jedini (tj dva za svaku uslugu po jedan)...."

Da ne duljim, ostala sam kod njih 1,5 sat ali sam je ipak ubijedila da napravi samo dvije uplatnice (na ukupno dugovanje po svakoj usluzi). :swo:

Da je nisam ubijedila, vjerojatno bih jos uvijek bila u T-centru, jer ako uzmem u obzir koliko je trajalo to da napravi te dvije uplate, do sada bi vjerojatno stigla tek do 11 mjeseca....
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
la pittura
penzionerka
penzionerka
Posts: 5394
Joined: 16 Feb 2011, 11:16
Location: inspiracija

Re: Gamad odurna monopolisticka

Post by la pittura »

Eto kakve su lezbe! Ne das zeni da posteno radi svoj posao. :hehehe: :hehehe: :hehehe:
led, 'lad i di-s'-cipli-na gradele
Post Reply