Šta ste po horoskopu?

Ozbiljnima ulaz zabranjen!

Po horoskopu sam:

Ovan
4
9%
Bik
4
9%
Blizanac
4
9%
Rak
5
11%
Lav
5
11%
Djevica
2
5%
Vaga
3
7%
Škorpion
3
7%
Strijelac
2
5%
Jarac
5
11%
Vodenjak
3
7%
Riba
3
7%
Šta te briga
1
2%
 
Total votes: 44
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Jelena-E »

Evo malo negativnih osobina svih znakova:

Ovan

Vi uvek morate da budete u pravu. Impulsivni ste, brzopleti i eksplozivni, a urođenom arogancijom umete i da povredite druge. Skloni ste raspravama, lako se iznervirate, a još lakše uvredite, mada se isto tako brzo i ohladite. Ipak, s vama se ne treba "kačiti" jer umete da budete grubi, netolerantni i osvetoljubivi. U ljubavi ste dosta nepredvidivi, ljubomorni i posesivni. Zbog želje za dominacijom, kao poslovni saradnik možete da budete prilično neprijatni, a kao šef nepodnošljivi.

Bik

Veoma ste svojeglavi, pa često tvrdoglavo terate po svome, čak i onda kada niste u pravu. Iako vam mnogo treba da se naljutite, kada vaš bes izbije na površinu podseća na vulkansku erupciju. Pomalo ste usporeni, a ponekad znate da budete dosta ležerni u izvršavanju svojih obaveza i poslova. Materijalistički ste orijentisani i novac vam je veoma važan. Ukoliko ste žena, mnogo polažete na svoju lepotu i možete da budete opterećeni izgledom. U ljubavi ste posesivni i ljubomorni, mada to retko priznajete, a umete da budete i neverni.

Blizanci

Vaša pričljivost i ljubopitljivost ponekad mogu da "izlude" sve oko vas. Raspoloženje vam je nepredvidivo i promenljivo čime, takođe, možete da zamarate okolinu. U stanju ste da obećate mnogo, ali ne i da ispunite. Umete da budete proračunati i lukavi, a često krijete i strah od neuspeha. Najčešće ste okupirani nekim velikim planovima, pa u isto vreme možete da započnete nekoliko poslova, mada polovinu uglavnom ne uspevate da dovršite. U ljubavi ste često racionalni kako biste sebe zaštitili od eventualnih razočaranja.

Rak

Mrzovoljni ste, često menjate raspoloženja i skloni ste samosažaljenju. Brzo se uvredite, a tu osobinu posebno pokazujete u odnosu sa emotivnim partnerom. Ali, ukoliko neko pokuša da dirne u vaš ego i sujetu, možete da budete vrlo osvetoljubivi. Ponekad se toliko uvučete u svoj oklop da vas je jako teško odatle izvući. Umete da budete proračunati, egocentrični i samodovoljni, pogotovo ukoliko ste žena, a do uspeha birate najlakši put, preko muškarca. Skloni ste preterivanju u piću, naročito ako ste muškarac.

Lav

Vrlo ste teatralni, pa često dramatizujete događaje da biste skrenuli pažnju na sebe. Volite da budete u centru pažnje i jednostavno ne podnosite da budete neprimećeni. Sujetni ste, uobraženi i volite da dominirate, u čemu često preterujete. Hvalisavi ste i skloni detinjastom ponašanju. Gluma zna da bude vaša maska, jer se plašite podsmeha i omalovažavanja okoline. Iako ste ambiciozni, umete da budete lenji i da zavidite uspešnijima od vas. Ponekad pomažete drugima da biste pokazali kako se bez vas ne može.

Devica

Velika ste pričalica, ponekad toliko opširni da možete da "udavite" sve oko sebe. Ili o svemu volite da budete obavešteni ili idete u drugu krajnost i povlačite se u sebe. Teško podnosite kritiku na svoj račun, dok ste prema drugima veoma kritički nastrojeni. Često potiskujete emocije i skloni ste raznim strahovima u vezi sa zdravljem. Takođe, možete da budete skloni napadima besa i nervoze. Veliku pažnju posvećujete ishrani i higijeni, umete da budete preterano pedantni, ali to je jače od vas.

Vaga

Iako delujete kao neko ko zna šta hoće, neodlučnost vas često usporava u donošenju važnih odluka. Što je izbor pred vama veći, više se dvoumite. Skloni ste promenama raspoloženja, a vaše reakcije često su nepredvidive. Brzo se naljutite, a nesvesno umete i da uvredite. Sujetni ste i pomalo nadmeni. Veliku pažnju poklanjate fizičkom izgledu ali i društvenom statusu. U ljubavi umete da budete hladni i posesivni, dok osećanja unosite u svoj posao. Ukoliko ste muškarac, partnerka na vas ne može previše da se osloni.

Škorpija

Vaše tajanstveno ponašanje ponekad je teško odgonetnuti, zbog čega okolina može da vas doživljava kao usamljenika. Iako delujete nezainteresovano, sve primećujete, ali retko pokazujete šta osećate. Volite da namećete svoju volju, jer smatrate da ste u pravu. Kada vas neko isprovocira, znate da budete neprijatni i sarkastični, a uvrede ne zaboravljate. Ukoliko ste žena, znate da budete sujetni, arogantni, samoživi, hvalisavi, skloni spletkama i porocima, ljubomorni, posesivni i osvetoljubivi.

Strelac

Vaše raspoloženje je promenljivo, bilo da preterujete ili se povlačite u sebe. Umete da budete detinjasti, nepraktični, nestrpljivi i nametljivi, a sagovornika možete da "udavite" pričama o svojim avanturama i interesantnim događajima, najčešće sa putovanja. Takođe, umete da budete netaktični, tvrdoglavi i skloni raspravama. U poslu ste često neefikasni i skloni odugovlačenju prilikom donošenja važnih odluka, dok ste u ljubavi površni, neverni i često kažete jedno, a uradite drugo.

Jarac

Posao i karijeru volite da stavljate u prvi plan. Status vam je veoma bitan, često ste opsednuti uspehom i volite da dominirate. Konzervativni ste i tvrdoglavi, a razum vam često upravlja i srcem. Skloni ste raspravama, a možete da budete i veliko zlopamtilo. Imate problem sa ispoljavanjem emocija, pogotovo ukoliko ste žena. Umesto da pokažete osećanja, analizirate ih ili se vraćate na greške iz prošlosti. Da biste izbegli razočaranja, povlačite se u svoj svet u kojem je malo kome dopušteno da zaviri.

Vodolija

Egocentrični ste, buntovni i uglavnom sve znate najbolje. Nepredvidivi ste, nepouzdani, a umete da budete i svađalački nastrojeni. Nemate dovoljno strpljenja i znate da budete vrlo sarkastični. U ljubavi ste vrlo posesivni i ljubomorni, mada to vešto krijete. Previše ste radoznali da biste ostali verni, a u flertovanju uživate. Dom vas ili uopšte ne interesuje ili možete da potrošite dosta novca na opremanje životnog prostora.

Ribe

Vaša sujeta je naglašena, preosetljivi ste i usredsređeni na sebe i svoje probleme. Umete da budete malodušni, nesigurni, nepostojani, neprilagodljivi, neodlučni, kolebljivi i nestrpljivi, a mana vam je i nedostatak tolerancije. Smatrate da ste neshvaćeni, pa se često izolujete od sveta. Vaša nepraktičnost može da vam zada dosta problema u svakodnevnom životu. Često idete protiv svojih interesa i terate inat, a uvrede dugo pamtite. Svoju romantičnu stranu ponekad ne umete da pokažete na pravi način.
mistake
pripravnica
pripravnica
Posts: 451
Joined: 29 Mar 2013, 21:54

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by mistake »

škorpion/blizanci ... po mnogima najgora moguća kombinacija :evil:
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
User avatar
Arizona
penzionerka
penzionerka
Posts: 1088
Joined: 07 Sep 2013, 02:27

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Arizona »

Jarac
Do sada nisam procitala horoskop za koji bih mogla reci da me tacno opisao. :bubble:
mistake
pripravnica
pripravnica
Posts: 451
Joined: 29 Mar 2013, 21:54

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by mistake »

''Ukoliko ste žena, znate da budete sujetni, arogantni, samoživi, hvalisavi, skloni spletkama i porocima, ljubomorni, posesivni i osvetoljubivi.''

:shock:
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
User avatar
zrela_tresnja
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 629
Joined: 17 Nov 2013, 19:51

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by zrela_tresnja »

vodolija-skorpija.... nije mi lahko :nene: :nene:
“Mi smrtnici, postižemo besmrtnost u stvarima koje ostaju poslije nas, koje stvaramo zajedničkim snagama.” Albert Einstein
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Instinct »

Jarac a u podznaku strijelac. Skroz mi je fun fun. :laugh:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by naturale blonde »

skorpija/laf
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

škorpija/djevica
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by naturale blonde »

fireandice wrote:škorpija/djevica
samo cu reci da nama nije lako s nama
kako li je tek drugima s nama :D
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Rekla bih da ogorčenje na mene nema baš veze sa horoskopom.
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by naturale blonde »

kakvo ogorcenje?

ja uvijek kazem da postoje skorpije i ostali
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Čini mi se da to najčešće ostane kod ljudi kojima se razviju negativna raspoloženja prema meni iz ovog ili onog razloga.
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by naturale blonde »

ne obazirem se na takve
njihov problem
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Pa meni nije svejedno, ako sam svjesna da sam ja nešto zabrljala, a ako smatram sam postupila ispravno, bez obrzira što je to izazovalo negativno raspoloženje preme meni, onda, šta mogu, to je to.
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by naturale blonde »

naucila sam ne reagirat na tudja stanja naspram mene
pogotovo na strane osobe ili poznanike
User avatar
Dora
penzionerka
penzionerka
Posts: 5319
Joined: 03 Sep 2011, 23:38

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Dora »

Ribe/Lav
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by naturale blonde »

škorpije i ribe



Ovo je jedna od najsretnijih ljubavnih kombinacija. Često se radi o ljubavi na prvi pogled pa njihova veza od samog početka ima sudbinski predznak. Njih dvoje se razumiju i bez mnogo riječi, a jedno i drugo spremni su se u ljubavi potpuno predati. Riba će se oslanjati na snažnijeg Škorpiona, koji će zauzvrat u njoj imati bezuvjetnu podršku. Riba je jedan do rijetkih znakova koji mu nikad neće davati povoda za ljubomoru, što će sumnjičavom Škorpionu omogućiti da se opusti i potpuno joj se preda. Oboje snažno vole, senzualni su pa će se dobro slagati u postelji. Vole mistične teme i imaju mnogo toga zajedničkog pa jedno u drugom mogu pronaći idealnog životnog partnera.

Ključ uspjeha: Riba je spremna mnogo toga pretrpjeti kad voli, što Škorpion ne bi trebao previše iskorištavati. Bude li nježan i pažljiv prema Ribi, ona će biti sretna pa neće imati potrebu gušiti ga i sputavati zbog nesigurnosti

Izgledi za uspjeh: 99 %

problem je u onih 1%
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by whisper »

Ovan/Ovan..pa još malo ovan. :bubble:
User avatar
Dora
penzionerka
penzionerka
Posts: 5319
Joined: 03 Sep 2011, 23:38

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Dora »

naturale blonde wrote:škorpije i ribe



Ovo je jedna od najsretnijih ljubavnih kombinacija. Često se radi o ljubavi na prvi pogled pa njihova veza od samog početka ima sudbinski predznak. Njih dvoje se razumiju i bez mnogo riječi, a jedno i drugo spremni su se u ljubavi potpuno predati. Riba će se oslanjati na snažnijeg Škorpiona, koji će zauzvrat u njoj imati bezuvjetnu podršku. Riba je jedan do rijetkih znakova koji mu nikad neće davati povoda za ljubomoru, što će sumnjičavom Škorpionu omogućiti da se opusti i potpuno joj se preda. Oboje snažno vole, senzualni su pa će se dobro slagati u postelji. Vole mistične teme i imaju mnogo toga zajedničkog pa jedno u drugom mogu pronaći idealnog životnog partnera.

Ključ uspjeha: Riba je spremna mnogo toga pretrpjeti kad voli, što Škorpion ne bi trebao previše iskorištavati. Bude li nježan i pažljiv prema Ribi, ona će biti sretna pa neće imati potrebu gušiti ga i sputavati zbog nesigurnosti

Izgledi za uspjeh: 99 %

problem je u onih 1%
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Instinct »

Jarac u podznaku Strijelac ima svoju tajnu svrhu koja upravlja njegovim djelima, a to je „Ja i drugi. Njegova svijest o vlastitoj vrijednosti potiče ga na težak i ustrajan rad, kako bi na koncu zadobio podršku i priznanje drugih. Duboke humane emocije i apsolutno poštivanje samoga sebe i bližnjih čine ovu osobu krajnje senzibilnom u svakom pogledu. Osobama rođenima u kombinaciji Jarac – Strijelac dominira zdrav razum i uistinu je velika moć koju one ispoljava na druge ljude, ali i na same sebe, svjesno upravljajući svojim strastima i ambicijama. U njihovoj biti je uvijek prisutna doza filozofskog ili religijskog stava u odnosu na život, osjećaj neizbježne sudbine koja ih potiče da uzdižu sami sebe, pokazujući kritički stav u odnosu na svoje misli i djela.

Najveća kvaliteta Jarca s podznakom u Strijelcu je, prije svega, elastičnost njegova uma, koja nikada ne dopušta da je apsorbiraju čisto materijalna ili intelektualna, duhovna ili emotivna zanimanja, već zna kako od ovih elemenata oblikovati mješavinu koja sve razumije i sve poštuje. Njihova otvorenost prema vanjskom svijetu, njihova sposobnost da otkriju najdublji smisao duša drugih i svih stvari koje ih okružuju, čine ih krajnje humanim i istinskim filozofima, s visokim osjećanjem za obaveze. S obzirom na to da ove osobe nisu sklone sanjarenju ili opuštanju, hrabri su borci, sposobni ostvariti gotovo sve svoje ciljeve. Jarac u podznaku Strijelac svoj put više vidi kao put koji treba prijeći nego kao niz trenutaka koje treba što intenzivnije proživjeti. Na taj način oni svoju sadašnjost grade poput funkcije budućnosti koju tek trebaju stvoriti, bilo da se radi o karijeri ili njihovu razvoju kao pojedinaca.

Svoje izbore definiraju prema kriterijima vremena u kojem žive i rijetko se događa da preispituju društveno priznate vrijednosti. No, često znaju izraziti želju da te iste kriterije usavrše kako bi poboljšali svoju sudbinu i sudbinu drugih ljudi. Jarac u podznaku Strijelac je individualac motiviran ambicijom da na aktivan način doprinese kolektivnom životu. Tijekom godina ove osobe grade ideale koji će postati magnetni polovi njihovih života, ostajući uvijek čvrste prirode, sposobne da se suoči sa svijetom koji ih okružuje i prebrode najveće poteškoće u životu te da neumorno rade na svom unutarnjem razvoju. Doduše kada je riječ o slabom Jarcu – Strijelcu onda to više nije tako pozitivna osoba kao što bi smo mogli zaključiti iz ovog iznimnog portreta. Kada se malene materijalne ambicije stave u službu nepokornosti i nepoštivanja, moralne granice nestaju i čovjek, oslobođen stega, u stanju je napraviti gotovo sve kako bi uspio, pa čak i kockati se s emocijama.

Ključna riječ kod Jarca - Strijelca je sloboda, a ona se odnosi na slobodu misli, govora, djelovanja. Cijelo svoje djetinjstvo i prvu mladost mogu im biti obilježeni vratolomijama i nestašlucima, no kako se ovdje radi o intuitivnim osobama i idealistima, često ih u kasnijim godinama zainteresiraju nekakvi duhovni horizonti i tada se skrase. Ovdje je riječ o osobama koje su duhovitije od ostalih Jarčeva. Drugima djeluju bezbrižno, kao da su uvijek spremni na rizik, a u biti rijetko kada kreću u nešto bez detaljno razrađenog plana djelovanja, čvrsto se držeći svog puta i ne dozvoljavajući da se na njih utiče. Ipak, oni znaju i da se u potpunosti obeshrabre ako im nije udovoljena njihova duboko ukorijenjena potreba za sigurnošću.

:raspa:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by naturale blonde »

ja mislim da svi jarcevi imaju problem sa egom

:laugh: :laugh:
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Instinct »

naturale blonde wrote:ja mislim da svi jarcevi imaju problem sa egom

:laugh: :laugh:
A ja mislim da si ti samo ljubomorna na to koliko smo savršeni.

:laugh:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by naturale blonde »

:laugh:

skorpije i ostali
vjeruj mi
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Ja baš i ne razumijem to izdvajanje škorpija od ostalih.
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Instinct »

http://horoskop.e-zena.com/jarac-u-podznaku-strijelac

Evo Fire pitala si za link,ovdje mozes naci i za svoju kombin.znaka i podznaka sto kazu ;)
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
Post Reply