Šta ste po horoskopu?

Ozbiljnima ulaz zabranjen!

Po horoskopu sam:

Ovan
4
9%
Bik
4
9%
Blizanac
4
9%
Rak
5
11%
Lav
5
11%
Djevica
2
5%
Vaga
3
7%
Škorpion
3
7%
Strijelac
2
5%
Jarac
5
11%
Vodenjak
3
7%
Riba
3
7%
Šta te briga
1
2%
 
Total votes: 44
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by hellen_stewart »

Ma daj,nisi valjda i ti rogonja :cer:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Vox Feminae »

Dašta da jesam.

:cer:
Dr.Olja
vrtic
vrtic
Posts: 14
Joined: 16 Jan 2011, 13:32

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Dr.Olja »

Lav. S pravom grivom. :cer:
Life is elsewhere but I don`t have the address...
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Bubble »

Podizem anketu jer je pala u zaborav :bubble:
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
wendy
penzionerka
penzionerka
Posts: 2429
Joined: 29 Nov 2010, 02:07

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by wendy »

je li trebamo svi ponovo pisati??? :wendy:
Nocas gledam zvijezdu koja me u mislima nosi k tebi...
User avatar
Ledena
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 67
Joined: 11 Mar 2011, 18:19

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Ledena »

Lav-Vaga
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Bubble »

Ima novih korisnica....ajmo malo update :zir:
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Jarac »

a sta mislis da sam u horoskopu :lol:
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Bubble »

Ajde popravi "statistiku"....mislim da ste u manjini :hihi:
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by dalloway »

djevica/strijelac
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Jarac »

a kako ja sama jadna da popravim statistiku :)

Jarac/Lav ;)
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
Linda
penzionerka
penzionerka
Posts: 5467
Joined: 04 Jul 2010, 21:05

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Linda »

ovan :vox:
And I can't be running back and fourth forever between grief and high delight.
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by hellen_stewart »

Kakve erotske tajne skriva Zodijak?

OVAN

Ovan zapravo uživa u tome da bude vaš trofej. Uživa u tome da ga se izvodi, da ga se pokazuje, a nakon toga vodi ljubav. Također, očekivat će od vas da im odajete priznanje i divite im se kad ste u društvu.

Ništa ne mrze više nego kad vas vide da vrckasto razgovarate ili flertujete s drugim ljudima. Zapravo, ako tako naljutite Ovna, on će vas odmah zamisliti kako i odlazite s tom drugom osobom.


BIK

Bikovi su sjajni ljubavnici. Najviše će uživati u finoj večeri nakon koje ćete ga izljubiti od glave do pete. Pobrinite se za to da ambijent bude ukrašen luksuznim detaljima, da je atmosfera mirna i možete očekivati nagradu za trud. To se posebno vidi kod muških pripadnika znaka koji su posve predani zadovoljenju partnera.

Osjećajni Bikovi pak ne vole spavati u krevetu koji nije njihov. Želite li zavesti Bika, imate više šanse za to na njegovom terenu.


BLIZANCI

Svi vi koji se zaljubljujete u ovaj znak nemojte se prestrašiti kad shvatite da, iako se oblače provokativno, mnogi od njih nisu toliko pretjerano zainteresirani za seks. Obožavaju ideju flerta i vrckavih konverzacija koje prethodne samom seksualnom odnosu.

Ako pak uspijete odvući Blizanca u krevet, naći ćete se pred izazovom kako ga zadržati i 'natjerati' da bude vjeran. Jedan od načina jest da ga držite u neizvjesnosti što će se dogoditi u vašoj vezi, jer zapamtite - znatiželjan Blizanac je sretan Blizanac!


RAK

Ako vas privlači osoba rođena u znaku Raka, pripremite se na to da ćete puno morati odigrati na kartu njegovog ili njezinog ega. Oni su možda najzahtjevniji od svih znakova. Žude za fizičkim kontaktom, privrženosti i puno više emocionalnog uvjeravanja nego što je to uobičajeno.

Uvijek ćete im morati pokazivati i dokazivati da 'radite na vezi'. A to znači da ćete morati održavati obećanja, uvijek napraviti ono što kažete da ćete napraviti i dotjerati do kraja sve akcije za koje kažete da se tiču 'vaše veze'. Rak vam mora vjerovati, inače ništa od erotske slobode.


LAV

Ako ste se spetljali sa ženom rođenom u znaku Lava, odvedite je u najskuplji dizajnerski dućan koji možete pronaći i pustite je da odabere što god želi, bit će vaša.

Ako izlazite s muškarcem rođenim u znaku Lava, onda se potrudite da mu neprestano dijelite komplimente, i to što je iskrenije moguće o njegovim nevjerojatnim sposobnostima da super zaradi ili sposobnostima pomoću kojih će tek donijeti super zaradu. Pobrinite se da zna, ili misli, da ga doživljavate kao neku vrstu genija. Lavovi vole ljude uz koje se dobro osjećaju. Nikad ne kritizirajte ni muškarca ni ženu Lava jer vas to sigurno neće dovesti do seksa.


DJEVICA

Djevice su u najvećem broju slučajeva 'kontrol frikovi' horoskopa. Najčešće izmisle svijet i onda žive u njemu. Uglavnom se radi o vrlo praktičnom svijetu čija je poanta dostizanje dugoročnog cilja.

Ništa ih ne uzbuđuje više od ideje obaveze. Izbjegavajte prenapadne komade odjeće jer na to Djevice ne padaju. One se moraju osjećati sigurno ili ništa od uzbuđenja.


VAGA

Ljudi rođeni u ovom znaku imaju urođen smisao za humor koji je gotovo programiran da tjera svaki oblik intimnosti. Mogu proći tjedni i tjedni prije nego što od njih dobijete iskren odgovor. To je zato da im se previše ne približite i ne tražite od njih da donesu odluku.

Oni vole napraviti prvi korak (čak i žene) i brzo će izgubiti interes za osobu za koju smatraju da je ne kontroliraju ili koju više ne moraju ganjati. Nemojte ih ganjati ili među vama nikad neće biti erotskih trenutaka.
ŠKORPION

Škorpione motivira ljubomora. Primjerice, žena rođena u ovom znaku uvijek će željeti muškarca ako misli da ga i druge žene žele. On pritom može biti ružan, bez novca, pa čak i kriminalac, ali ako ona smatra da je poželjan drugim ženama, pokušat će ga osvojiti. Isti princip vrijedi i za muškarca Škorpiona. Možete biti bosonoge, trudne, mogu vas pratiti tračevi, ali ako on misli da ste poželjne, neće lako odustati.

Zato, želite li se svidjeti Škorpionu, dobra je ideja da barem prividno djeluje da i drugi imaju romantičan interes za vas.


STRIJELAC

Ova senzualna bića vole hranu i piće, parfeme i sve što lijepo miriši. Ne vole ljubomoru ni pokušaje kontrole, a i vole djelovati nedostižni.

Budući da se radi o znaku koji simbolizira putovanje, ne treba reći da će planiranje puta bilo kakve vrste zadovoljiti Strijelca. Zavesti ih u vlaku ili hotelu je odlična ideja! Također naginju egzotičnim mjestima kao što su pustinje ili vrhovi planina.


JARAC

Jarcima je najugodnije ako su sigurni da iza njih stoji gomila podrške i bezuvjetne ljubavi, a iako su skloni luksuzu, bodove ćete zaraditi samo time što ste pored njih, na pravom mjestu i u pravo vrijeme.

Ponudite li pomoć ženi rođenoj u ovom znaku, osvojit ćete je potpuno. Ponudite li ukrasiti dom muškom pripadniku znaka, sigurno će vas smatrati seksipilnom. Želite li impresionirati Jarca, u svakom slučaju morate uložiti velik trud da biste pokazali jednu po jednu vrlinu koja im može koristiti.


VODENJAK

Najdraži scenarij za Vodenjaka podrazumijeva sjedenje i dugačak razgovor s nekim koga vole. Izvrsni su jedan na jedan i odlični su psihoterapeuti. Vole govoriti o sebi i o svojim dugoročnim planovima pa se pobrinite da podijelite s njim ili s njom entuzijazam oko planiranja budućnosti.

Ovaj znak uživa u svemu što je na rubu mode ili kulture. Ako se dobro oblačite, Vodenjak će vas primijetiti.


RIBE

Ribe žele podijeliti sve s vama, čak i novac, jer smatraju da je zajednički bankovni račun prilično seksi.

No emocionalno su vrlo nesiguran znak. Uvijek ćete ih morati uvjeravati da su broj jedan. To možete učiniti, primjerice, skupim darovima, što nikad neće odbiti, ali i provođenjem vremena s njima, što više, to bolje. To podrazumijeva dugačke šetnje, držanje za ruke i što više poljubaca!
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by Aryanim »

hellen_stewart wrote:
RAK

Ako vas privlači osoba rođena u znaku Raka, pripremite se na to da ćete puno morati odigrati na kartu njegovog ili njezinog ega. Oni su možda najzahtjevniji od svih znakova. Žude za fizičkim kontaktom, privrženosti i puno više emocionalnog uvjeravanja nego što je to uobičajeno.

Uvijek ćete im morati pokazivati i dokazivati da 'radite na vezi'. A to znači da ćete morati održavati obećanja, uvijek napraviti ono što kažete da ćete napraviti i dotjerati do kraja sve akcije za koje kažete da se tiču 'vaše veze'. Rak vam mora vjerovati, inače ništa od erotske slobode.
ajd zadnji dio je tocan, al ostalo... :lol: :lol:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by djurdja »

beze, po ovome ne bi bila ni sjednim znakom, pa ni sa sobom :ljutimse:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by hellen_stewart »

a jebem ga ja,ko bi lezbama napravio horskop :laugh: kako meni vazda sve pogodi :hihi:

Bikovi su sjajni ljubavnici. :laugh:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by djurdja »

da muski bikovi kolko vidim, a ja sori ne bi to :nene:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by hellen_stewart »

a bona "bik"je u muskom rodu pa tako i pisu,ali to ti je isto i za zene i muskarce :hihi:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by djurdja »

hvalite me usta moja kad me drugi nece :coolz:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by hellen_stewart »

pa jasta bona,dobro si ti to skontala :laugh:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by djurdja »

to ti odlika moga znaka, samo ne piše u horoskopu :cer:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by hellen_stewart »

ma to ti je odlika svakog znaka kad ne upraznjava sex :laugh:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by djurdja »

kaj? da se hvalite?
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by hellen_stewart »

pa da,joj djuki ti veceras bas slabo kopcas.haj ispricam ti u petak :hihi:

to nije hvala,to je reklama bona :pomak:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Šta ste po horoskopu?

Post by djurdja »

aha, a to ti je odlika godine mog kineskog znaka ..da ne kopčam baš :cer:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
Post Reply