sanjala sam...

Ozbiljnima ulaz zabranjen!
Post Reply
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Sanjala sam da sam u vezi sa dečkom. I baš nam fino, romantično nekako. U snu mi uopšte nije bilo čudno, iako sam od rane mladosti krenula lezbejskim stazama i uopšte me nisu interesovali mladići u tom smislu. Inače ne poznajem takvog u realnosti.
Ali mi je čudno sad kad sam se probudila.
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: sanjala sam...

Post by Aryanim »

Laura sanjala sam te... Nesto si me savjetovala... :lol: i bilo je neko okupljanje balconki... :lol:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: sanjala sam...

Post by laura »

Aryanim wrote:Laura sanjala sam te... Nesto si me savjetovala... :lol: i bilo je neko okupljanje balconki... :lol:
Ajoj valjda ti nisam savjetovala neku glupost :dakle:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: sanjala sam...

Post by Aryanim »

hahah nemam pojma, al znam da sam dosla do tebe nakon sto sam s nekim razgovarala, pa smo nas dvije morale nesto ozbiljno popricat i ti si me kao savjetovala... :lol: al mislim da si mi kao rekla da sam dobro napravila i nastavili smo se svi druzit... :lol: :lol: :lol: i onda se pojavila jos jedna balconka koje bas i nema na forumu sad, i da smo lijepo popricale i nesto se zezale dalje... ovo mi je ocito bila noc balcona... :lol:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
cube
penzionerka
penzionerka
Posts: 4124
Joined: 06 Jan 2012, 03:34

Re: sanjala sam...

Post by cube »

sanjala sam golog muskarca :shok:
*CAUTION: Spending more then a few minutes with me could lead to a VERY serious addiction
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: sanjala sam...

Post by Jelena-E »

cube wrote:sanjala sam golog muskarca :shok:
:lol: O bože cube al me nasmeja ovaj tvoj san iz nekog razloga al nemam pojma kog
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: sanjala sam...

Post by Aryanim »

kak, zasto... :sva:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: sanjala sam...

Post by laura »

Aryanim wrote:kak, zasto... :sva:
šta je tebi? :zbunj:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: sanjala sam...

Post by Aryanim »

laura wrote:
Aryanim wrote:kak, zasto... :sva:
šta je tebi? :zbunj:
hahah ups, kriva tema...
sam mi je za cudo bio jako ugodan i dobar i pozitivan, al zato dan nije...
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: sanjala sam...

Post by laura »

snijeg :cupid:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
TempusVernum
na vrhuncu
na vrhuncu
Posts: 832
Joined: 17 Mar 2010, 12:31

Re: sanjala sam...

Post by TempusVernum »

da me medvid ugriza za nogu :roll:
probudila san se i skuzila da san zaspala na kaucu u carapa i em si zaustavila cirkulaciju od polozaja em mi se carapa srolala i napravila udubljenje na nozi :stara: bravo ja
User avatar
trag_u_beskraju
Traktorist u duši,ženskaroš u srcu
Posts: 4365
Joined: 24 Jun 2010, 13:59
Location: Čistim snijeg, može i za pare :D

Re: sanjala sam...

Post by trag_u_beskraju »

Šumsku jagodu :hihi:
Samo jednom se živi sve ostalo je reklamacija.
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: sanjala sam...

Post by Jelena-E »

Svake noći sanjam million nekih snova I za divno čudo se sećam kad se probudim... Al sam ukapirala da često sanjam neka mesta koja postoje u realnom životu I isto tako se zovu ali su ipak nekako drugačija, boje kao da su življe I sve je kao čarobno. Sad sam počela da sva ta mesta koja sanjam dodajem jedna drugima I u svojoj glavi pravim mapu nekog sveta koji je mnogo lepši I bolji od stvarnosti... Planiram da se jednog dana preselim tamo...

PS: ne drogiram se majke mi :hihihi:
User avatar
cube
penzionerka
penzionerka
Posts: 4124
Joined: 06 Jan 2012, 03:34

Re: sanjala sam...

Post by cube »

razne pauke :zlo:
*CAUTION: Spending more then a few minutes with me could lead to a VERY serious addiction
User avatar
Arizona
penzionerka
penzionerka
Posts: 1088
Joined: 07 Sep 2013, 02:27

Re: sanjala sam...

Post by Arizona »

Ja stvarno sanjam cudne snove vec nekoliko dana. Uvijek je ista osoba u snovima i nije mi jasno zasto i zelim da prestanu. Jedan dio mog sinocnjeg sna je da smo na predavanju ali razred je na nekoj livadi a ne u zgradi :zbunj: , i na kraju me iznerviralo to sto ta osoba nije pokupila mrvice kruha koje su ostale na nasem stolu. :pomak:
User avatar
cube
penzionerka
penzionerka
Posts: 4124
Joined: 06 Jan 2012, 03:34

Re: sanjala sam...

Post by cube »

Jelena-E wrote:
cube wrote:sanjala sam golog muskarca :shok:
:lol: O bože cube al me nasmeja ovaj tvoj san iz nekog razloga al nemam pojma kog
:laugh:

a sinoc sam sanjala bivseg decka, ali nije bio go :laugh:
*CAUTION: Spending more then a few minutes with me could lead to a VERY serious addiction
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: sanjala sam...

Post by Jelena-E »

cube wrote:
Jelena-E wrote:
cube wrote:sanjala sam golog muskarca :shok:
:lol: O bože cube al me nasmeja ovaj tvoj san iz nekog razloga al nemam pojma kog
:laugh:

a sinoc sam sanjala bivseg decka, ali nije bio go :laugh:
Hehehe to mi je onako malo smešno ali ovo prethodno mi je baš baš smešno :hihihi:
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Sanjala sam kako sam se našla u nekom nepoznatom dijelu grada. Nije mi nepoznat kao region, već u snu sasvim drugačije izgleda. Umjesto zgrada su neke manje kućice, sve izgledaju otprilike kao u periodu između dva svjetska rata. Ulazim u jednu knjižaru, razgledam knjige i žena koja ih prodaje me krene nešto zapitkivati, ne znam sad šta, ja se zbunim, kupim na brzinu neke olovke i odem.

Vratim se kući, razgledam one olovke koje sam u brzini kupila i mogo mi se dopadnu, pa se vratim da kupim još.

Sad je ta knjižara odjednom mala kućica sa velikim staklenim prozorima i staklenom verandom u širokom dvorištu. Ima dosta žena po dvorištu u manjim grupicama. Ima i pasa, ali čudne neke vrste, mislim da u stvarnosti takvi i ne postoje, jer su totalno izvitopereni, kao to su njihovi kućni ljubimci. Prilaze mi, kako to već psi čine, a ja mrzim i u realnosti kad se to dešava, i obilazim kao i inače. Jedan od ovih me grize, ali ja ne osjetim zube, samo mi se gadi. I sad, nailazi jagnje i iz nekog razloga ja se radujem i mazim ga, ali veliko neko jagnje i čudno zvuči. Pitam one žene šta je to i čujem odgovore kroz jak smijeh:"Pogledaj ga bolje hahahahha... hahahhha..."

Pogledam, kad ono izgleda kao jagnje, samo se ovaj put, tamo gdje je glava, lice, vidi vučija glava.

Već se ja naljutila, onaj vuk me uhvatio za ruku, ne probijaju mi zubi kožu, ali osjetim njihov jak pritisak. Odgurnem ga i odem u knjižaricu, eto i onih žena za mnom. Ispade da su one na nekom posebno zakazanom skupu. Ni manje ni više, krenuše sa lezbejskim pričama, rodne uloge, heteropatrijarhat, takve neke priče, krenuše da se grle, poneki poljupci, ja shvatim da sam se našla u lezbejskoj knjižarica-kafeu, tako nešto.

Uf, sva ja raspoložena, našla mjestašce za sebe, odaberem par knjiga i odem raspoložena, jer sad znam gdje ću stalno ići. Dalje je taj san sav bio miran, ja se spremam opet ići u knjižaricu, probudim se, nebitno...

Samo, par sati nakon što sam se probudila sve osjećam neku neprijatnost od onih čudnih pasa, smijeha i od onog vuka u jagnjećoj koži. Evo i sad mogu da vratim čitavu tu situaciju sa njim u misli, živopisno i jasno kakva je i u snu bila. Osjećam se blago nelagodno zbog svega toga.
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re:

Post by laura »

fireandice wrote:
Pogledam, kad ono izgleda kao jagnje, samo se ovaj put, tamo gdje je glava, lice, vidi vučija glava.
E ovo mi izgleda ko da vjeruješ nekome kome ne bi trebala :nene:
Ali nemoj ti mene shvaćati ozbiljno :laugh:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

I meni. Čak sam veliki dio sna uspjela povezati sa nečim vezanim za Bg i tu lez zajednicu, plus se i mjesto dešavanja poklapa iako je u snu ta lokacija, ali drugačije izgrađena. Ali tu mogu dosta povezati, samo što je u tom slučaju sasvim bezazleno, jer nemam ništa s tim, niti ću imati.

A opet, s druge strane, možda je nešto drugo, zamršenije, ne predstavlja osobu, pa samo ne uviđam nešto što bi trebalo da mi bude očigledno, tj. očigledno je, a ja uljepšavam. Hm, to bi moglo da me ugrize.
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: sanjala sam...

Post by laura »

Ali dobila si upozorenje, tako da možeš izbjeći
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: sanjala sam...

Post by naturale blonde »

ma ja se nikad ne sican sta sanjam
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Ma, snovi kao snovi, opet su bolji kad su živopisni : )
Vjerovatno nema nikakvo značenje.
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: sanjala sam...

Post by whisper »

..da plivam u moru.Pročitam značenje:Plivati prema nekom cilju,ostvarit će te veliki dobitak.
Nadam se da sam plivala prema cilju. :molitva:
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: sanjala sam...

Post by laura »

whisper wrote:..da plivam u moru.Pročitam značenje:Plivati prema nekom cilju,ostvarit će te veliki dobitak.
Nadam se da sam plivala prema cilju. :molitva:
Jesi li imala društvo? :hihi:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
Post Reply