sanjala sam...

Ozbiljnima ulaz zabranjen!
Post Reply
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: sanjala sam...

Post by Jelena-E »

laura wrote:
Aryanim wrote:Izmedu svih mogucih ljudi koje sam samnjala, mislim da se nasla i laura... :zbunj:
:hihi:

ma joj, ja sam noćas sanjala toliko ljudi i toliko različitih snova da mi se toliko sve smućkalo i od svega zapamtila sam - ništa
A možda si I ti sanjala Ary I možda ste imale isti san... :hihihi:

Hehehe... meni se to jednom desilo sa jednom drugaricom da smo sanjale isti san o nekoj sijalici koja se palila I gasila u nekom kafiću u koji smo stalno izlazile.
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Noć je, vidim kako pada meteor, udara o tlo, pa se odbija, udara tamo, ovamo, o zgradu, svuda okolo ostavljajući dug svijetao trag za sobom i prati ga nešto što je malo veće od njega izgleda živo, fleksibilnije je, a neki glas kaže da je to vanzemaljac koji namješta meteor da padne tamo gdje treba. Meteorčić ustvari, mali je. I sad pada na tlo ispod terase na kojoj stojim, pritrči mu vanzemaljac (on se ne vidi jasno, vec kao nesto sto je veoma brzo pa ostavlja obrise svog kretanja) uzme i dobaci odozdo, ja podignem ruku i on pade pravo u nju. Siv neki kamen, hrapav.
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: sanjala sam...

Post by Aryanim »

Jelena-E wrote: A možda si I ti sanjala Ary I možda ste imale isti san... :hihihi:
desilo mi se to vec, al sa tatom... bilo je jako cudno, ko da je on meni uso u san, al me nije on prepoznao...

joj, cesto sanjam ovih noci, nocas sam bas glupo sanjala, neki skuter i kolege s posla i jos da smo pricali kako smo mogli s tim skuterom ic nekud, pa sam opet puno ljudi sanjala i onda su mi zubi poceli padat, jedan po jedan, kolko sam cula zube nije dobro sanjat... bas sam se cudno probudila...
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: sanjala sam...

Post by honky »

Stojim u ambasadi u redu za vizu, samo kaj ta ambasada malo baca na McDonalds, sve nešto neformalno i bleščeče.
Za pultom stoji crnkinja (čudno!), i nekoga odjebe, nekome lupi pečat (u mom snu- vizu) na A4 format i stavi u kuvertu. Ja sam se uzjebala jer znam da nemam sve uvjete za vizu koju hoću, i kak dolazim do žene postajem sve nervoznija. Dođem do nje i dam joj svoje papire, crvena u licu ko paradajz, i ona ih počne temeljito pregledavati. Ja gledam lijevo-desno, i dalje crvena sva... i čujem se kak mislim "Pokušaj izgledati kao da ti je svejedno". Ona me pogleda, nasmije mi se, udari pečat i stavi papir u kuvertu. Ja sva sretna, dam joj trinkgeld od 20 kn (wtf?!) i pobegnem van sva sretna.

Na cesti odmah idem gledati svoju "vizu", razdrapam kuvertu - kad na papiru piše: "TYPE OF VISA: J/K/M" (zbilja, wtf??) i onak se sva zbediram koji ku*ac sam joj dala 20 kuna, sad bu mi to falilo kad ću morati vadit "pravu" vizu. :andj:
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: sanjala sam...

Post by Jelena-E »

Poludeću od ovih snova...

Ja I moja žena smo u nekoj školi za dečake, u pitanju je internat I ja I ona smo muškarci. Sve se dešava tokom drugog svetskog rata. Sve su okupirali Nemci I svakog dana odvode neke učenike u logore. Škola je internacionalna. Tog dana ja načujem da bugarski učenici idu kući a da će Srbe I Poljake da odvedu u logor.Odmah pošto sam to čula imam u glavi sliku kako ćemo svi pomreti u tim logorima I kažem joj/njemu da nemamo šta da izgubimo I da moramo pokušati da pobegnemo. Tako I uradimo ali u tom bekstvu se zagubimo I ja je/njega vise ne mogu pronaći.

Odjednom sam u Irskoj I tamo pokušavam ubediti neku familiju da me primi da se sakrijem kod njih ali pošto su Nemci svuda oni se boje. Onda mi čovek iz te kuće kaže da ima neki farmer malo dalje od njega I da on prima ljude koji su pobegli I da se mogu kod njega sakriti.
"Ali kako ću stići do njega, šta ako me Nemci uhvate na putu", na šta mi on kaže da će me staviti u jedan mrtvački sanduk I gurnuti niz reku "niko neće otvarati mrtvački sanduk, pa čak ni nemci"

Nosim se mišlju da ću tamo na toj farmi pronaći nj/njega I bez ikakvog straha uskočim u taj sanduk I tu se probudim :zbunj:
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: sanjala sam...

Post by Instinct »

Jelena-E wrote:Poludeću od ovih snova...

Ja I moja žena smo u nekoj školi za dečake, u pitanju je internat I ja I ona smo muškarci. Sve se dešava tokom drugog svetskog rata. Sve su okupirali Nemci I svakog dana odvode neke učenike u logore. Škola je internacionalna. Tog dana ja načujem da bugarski učenici idu kući a da će Srbe I Poljake da odvedu u logor.Odmah pošto sam to čula imam u glavi sliku kako ćemo svi pomreti u tim logorima I kažem joj/njemu da nemamo šta da izgubimo I da moramo pokušati da pobegnemo. Tako I uradimo ali u tom bekstvu se zagubimo I ja je/njega vise ne mogu pronaći.

Odjednom sam u Irskoj I tamo pokušavam ubediti neku familiju da me primi da se sakrijem kod njih ali pošto su Nemci svuda oni se boje. Onda mi čovek iz te kuće kaže da ima neki farmer malo dalje od njega I da on prima ljude koji su pobegli I da se mogu kod njega sakriti.
"Ali kako ću stići do njega, šta ako me Nemci uhvate na putu", na šta mi on kaže da će me staviti u jedan mrtvački sanduk I gurnuti niz reku "niko neće otvarati mrtvački sanduk, pa čak ni nemci"

Nosim se mišlju da ću tamo na toj farmi pronaći nj/njega I bez ikakvog straha uskočim u taj sanduk I tu se probudim :zbunj:
Jelena da nemaš i ti temperaturu? :laugh:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: sanjala sam...

Post by laura »

Jelena-E wrote: Nosim se mišlju da ću tamo na toj farmi pronaći nj/njega I bez ikakvog straha uskočim u taj sanduk I tu se probudim :zbunj:
šteta što si se probudila, mene baš zanima dalje :bubble:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: sanjala sam...

Post by Jelena-E »

laura wrote:
Jelena-E wrote: Nosim se mišlju da ću tamo na toj farmi pronaći nj/njega I bez ikakvog straha uskočim u taj sanduk I tu se probudim :zbunj:
šteta što si se probudila, mene baš zanima dalje :bubble:
Ih laura ti ko da je ovo scenario za film :hihihi:
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: sanjala sam...

Post by laura »

Jelena-E wrote:
Ih laura ti ko da je ovo scenario za film :hihihi:
pa da, vidiš, mogla bi ti unovčiti te svoje snove :tadam:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: sanjala sam...

Post by Jelena-E »

Ma ćuti ko bi to gledao... :hihihi:
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: sanjala sam...

Post by Aryanim »

svako malo nesto sanjam ovih noci, nocas tako cudno... sanjala sam da imam decka, neki visok, crn, zgodan, i da sam prijatelje upoznavala s njim... :zbunj:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Sanjala sam da čitam forum i da se se vratila la pittura.
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re:

Post by laura »

fireandice wrote:Sanjala sam da čitam forum i da se se vratila la pittura.
ljeto je završilo, možda nam se i ukaže :slikarica:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: sanjala sam...

Post by Aryanim »

sanjala sam svoju gazdaricu, i to da je legla kraj mene i jos me zagrlila... :zbunj: precudno mi bilo, srecom pa sam se probudila u tom trenutku... :zbunj:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
anansa
penzionerka
penzionerka
Posts: 2138
Joined: 24 Sep 2012, 22:23

Re: sanjala sam...

Post by anansa »

Ja se nikad ne sjećam svog sna :sva:
ja ne svijetlim,ja sijevam
User avatar
trag_u_beskraju
Traktorist u duši,ženskaroš u srcu
Posts: 4365
Joined: 24 Jun 2010, 13:59
Location: Čistim snijeg, može i za pare :D

Re: sanjala sam...

Post by trag_u_beskraju »

sanjala sam grupni sex :zbunj:
Samo jednom se živi sve ostalo je reklamacija.
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: sanjala sam...

Post by whisper »

trag_u_beskraju wrote:sanjala sam grupni sex :zbunj:
..samo mi nemoj reći da je na traktoru :laugh:

ot:zadnje sam sanjala da sam u Engleskoj sa dragom :daa:
User avatar
trag_u_beskraju
Traktorist u duši,ženskaroš u srcu
Posts: 4365
Joined: 24 Jun 2010, 13:59
Location: Čistim snijeg, može i za pare :D

Re: sanjala sam...

Post by trag_u_beskraju »

whisper wrote:
..samo mi nemoj reći da je na traktoru :laugh:
Pa... :stid: :skriva: :laugh:
Samo jednom se živi sve ostalo je reklamacija.
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Nemam pojma, ali sam se prubudila u sasvim drugoj prostoriji od moje sobe, tako da mora da je bilo nešto što me je uplašilo pa sam kidnula.
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re:

Post by laura »

fireandice wrote:Nemam pojma, ali sam se prubudila u sasvim drugoj prostoriji od moje sobe, tako da mora da je bilo nešto što me je uplašilo pa sam kidnula.
pa ti si mjesečar :cekcek:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Trebalo bi se slično ponavljati da bih bila, tako da mislim da ipak nisam : )
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: sanjala sam...

Post by laura »

To me ustvari podsjetilo kada sam se jedne zimske noći probudila smrznuta do bola, pipam, nigdje pokrivača, ustanem iz kreveta, nagazim na noćnu lampu na podu, dobauljam do svjetla i kada sam ga upalila ne mogu vjerovati - nema jorgana :one: , sva soba ispreturana. Dignem pogled a jorgan uredno složen na vrh ormara. Onda sam se sjetila i sna: sanjala sam da sam u ljetnoj sobi u kojoj je potpuno drugačiji raspored svega pa sam ja lijepo sve pospremila na svoje mjesto i legla bez jorgana, jer ako sam u ljetnoj sobi šta će mi jorgan :folko:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

:laugh: Mora da ti je isprva bilo vruće : )
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Sanjala sam ženu u koju sam bila zaljubljena prije nekoliko godina.
Sanjala sam kako se držimo za ruke.
Fantastična žena.
User avatar
trag_u_beskraju
Traktorist u duši,ženskaroš u srcu
Posts: 4365
Joined: 24 Jun 2010, 13:59
Location: Čistim snijeg, može i za pare :D

Re: sanjala sam...

Post by trag_u_beskraju »

Sanjala sam bivsu curu da smo pricale na telefon i da smo si ponovo postale dobre, a istovremeno je njen brat bio kod mene i razgledavao moj auto te smo isli na probnu voznju sa njim, cudan san :vrtiprst:
Samo jednom se živi sve ostalo je reklamacija.
Post Reply