Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Ozbiljnima ulaz zabranjen!
User avatar
B. Cause
Tekla sam rnfa
Posts: 3756
Joined: 20 Sep 2013, 21:03
Location: Zagreb

Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by B. Cause »

:laugh:

Virtualna zafrkancija autorice Lejle Pašalić koja kruži internetom na duhovit način otkriva kako bi život izgledao da se svih 12 predstavnika horoskopskih znakova spoji jednog jutra u istom stanu.

6:00 sati: Djevica ustaje i prije tuširanja briše kupaonu. Nakon pranja zuba, četkicu stavlja u sterilnu vrećicu i ostavlja je na posebno mjesto, daleko od ostalih četkica.
6:15 sati: Jarac ustaje i isključuje bojler, istekao je termin za jeftinu struju.
6:20 sati: Vodenjak odlazi na jutarnji jogging.
6:30 sati: Vaga i Lav se pred ogledalom otimaju za hidratantnu kremu i gel za kosu.
6:40 sati: Bik doručkuje Nutellu jušnom žlicom.
6:45 sati: Strijelac ustaje i ponovo uključuje bojler.
7:00 sati: Rak radi sendviče, Djevica cijedi svježe voćne sokove. Blizanac je još u krevetu, s mobitela provjerava e-mail, Facebook, Twitter i Instagram.
7:05 sati: Škorpion razvaljuje vrata od kupaonice – Vaga izlazi smrtno uvrijeđena s neseserom u rukama.
7:10 sati: Ovan ustaje i uključuje štopericu.
7:11 sati i 45 sec: Ovan istuširan, odjeven, obuven, maše sa stepenica. Isključuje štopericu.
7:15 sati: Bik žlicom struže po tegli. Nema više Nutelle.
7:20 sati: Vaga i Lav opet imaju okršaj pred ogledalom, posljednja provjera izgleda i divljenja samima sebi pred odlazak. 7:30 sati: Vodenjak se tušira hladnom vodom, Jarac je opet isključio bojler.
7:40 sati: Svi odlaze.
7:45 sati: Blizanac se vraća, zaboravio jedan od 3 mobitela.
7:50 sati: Blizanac se opet vraća, zaboravio je novčanik.
8:00 sati: Riba se budi i shvaća da su je zaključali u stanu.
Image Image Image
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by Instinct »

B. Cause wrote::laugh:


6:15 sati: Jarac ustaje i isključuje bojler, istekao je termin za jeftinu struju.

Ovo uopće nije istina! :ljutimse:

:laugh:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by whisper »

Ja sam Ovan i meni paše :laugh:
User avatar
anansa
penzionerka
penzionerka
Posts: 2138
Joined: 24 Sep 2012, 22:23

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by anansa »

:good:
ja ne svijetlim,ja sijevam
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by Jelena-E »

Lav uopšte nije narcis za I ja sam živi primer za to. :hihi:
User avatar
anansa
penzionerka
penzionerka
Posts: 2138
Joined: 24 Sep 2012, 22:23

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by anansa »

Instinct wrote:
B. Cause wrote::laugh:


6:15 sati: Jarac ustaje i isključuje bojler, istekao je termin za jeftinu struju.

Ovo uopće nije istina! :ljutimse:

:laugh:
šta nije,aj razmisli još malo hahahahahhahaah
ja ne svijetlim,ja sijevam
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by Instinct »

Jelena-E wrote:Lav uopšte nije narcis za I ja sam živi primer za to. :hihi:
I taman kad pomislim da se ne mogu više nasmijati nego što jesam.. :laugh: :laugh:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by Jelena-E »

Instinct wrote:
Jelena-E wrote:Lav uopšte nije narcis za I ja sam živi primer za to. :hihi:
I taman kad pomislim da se ne mogu više nasmijati nego što jesam.. :laugh: :laugh:
:mis:
:hihi:
User avatar
B. Cause
Tekla sam rnfa
Posts: 3756
Joined: 20 Sep 2013, 21:03
Location: Zagreb

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by B. Cause »

Za blizance pogodili sve :laugh:
Image Image Image
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by Aryanim »

B. Cause wrote:Za blizance pogodili sve :laugh:
ooo da.... :lol: :lol: :lol:
a rak radi sendvic... :lol: :lol: :lol: lako moguce... :lol: :lol:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
B. Cause
Tekla sam rnfa
Posts: 3756
Joined: 20 Sep 2013, 21:03
Location: Zagreb

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by B. Cause »

Aryanim wrote:
B. Cause wrote:Za blizance pogodili sve :laugh:
ooo da.... :lol: :lol: :lol:
a rak radi sendvic... :lol: :lol: :lol: lako moguce... :lol: :lol:
:laugh: :laugh: :laugh: pogotovo za 7:45 i 7:50, al' ne piše da im je ključ ostao u stanu :lol:
Image Image Image
User avatar
trag_u_beskraju
Traktorist u duši,ženskaroš u srcu
Posts: 4365
Joined: 24 Jun 2010, 13:59
Location: Čistim snijeg, može i za pare :D

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by trag_u_beskraju »

Blizanac sam i ne pronalazim se u ovome :brl:
Samo jednom se živi sve ostalo je reklamacija.
Rock Faerie

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by Rock Faerie »

Ja jedem po običaju -.-
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by laura »

Ne znam da li mi više odgovara riba ili bik, al' kombinacija je super kao što i je :laugh:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by Lea »

ovo za lava je definitivna istina... a čuj, pasalo bi mi živjevjet s nekim kom moje navike ne bi smetale, a jedna od navedenih je pustiti me da se u miru sredim, i sl. ne volim žurbu i požurivanje niti presing bilo kakve vrste. to me čini nervoznom i frustriranom.
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
Arizona
penzionerka
penzionerka
Posts: 1088
Joined: 07 Sep 2013, 02:27

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by Arizona »

Ako je suditi po ovom horoskopu ja sam djevica, vodenjak, vaga i lav. :lol: A ovo sto pise za jarce i bojler, nije tacno, ne volim biti u gostima zbog bojlera. :laugh: Mrzi me pratiti jeftinu i skupu struju, pozurivati se i voditi racuna koliko je tople vode ostalo. :cer:
User avatar
Arizona
penzionerka
penzionerka
Posts: 1088
Joined: 07 Sep 2013, 02:27

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by Arizona »

Evo jos jedna situacija: :laugh:

Kako bi izgledalo kad bi se svi znaci horoskopa zaglavili u liftu,

Svi horoskopski znaci su u liftu jednog velikog hotela. Međutim, lift se zaustavlja između dva sprata. Evo kako su reagovali.

RAK: – Šta mu bi?
BLIZANCI: – Opa, zaglavljeni smo!
LAV: – Ma hajde, komšija, šta to pričate! Slučajno je stao.
DJEVICA: – Jaoj, gdje baš sada!
OVAN: – Da vidimo šta je (pritiska dugmiće).
ŠKORPIJA: – Hej, komšija, nemojte tako jako!
OVAN: – Ma nemojte! Mislite da je bolje da sjedimo i čekamo?
VAGA: – Komšija, smirite se! Nije vrijeme za svađu!
DJEVICA: – A to što smo zaglavljeni – nikom ništa. Znate li koji posao mene čeka?
JARAC: – Svi imamo neke obaveze, ali umjesto što stvaramo paniku, hajde da uradimo ono što treba!
VODOLIJA: – Tako je. Mora da postoji dežurni majstor. Komšija, pritisnite crveno dugme, molim.
BLIZANCI: – Naravno. Ne reaguje. Opa, biće veselo!
RIBE: – Vidi ti njega! Njemu je čak i zabavno!
STRIJELAC: – Što da ne? Nećemo valjda da kukamo?
LAV: – Slušajte me dobro! Kao prvo, da li neko od vas ima neki alat?
VODOLIJA: – Taj sam, ali još ne mogu da vidim šta je najbolje uraditi.
BIK: – Ne bih da se šalim sa tim. To je lift, a mi smo sto metara iznad zemlje.
OVAN: – Ma nemojte! Mislite da ću cijelu noć sjediti ovdje? Ako neće milom, onda će silom (počinje da šutira vrata).
VAGA: – Komšija, smirite se! To ne smijete da radite, to je opasno!
ŠKORPIJA: – Ma pustite ga! Vidite da mu fali neka daska uglavi.
OVAN: – Slušaj ti, bitango jedna! Ako želiš da razgovaraš sa mnom, treba da se ponašaš kao prema pametnijem od sebe.
ŠKORPIJA: – S tobom mogu da popričam i na jedan poseban način, a ako želiš, možemo i ovdje u liftu.
LAV: – Gospodo, ne dozvoljavam ovakvo ponašanje! Ja preuzimam stvar u svoje ruke i želim da me dobro saslušate. Prvo, smirite se!
RAK: – Kako da se smirimo? Evo, već pola sata stojimo ovdje bespomoćni.
DJEVICA: – Tako je! Uopšte nismo svjesni toga šta sve može da nam se desi.
ŠKORPIJA: – Vi radite šta hoćete, ali ja više ne mogu da izdržim. Moram da zapalim cigaretu.
RAK: – Jaoj, nemojte samo to! Ugušićemo se čovječe!
DJEVICA: – Potražite otvor za ventilaciju, ovdje više ne može da se diše!
OVAN: – Ma dajte da probam još jednom!
SVI SEM STRIJELCA: – Ne!
STRIJELAC: – Slažem se sa komšijom Ovnom. Ako šutiranjem odvalimo vrata lifta, možemo da se spustimo sprat niže i da izađemo iz lifta.
JARAC: – Nemojte, komšija! To ne dolazi u obzir.
RIBE: – Tako je! Ko zna šta bi sve moglo da nam se desi dok se spuštamo. Neko bi mogao da ispadne iz lifta.
VAGA: – Komšija, šta vi mislite o ovome?
BIK: – Mene pitate?
VAGA: – Da. Vidim da stojite mrtvi hladni.
BIK: – Mene ništa ne pitajte. Sada je vrijeme ručku (vadi sendvič). Kad se najedem, onda ću da razmišljam o liftu.
LAV: – Nemoguće! Baš sada ste gladni?
BIK: – Kada sam gladan, ja sam nervozan, a onda i ne razmišljam o teškim stvarima.
BLIZANCI: – Što se brinete? Imam karte za igranje, pa možemo da odigramo partiju. Da dijelim?
RAK: – Vi niste normalni!
JARAC: – Komšija, pošto ste sredili sendvič, a rekoste da imate rješenje, da čujem.
BIK: – Rješenje je jednostavno, čekaćemo dok ne stigne struja. (Lift počinje da se trese.) RAK, DJEVICA I RIBE: – Jaoj, šta je ovo?
BLIZANCI I STRIJELAC: – Počinje prava zabava!
VODOLIJA: – Našim mukama je došao kraj – stigla je struja.
STRIJELAC: – Sada ćemo da izađemo iz lifta i idemo kod mene na kafu. Ovo mora da se proslavi.

Naravno na kafu poslije ovolike drame :lol:
User avatar
B. Cause
Tekla sam rnfa
Posts: 3756
Joined: 20 Sep 2013, 21:03
Location: Zagreb

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by B. Cause »

Ajmo i na more... :laugh:

Na putu:Ovan se nervira što ne ide brže, a Djevica zbog mrva koje su se pojavile nakon što je Škorpija krišom pojela sendvič da joj niko ne bi tražio. Strijelac je nabio sunčane naočale i skinuo japanke, te bose noge digao na sjedište ispred sebe zbog čega se Rak rasplakao. Blizanac je već promijenio nekoliko statusa na Facebooku: 'Krećemo', 'Krenuli smo', 'Evo idemo', 'Super nam je', 'Evo Škorpija jede, Rak plače, Ovan mi ide na živce…' Vaga pazi da se ne pogužva i ljubazno moli Bika da se makne od nje s čokoladom i sokom jer će joj uflekat bermude. Lav kroz prozor maše svima koje vidi u prolazu jer je siguran da svi u njega gledaju. Jarac prebrojava novce i računa koliko mogu u prosjeku potrošiti po danu, Vodolija isprobava masku za ronjenje. Riba spava.

'Thank God, stigli smo', stavlja Blizanac novi status na Facebook. Vodolija lajka. Ovan je već u moru. Škorpija je skupa s torbom zauzela kupatilo zbog čega Vaga plače ispred vrata jer se mora hitno presvući i popraviti frizuru. Djevica ima nervni slom jer je u apartmanu već totalni nered, niko nije raspremio stvari! Strijelac je otišao u obilazak mjesta, Bik po ribu za roštilj, Rak kuha supicu za sve njih. Jarac još jednom prebrojava novac i cjenka se s gazdom apartmana. Lav na terasi pozira prolaznicima. Riba se tek probudila i razmišlja o smislu života.

'Juhuuu, evo nas na plaži'», Blizanac objavljuje novu fotku na Facebooku, Instagramu i Twitteru: na slici je Djevica ispod šešira s obodom prečnika metar i po, a u ruci drži kremu sa zaštitnim faktorom 50. Rak je zamotan u peškir s likovima iz crtanih filmova. Vaga ima kupaći kostim u vrijednosti polovnog automobila. Lav pokazuje savršenu figuru, Riba se ne vidi od vlastitog fotoaparata, a Strijelac Lavu i Vagi drži rogove od dva prsta. Škorpija je okrenula leđa i zabranila da je taguju. Vodolija se slika s ronilačkom maskom i perajama, Jarac ima tri knjige pod rukom, Bik liže sladoled. Ovna nema slici, otplivao je 200 metara.

'Party Night', twitta Blizanac i ne objavljuje sliku jer su pocrvenili na suncu svi osim Djevice. Bik je raspalio roštilj, a Lav tvrdi da on to zna bolje. Strijelac je pozvao komšiluk na party, Škorpiji se to nije svidjelo pa se mrgodi u ćošku. Rak svima servira tanjuriće i nutka ih voćem. Vaga je u večernjoj haljini i nagovara Ribu da je slika u svim pozama. Vodolija predlaže da se sutra ide na kurs ronjenja ili u podvodni ribolov, Jarac na tabletu računa da li je to isplativo. Ovan je otišao na noćno plivanje.
Image Image Image
User avatar
B. Cause
Tekla sam rnfa
Posts: 3756
Joined: 20 Sep 2013, 21:03
Location: Zagreb

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by B. Cause »

A možemo se i pomolit... :hihi:

Ovan
Bože, daj mi strpljenja, molim te...ali, odmah!

Bik
Dragi Bože, pomozi mi prihvatiti promjene, ali ne prebrzo.

Blizanci
Dragi Bože! Tko je Bog? Gdje je Bog? Zašto?

Rak
O, moj Bože!!!

Lav
Da? Tko me je zvao? :lol:

Djevica
Dragi Bože, učini nas savršenima i nemoj zabrljati kao prošli put.

Vaga
Dragi Bože, pomozi mi da budem odlučnija, ali ipak, što ti misliš da je za
mene bolje?

Škorpion
Oče naš, oprosti nam duge naše kao što i mi opraštamo dužnicima našim, čak
i kad to k..... sinovi ne zaslužuju!

Strijelac
Dragi Gospodine, već sam te milijun puta zamolio, pomozi mi da prestanem
pretjerivati.

Jarac
Dragi Bože! Zamolio bih Te pomoć, ali sam odavno naučio da ne postoji
nitko na koga bih se mogao osloniti.

Vodenjak
Dragi Bože, znam da volim promjene, ali ovaj je kaos zaista smiješan!

Ribe
Gospodine Bože, dok ispijam ovo piće noćas, neka netko drugi pjeva u Tvoju
slavu.
Image Image Image
User avatar
B. Cause
Tekla sam rnfa
Posts: 3756
Joined: 20 Sep 2013, 21:03
Location: Zagreb

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by B. Cause »

:lol: :lol: :lol:

Koliko je Ovnova potrebno da bi se promenila jedna sijalica?
Odgovor: Samo jedan, ali je potrebno puno sijalica (jer su Ovnovi nespretni i grubijani i slome sve sto im dodje u ruke).

Koliko je Bikova potrebno da bi se promenila jedna sijalica?
Odgovor: Nijedan, Bikovi ne vole promene (njihove omiljene aktivnosti su jesti i odmarati se).

Koliko je Blizanaca potrebno da bi se promenila jedna sijalica?
Odgovor: Dva, naravno (trajace celi vikend, ali kad zavrse, sijalica ce pospremati kucu, govoriti francuski i svetliti u kojoj god hocete boji... kako vam se svidja, a?)

Koliko je Rakova potrebno da bi se promenila nesretna sijalica?
Odgovor: Samo jedan, ali trebace mu tri godine emocionalne terapije da bi prebrodio gubitak prethodne sijalica.

Koliko je Lavova potrebno da bi se promenila sijalica?
Odgovor: "Sta? Sta ti bi? Lav ne menja sijalice..." (potrazice svetlost nekih drugih sijalica da ga osvetle na pozornici dok mu obozavatelji tapsu).

Koliko Devica treba da bi se promenila jedna jadna sijalica?
Odgovor: Da vidimo... jedna da je skine, druga da zapise kad je pregorela i datum kad je kupljena, jos jedna da pazljivo zavije novu sijalicu... i deset za preuredjenje kuce u kojoj se sijalica nalazi, jer je kuca slampavo uredjena.

Koliko Vagi je potrebno da bi se promenila ta ista jadna sijalica?
Odgovor: "Pa... zapravo ne znam, mislim da sve zavisi od toga koliko je pregorela... mozda samo jedna ako se radi o obicnoj sijalici ili dve ako osoba ne zna gde kupiti novu ili mozda... (Dodjavola! Odluci se Vago!).

Koliko Škorpiona treba da bi se promenila prokleta sijalica?
Odgovor: " Ko to želi znati?... Zašto želi znati? Da nije možda policija? Za šta me optužujete?" (Tako ćeš imati mirnu savest).

Koliko Strelaca je potrebno da bi se promijenila jedna blesava sijalica?
Odgovor: "Sunce sija, život je... jedna velika zagonetka, još ne znamo šta je bilo prvo: kokoš ili jaje, a ti se brineš o menjanju jedne blesave sijalice?

Koliko je Jaraca potrebno da bi se promenila prokleta sijalica?
Odgovor: Nijedan. Jarčevi ne menjaju sijalice osim ako u tome ne vide moguanost dobre zarade.

Koliko je Vodenjaka potrebno da bi se promenila jedna sijalica?
Odgovor: Pojaviće se na stotine vodenjaka i svi će se takmičiti da bi videli ko je od njih taj koji će svetu dati svetlost.

Koliko je Riba potrebno da bi se promenila ista prokleta sijalica?
Odgovor: "Štaaaaa?..... Zar je nestalo struje? (???Kakva smola!!!)
Image Image Image
User avatar
B. Cause
Tekla sam rnfa
Posts: 3756
Joined: 20 Sep 2013, 21:03
Location: Zagreb

Najgore izjave za svaki znak

Post by B. Cause »

Evo još malo... :hihi:

Najgore izjave za svaki znak:

Ovnu: "Ja odlučujem!"
Kažete li Ovnu "Nazvat ću te poslije" naći ćete se u lošoj poziciji. Situacija je još gora ako je riječ o važnim stvarima, jer su nevjerojatno nestrpljivi. Tada postaju nervozni i analiziraju koliko vam znače ako ih stavljate u poziciju da čekaju, što njihov ego ne podnosi. Jednako će ih naživcirati i izjave tipa "Dosadan si" i "Ja odlučujem".

Biku: "A vidi mene!"
Pripadnici ovog znaka teško podnose hvalisavce, osobito one bez pokrića te im je iznimno teško uljudno se smješkati dok netko sam sebe hvali. Osim toga, tlak će im narasti ako im kažete "Baš si škrt" jer ne vole preispitivanje svojih motiva i objašnjavati se, a neće biti niti osobito zadovoljni ako im kažete "Hrana i nije baš nešto" poznavajući poseban odnos koji Bikovi gaje prema hrani.

Blizancu: "Molim te, šuti!"
Pripadnici ovog znaka poznati su po svojoj elokventnosti, ali i po tome da bi prije "umrli nego nešto odšutjeli". Zbog toga je izjava poput "Molim te šuti" velik udarac i razlog za ljutnju kod njih. Neće im se niti svidjeti ako im kažete "Zašto se ne smiješ/jedeš/plačeš?" jer su oni vrlo direktni ljudi, koji ako nešto ne rade imaju dobar razlog za to. Velika je vjerojatnost da će vam nakon takvog pitanja sasuti okrutnu istinu u lice.

Raku: "Daj da ja kažem, ti ćeš poslije govoriti"
Pripadnike ovog znaka živciraju ljudi koji se nameću, osobito ako time oduzimaju pozornost njima. Iako nisu tašti, osjetljivi su na to da ih ljudi takvima doživljavaju, pa su opterećeni s time je li netko nepravedan prema njima. Smetat će ih i ako im kažete "Doći ću ranije" jer ne vole pomicanje vlastitog rasporeda i draže im je da ljudi kasne nego da ih zateknu nespremne.

Lavu: "To bolje izgleda na..."
Pripadnici ovog znaka poprilično su tašti u pogledu vlastitog izgleda, čak i pomalo opterećeni njime. Zato će im izjava da nekom drugom nešto bolje pristaje, pa čak i ako je upakirana u dobronamjernu kritiku zasmetati. Ako nemate ništa lijepo reći o njihovom izgledu, onda je bolje da im ne kažete ništa. Jednako tako će ih smetati i izjave tipa "Očekivao sam da ćeš..." jer ne vole osjećaj da nešto nisu napravili kako treba, pa se trebaju opravdavati.

Djevici: "Oni hoćeju"
Pripadnici ovog znaka, pedantni i organizirani kakvi jesu, najviše ne podnose gramatičke, pravopisne i govorne pogreške, pa čak i ako su u nečijem dijalektu. Osim toga, vrlo im je važan način na koji ljudi komuniciraju, a naživcirat će ih i sve izjave u kojima im se izražava nepoštovanje primjerice "Misli što hoćeš" ili "Ne zanima me što ti misliš o tome".

Vagi: "Stišaj tu glazbu"
Pripadnici ovog znaka veliki su ljubitelji glazbe, osobito dobrog plesnog ritma koju će do maksimuma pojačati u autu, kući, uredu - ma svugdje gdje to mogu. Zato će im traženje da stišaju glazbu biti kao da ste rekli da je "sunce prestalo sjati". Neće cijeniti niti izjave poput "Odluči se više" i "Hoćeš li prestati razgovarati na mobitel" jer ne vole da ih se požuruje ili forsira na bilo koji način.

Škorpionu: "lli po mom, ili nikako!"
Pripadnci ovog znaka jedni su od onih koji najgore reagiraju na ultimatume, zapravo su na njih "alergični". Jednako tako, iznimno su osjetljivi ako osjećaju da mogu biti zamijenjeni, bilo da je riječ o prijateljstvu ili ljubavi, pa ako im kažete da "već imate prijašnji dogovor", to će vam svakako zamjeriti i osjetiti se isključeno.

Strijelcu: "Moj život je tako težak"
Pripadnici ovog znaka ne podnose ljude koji se stalno žale, kukaju i misle da se cijeli svijet nepravedno urotio protiv njih. Živcirat će ih i svi oblici pesimizma poput "ovaj život nema smisla" jer mrze pasivne ljude koji se mire sa sudbinom. Ne vole niti izjave poput "Ne da mi se ići tamo" i "Ajmo radije ostati kod kuće" jer se protive njihovoj pustolovnoj prirodi.

Jarcu: "Posudi mi novac"
Iako su brižni i obzirni, pripadnici ovog znaka zaista ne vole posuđivati novac, jer ih opterećuje ideja hoće li im se novac vratiti i hoće li to utjecati na njihov odnos. Smetat će ih i svi oblici izjava u kojima ih se proziva za nešto, npr. "Zašto to uvijek radiš" jer im to zvuči kao osuda, kao i patetične ljubavne izjave poput "Moj život nije imao smisla dok nisam upoznao tebe".

Vodenjaku: "To je glupa ideja"
Pripadnici ovog znaka nisu pretjerano ovisni o tuđem odobravanju, ali ono što će im svakako teško pasti je izjava koja će potkopati ideju koju imaju. Najviše će ih zaboljeti ako im to kaže netko blizak. Živce im možete dići i izjavama poput "Neka to netko drugi očisti" jer ne podnose da onaj tko je napravio nered da ga i ne počisti te fraza "Ti to ne razumiješ" jer se time podcjenjuje njegova inteligencija.

Ribama: Jesi čuo/la što opet pričaju o tebi?
Pripadnici ovog znaka vrlo su osjetljivi na tračanje i žarko žele da ih drugi ljudi poštuju. Prenošenje tračeva o njima samima će ih jako uzrujati. Jednako tako, zasmetat će im i izjava "Nema šanse da to naučiš" jer će nakon nje početi analizirati svoje nedostatke, kao i sam odnos. Pitat će se misli li onaj tko je to rekao da su nesposobni, a nakon svake loše izjave treba im dugo da vrate povjerenje u odnos.

:laugh:
Image Image Image
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: Najgore izjave za svaki znak

Post by naturale blonde »

B. Cause wrote:Evo još malo... :hihi:

Najgore izjave za svaki znak:


Škorpionu: "lli po mom, ili nikako!"
Pripadnci ovog znaka jedni su od onih koji najgore reagiraju na ultimatume, zapravo su na njih "alergični". Jednako tako, iznimno su osjetljivi ako osjećaju da mogu biti zamijenjeni, bilo da je riječ o prijateljstvu ili ljubavi, pa ako im kažete da "već imate prijašnji dogovor", to će vam svakako zamjeriti i osjetiti se isključeno.


:laugh:
pa ne može biti nego kako ja kažem : )
User avatar
B. Cause
Tekla sam rnfa
Posts: 3756
Joined: 20 Sep 2013, 21:03
Location: Zagreb

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by B. Cause »

:laugh: sve bolje od boljeg...
http://www.tportal.hr/funbox/340155/Ova ... djeli.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Image Image Image
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by whisper »

:laugh:
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Kako bi izgledalo da 12 ljudi razl. znakova živi zajedno

Post by laura »

ajme :laugh:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
Post Reply