Blam

Ozbiljnima ulaz zabranjen!
Post Reply
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Blam

Post by Jelena-E »

Evo ja ću ca počnem.

Izbegavam da koristim WC u avionu ali jednom prilikom kada sam putovala na odmor nisam imala izbora pošto sam pre samog polaska popila veliku šolju kafe. Nekako se provučem do toaleta, zalupim vrata i olakšam se. E sad kako su ti WC-i mali i nema dovoljno prostora ja se lepo okrenem prema ogledalu a okrenem dupe vratima i onako se malo spustim kako bih navukla pantalone (da ne kažem naguzim) i baš u tom trenutku neka starija gospođa otvori vrata. Ja brže bolje dignem ruke od pantalona zgrabim ona vrata i zalupim ponovo. Onda podignem glavu ka onom svetlu koje bi trebalo da je crveno i da pise Engaged ako je neko unutra, ali nije zeleno je i ja onda ukapiram da nisam zaključala vrata.

Pored svog mog blama ukapiram da je moja krivica i da moram ženi da se izvinem kad izađem. Nabacim neki stidljivi izraz lica kao kad činiš nešto ne dozvoljeno i budeš uhvaćen u tome i otvorim vrata.
" Jao izvininte molim vas, nisam zatključala vrata." Kažem onoj bakici koja je još uvek stajala ispred.
A ona će meni:"Ne brini dušo, sve sam ja to videla i ranije."

Pošto je sam WC naspram hodnika u avionu ostaje mi samo da se nadam da je bakica bila jedina koja je videla moje dupe. :hihi:
Last edited by Jelena-E on 18 Dec 2012, 22:36, edited 1 time in total.
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Blam

Post by Lea »

:lol: super :super:

OT: moji blamovi graniče s glupošću, al doslovno... kad su prvi puta uvedene ove pipe na senzor, ja sam ih ispočetka gledala ko mr. bean :lol: , da ne govorim kako mi je trebalo par sec. dok bi ruke oprala... :lol: ima toga masu...
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Blam

Post by Jelena-E »

Lea wrote::lol: super :super:

OT: moji blamovi graniče s glupošću, al doslovno... kad su prvi puta uvedene ove pipe na senzor, ja sam ih ispočetka gledala ko mr. bean :lol: , da ne govorim kako mi je trebalo par sec. dok bi ruke oprala... :lol: ima toga masu...
To se i meni desilo. Mi smo ti ko policajac kad ode u zoološki vrt do kaveza sa majmunima sa kilogramom banana i pruži jednu bananu majmunu. Ovaj je otvori pojede i pruži ruku da bi dobio još jednu. A policajac će:"E nema više, sad znam kako se otvara." :hihi:
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Blam

Post by Jelena-E »

Ajd dodajte neki svoj blam, ovako ja ispade najgora...Sramota :stid:
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Blam

Post by Lea »

evo, čekam ja tako bus, nedavno i pokušavam otvoriti torbu... naravno, patent zaglavi (ništa čudno kad sam ja u pitanju)... i dobro, mislim se, kako doći do mobitela... srećom, imala sam špange u kosi pa mi je jedna dobro poslužila da proparam tkaninu s unutarnje strane... to je trajalo negdje par minuta, ako ne i više... pravo sam se ispizdila... cura do mene blijedo gleda i nije joj jasno šta se događa--- vjerojatno je kontala da sam poludila :lol: (tu se ne bi prevarila... graničim s ludosti nekad :lol: )... i ok, izvučem taj jebeni mobitel... u međuvremenu uđem u razgovor s dotičnom curom, i tako... bilo mi je lakše kad mi je rekla da i ona pati od tog mr. bean sindroma, kako ga zovem. :hohoho: nakon toga mi je taj isti mob. upao u jednu rupu u putu... jedva sam ga izvukla, a rukavice su mi se vjerojatno zagubile negdje u busu... i tako...

to tvoje je mila majka... kažem ti, da sve svoje blamaže krenem zapisivati, to bi bila teška komedija... :dadada:
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Blam

Post by Jelena-E »

Eto hvala Lea sto si uslisila moju molbu ;) :super:
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: Blam

Post by fireandice »

Ja sam se jednom zalijepila za staklena vrata sa dva krila, od kojih je samo jedno bilo otvoreno, dok sam ja pošla da prođem kroz ovo drugo.
I sručila mi se jednom čitava polica sa knjigama u knjižari. (Ovo ja nisam bila kriva, ali mi je opet bilo neprijatno.)
I sjetiću se još.
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Blam

Post by laura »

fireandice wrote:Ja sam se jednom zalijepila za staklena vrata sa dva krila, od kojih je samo jedno bilo otvoreno, dok sam ja pošla da prođem kroz ovo drugo.
Sada si me sjetila toga...izlaze ljudi iz salona u trajektu kroz jedno krilo staklenih vrata i ja baš onako razmišljam kako su ko ovce, svi se guraju kroz jedna vrata i krenem ja kroz druga, zalijepim se nosom, prebrojim zvijezde i opsujem! Jesu li baš tako dobro morali oprati to staklo? :vice:
Nije mi naravno palo na pamet da svi ti ljudi ipak nisu ovce... :roll:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: Blam

Post by fireandice »

Ma totalno je glupo kad ne stave naljepnicu na staklena vrata. Ova se uopšte nisu vidjela jer je napolju bio mrak, a unutra svjetlo. Ma, nestala sam u sekundi u petoj zavučenoj uličici od neprijatnosti.
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Blam

Post by laura »

Ja nisam imala kud nestati :sridise:
I onda sam još (budala) to prepričala prijateljima kasnije :pomak:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Blam

Post by laura »

Jednom sam išla sa prijateljem na staru godinu na jedan otok sa 5 štruca kruha. Tamo su nas čekali dvoje drugih prijatelja ( i brdo hrane ) da dočekamo Novu. Kada smo bili blizu mjesta, prijatelj me pitao da li da se dižemo jer mu se učinilo da pristajemo, a ja sam rekla: "Ma ne, to brod manevrira, ima vremena za iskrcaj :madaj: " On je bio malo skeptičan ali obzirom da sam otočanka sa dugogodišnjim iskustvom putovanja trajektima, jadničak me poslušao.
Ispostavilo se da brod jest manevrirao ali tako što se okrenuo i isplovio nazad za Split :swoon: . Da bi stvar bila bolja, to je bio zadnji trajekt taj dan, i nikakve molbe ni pokušaj podmićivanja nisu bili dostatni da se kapetan odluči vratiti, jer su već navodno kasnili, samo je rekao: Pa imate ujutro u 8 trajekt :joooooj.gif:
I tako smo se ja i moj prijatelj ( nismo se od srama smjeli pojaviti ekipi koja je slavila u gradu pred oči ) sa 5 štruca kruha zaputili u obližnje mjesto kod njegovog kuma, pozvonili i rekli: "Mi došli" :stid: .
I šta će jadni ljudi, dočekali su Novu sa nas dvoje ko privjescima misleći da sam ja njegova cura :laugh: , a ono dvoje na onom otoku je uzelo baterijsku lampu i zvali nas po brdima ko sumanuti ( u to vrijeme nije bilo mobitela, a oni su bili u nekoj uvali bez telefona ) jer su mislili da nismo našli put do uvale.
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Blam

Post by renata »

:laugh: :laugh:
i tako je iskusna morska vučica "dobro"procjenila manevriranje broda
mogu zamislit face,kad ste skužili da se vraćate ponovo u ST
:hohoho: :hohoho:
User avatar
honky
sous chef
sous chef
Posts: 1582
Joined: 02 Jun 2003, 08:59

Re: Blam

Post by honky »

laura wrote: I tako smo se ja i moj prijatelj ( nismo se od srama smjeli pojaviti ekipi koja je slavila u gradu pred oči ) sa 5 štruca kruha zaputili u obližnje mjesto kod njegovog kuma, pozvonili i rekli: "Mi došli" :stid: .
:laugh: :laugh:

Ja tak svako malo banem nekome na vrata, samo bez kruha.
“You said, 'They’re harmless dreamers and they’re loved by the people.' 'What,' I asked you, 'is harmless about a dreamer, and what,' I asked you, 'is harmless about the love of the people?"
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Blam

Post by Jelena-E »

Zvoni telefon ja se javim I čujem "dobar dan.... jel to stan.... " I neko oklevanje a glas kao moj rodjak koji me stalno zove telefonom I u prvih nekoliko minuta se pretvara da je neko drugi dok ga ja ne provalim.
" E daj ne smaraj, šta se tu krveljiš", kažem mu.
"Molim...." I dalje ne odustaje mislim se...
"Ne krvelji se." kažem malo glasnije.
"Ma mogu li da razgovaram sa ....?", čovek traži moju mamu. :((
Ukapiram da nije moj rođak već kolega moje mame I prepadnem se jer sam bila vise nego neprijatna I spustim slušalicu. Čovek zove ponovo a ja se ne javljam ko kreten od sramote.... :hihihi:
Posle zovem mamu da joj objasnim kako sam ispala kreten :hihihi:
User avatar
my_way
pripravnica
pripravnica
Posts: 415
Joined: 23 Dec 2013, 21:08

Re: Blam

Post by my_way »

pre par dana isprobala obucu u butiku. kako su kutije bile poredjane jedna na drugu u vise redova, ja nasla one koje mi se svidjaju, nasla broj i umesto da izvadim kutiju, ja samo podignem poklopac i izvadim cizmu. i, kada je trebalo da je vratim, opet na isti naci, poguram malo kutiju odozgo, podignem poklopac, kada gle... sve kutije okolo su se srucile nekoj zeni na glavu dok je probavala obucu u susednom redu. a joj... sreca, ona je prosla bez povreda, a ja najkracem mogucem roku napustila objekat :scratch:
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: Blam

Post by nedodirljiva »

neki dan zvoni tel. na poslu.. ja se javim (kao sto se moram javit) :dadada: i zena na losem engl. pita razumijem li engleski.. al to pita onako kao da se sprda.. :cer: i ja prihvatila zafrkanciju i kao odgovaram ono yeah.. :yup: .. i dok sam ja skuzila da se ona uopce ne zeza nego je zanima zasto joj nisam odg. na mail koji mi je poslala prije dvadesetak dana :jooj: a iz prilicno daleke zemlje je i bilo joj je hitno.. :jooj: .. ispala sam kompletan idiot jer sam se ja pol razgovora sprdala jbt.. :stidise: a jbg.. mislila sam da je netko od mojih naravno.. :jooj: :hihi:

al eto bar sam joj odmah odgovorila na mail :hihi:
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Ne doživljavam to više kao nešto što me natjera da se zbunim i postidim. Znam i sad da se zalijepim u nešto što mi i nije na putu, al' eto nađem ja već način, pred čitavim timom sam skoro i ništa, nasmijem se i odmahnem glavom i produžim dalje. Nekako mi bude drago što nemam taj osjećaj stida, pa se smijem posle kao da sam vidjela nešto smiješno. To su samo sitne smotanosti, ništa više.
A to kad su mi se sručile police u knjižari mi je hit. I simpatično mi je kako smo ih dečko što radi u knjižari i ja slagali potom. Mislim, sručile se, pa šta.
Post Reply