Novi ljudi u životu

Lijepa ili ruzna iskustva koja zelite podijeli sa drugima.
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Novi ljudi u životu

Post by hellen_stewart »

Bas sam danas razmisljala o tome kako sam zapocela po ko zna koji put zivot ispocetka.Moj zivot je kao voz,sa svim stanicama,presjedanjima i nesrecama.Ulaskom u svoj voz srela sam roditelje i trenutno mislim da ce zauvijek putovati sa mnom,ali znam da ce jednom na nekoj od stanica ipak izaci.Ja cu morati putovati u svom vozu dalje,,,Ali mnogi ce putnici ostati u mojem vozu,moje djeca,prijatelji,rodibina,sestra...Cak i ljubav mog zivota...Mnogi ce izaci i ostaviti veliku prazninu...Neki ce izaci a da necu ni primjetiti da su izasli..Niko od nas ne zna na kojoj ce stanici izaci ali ja zelim kad dodje moja stanica gdje izlazim,kad moje mjesto ostane prazno,da me se drugi rado sjecaju po necemu dobrom..
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Springtime, Claude Monet

Post by fireandice »

Kupila sam ipak. Ne Klea, on me vraća u tmurno moje doba, već Monea. Fino, mirno, opuštajuće, iz vremena sa mojih 24 dok je još i bilo vedrine i bezazlene naivnosti u meni. Na kraju krajeva je i došlo vrijeme za pozdrav i želim da nosi duh te vedrine, kao sunčan proljetni dan.
Image
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Predala juče. Pozdravila se. Ona ide na neko duže vrijeme, kad se vrati, ja više neću biti tu. Jedino što sam posle toga osjećala je olakšanje. Jednostavno završiš nešto i to je sve.
Čitav dan prije toga mi je povremeno padalo na um pitanje da li da napišem išta u knjigu ili ne i na kraju nisam, jer mi ništa nije padalo na pamet.
Znam da vam je jako važno u životu da saznate svaki detalj te moje mini-sapunjare, pa da vam ne uskratim i poslednju epizodu. :laugh:

E, sad, ozbiljno, generalno po pitanju novih ljudi u životu, došla sam ne samo do mišljenja, čak već više osjećaja, da jednostavno trebam prilaziti sa čvrstom rezervom prema ljudima, ma koliko me isprva oduševili, kao i da generalno trebam biti čvršća, oštrija.
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Novi ljudi u životu

Post by Jelena-E »

Sve ljude koje sretnem u novom danu su novi ljudi, I ja sam nova.
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Novi ljudi u životu

Post by renata »

Jelena-E wrote:Sve ljude koje sretnem u novom danu su novi ljudi, I ja sam nova.
prekrasan post i fantastična energija :jee:
Post Reply