Odnosi na forumu

Lijepa ili ruzna iskustva koja zelite podijeli sa drugima.
Post Reply
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Odnosi na forumu

Post by Aryanim »

Kada dodete na forum ili chat i citate postovo, pogotovo ako ste tek dosle, ili ste se vratile nakon duzeg izbivanja sa foruma, dal vam smeta ili predstavlja kakav problem kada vidite da neke korisnice na forumu djeluju kao da su u vezi? sad neznate ni dal je to zezancija ili ne.

Ima na forumima i parova, ima onih koji nisu parovi, nit se ne poznaju, a neki ce to mozda i postat. sta mislite o tom odnosima na forumu? upoznavanja preko foruma?
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Odnosi na forumu

Post by hellen_stewart »

Uopšte mi ne predstavlja nikakav problem i sasvim su mi ok i cure koje se zezaju da su u vezi i one koje jesu u vezi.Meni je to baš simpatično i jendo i drugo.A o upoznavanju preko foruma mogu samo reći najpozitivnije stvari.Ja sam stekla i dobre prijatelje i neke ljubavi upravo preko foruma zato mogu reći samo sve najbolje :)
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Odnosi na forumu

Post by djurdja »

Samo se treba opustit, prepustit, neke situacije ne shvacat preosobno i no problemos . A komuniciranje i upoznavanje preko foruma, chatova i inih sajtova pojednostavljuje sklapanje krasnih prijateljstava, vakih i nakih :)
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
trag_u_beskraju
Traktorist u duši,ženskaroš u srcu
Posts: 4365
Joined: 24 Jun 2010, 13:59
Location: Čistim snijeg, može i za pare :D

Re: Odnosi na forumu

Post by trag_u_beskraju »

Sve što je vezano za forum smatram šalom , jer ovo zapravo i jest mjesto gdje se čovjek može opustiti i odlutati malo od svakodnevice. Zavisi od osobe do osobe kako gleda na to što pročita na forumu, no u većini slučajeva je to samo šala i smatram da ništa netreba ovdje uzimati za ozbiljno. Možda neki postovi ukazuju na to da je netko s nekim u vezi, ili da ima nešto s tom osobom ja bih rekla da je to samo šala ,jer nitko nemože s nikim ništa imati dok se ne upozna uživo osim zezancije i zabave po forumu. Što se tiče upoznavanja preko foruma ja na to kažem zašto ne, ako se netko pokaže da je ok osoba i vrijedna da se s njom popije kava mislim da treba otić na tu kavu, naravno ako se i druga strana složi sa tom kavom. Bilo da se na tu kavu ide sa ciljem da se sklopi prijateljstvo ,ili nešto više , smatram da svi mi većinom idemo na kavu zbog prijateljstva, a kasnije što se može odviti nikad se nezna niti treba o tome razmišljati.
Samo jednom se živi sve ostalo je reklamacija.
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Odnosi na forumu

Post by ow »

sve osobe s kojima sada odrzavam nekakav odnos (osim onih poslovnih a i neke od njih) sam upoznala preko foruma. Da nije bilo foruma ja bih danas bila vanzemaljac u zagrebu koji ne poznaje nikoga :ogle:
I da :love:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: Odnosi na forumu

Post by fireandice »

Sve da to i uočim, ne znam zašto bi meni smetalo ili bilo šta slično. :cer:
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Odnosi na forumu

Post by Instinct »

Meni su baš cool osobe koje sam upoznala na ovom forumu.

:coolz:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Odnosi na forumu

Post by renata »

bila sam na više foruma,
ovo je forum na kojem se najugodnije osjećam.
ima tu cura žena fantastičnih drugara :daa:
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Odnosi na forumu

Post by Jelena-E »

Meni je ovo prvi I jedini forum na kom sam bila... I svidja mi se ovde vlada neka topla prijateljska atmosfera ko neka velika familija. :)
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: Odnosi na forumu

Post by whisper »

I meni je ovo jedini forum na kojem sam,i sviđa mi se,tu sam doma :daa:
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Odnosi na forumu

Post by Instinct »

Jelena-E wrote:Meni je ovo prvi I jedini forum na kom sam bila... I svidja mi se ovde vlada neka topla prijateljska atmosfera ko neka velika familija. :)
Jel to znači da pripremaš obiteljski ručak?

:laugh:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: Odnosi na forumu

Post by Jelena-E »

Instinct wrote:
Jelena-E wrote:Meni je ovo prvi I jedini forum na kom sam bila... I svidja mi se ovde vlada neka topla prijateljska atmosfera ko neka velika familija. :)
Jel to znači da pripremaš obiteljski ručak?

:laugh:

Opet ja... dobro... :patnja:
User avatar
trag_u_beskraju
Traktorist u duši,ženskaroš u srcu
Posts: 4365
Joined: 24 Jun 2010, 13:59
Location: Čistim snijeg, može i za pare :D

Re: Odnosi na forumu

Post by trag_u_beskraju »

Bas gledam ovu temu i razmisljam si kako sam ja manje vise sa svima u nekim odnosima na ovom forumu :laugh:
Samo jednom se živi sve ostalo je reklamacija.
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: Odnosi na forumu

Post by Aryanim »

Trag, u kakvim odnosima? :cer:
Znam da sam preko ovog foruma upoznala puno zanimljivih zena, bile one solo il u paru... :daa:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Odnosi na forumu

Post by Lea »

Aryanim wrote:Kada dodete na forum ili chat i citate postovo, pogotovo ako ste tek dosle, ili ste se vratile nakon duzeg izbivanja sa foruma, dal vam smeta ili predstavlja kakav problem kada vidite da neke korisnice na forumu djeluju kao da su u vezi? sad neznate ni dal je to zezancija ili ne.
ne smeta mi. štoviše, ni u privatnom životu ne razmišljam tko je u kakvom odnosu s nekim, a kamoli na forumu.

gle, tko folira, folira za sebe, kome je u cilju obmanjivati, obmanjuje za sebe. ne miješam se u tuđe načine postupanja.
Aryanim wrote:Ima na forumima i parova, ima onih koji nisu parovi, nit se ne poznaju, a neki ce to mozda i postat. sta mislite o tom odnosima na forumu? upoznavanja preko foruma?
nemam ništa kontra upoznavanja ljudi preko foruma. nisam, doduše, pobornik čoporativnog upoznavanja jer naprosto to ne vidim smislenim. neki mi se ljudi svide na prvu, neke ne doživim.

one koje poželim upoznati, upoznam. ostale ne. i to je to.

da se razumijemo, to ne znači da mi možda i neki drugi nisu prirasli srcu i da ih ne vidim super osobama, naprotiv... al evo, jednostavno ne poželim upoznati baš sve, pa čak ni simpatične, koji puta...
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
trag_u_beskraju
Traktorist u duši,ženskaroš u srcu
Posts: 4365
Joined: 24 Jun 2010, 13:59
Location: Čistim snijeg, može i za pare :D

Re: Odnosi na forumu

Post by trag_u_beskraju »

Aryanim wrote:Trag, u kakvim odnosima? :cer:
Znam da sam preko ovog foruma upoznala puno zanimljivih zena, bile one solo il u paru... :daa:

Nema u kojim nisam losim, dobrim ,ljubavnim, prijateljskim :laugh:
Samo jednom se živi sve ostalo je reklamacija.
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: Odnosi na forumu

Post by nedodirljiva »

huh 100 god. sam na ovom forumu... malo sam tu (kad imam vremena) pa malo nisam (kad sam pitaj boga gdje).. al uvijek se vratim.. :tadam: i tako vec godinama..

sa tuđim odnosima na forumu se uopce ne opterecujem jer me ni ne zanima ko je s kim i dal je ko s kim :daa: bla bla.. onak tak mi je svejedno :cer:

dodem se iskljucivo opustit i zezati u temama koje su pozitivne.. :cer: di se mogu zezat i tak.. :) procitat nesto korisno iz tuđih postova ili savjeta.. :) i fala bogu ima hrpa starih tema koje nisam stigla jos procitat pa ih čitam kad nema nikog :cer:

spačke, osvete, prijetnje, iznošenje privatnih stvari mi je onak jbt. zastrašujuće.. :negative: takvi ljudi po meni imaju dobrih psihičkih problema i iskreno uopce ne kuzim potrebu da ides bilo kaj s kim privatno rješavat na forumu javno.. :zbunj:

meni to izgleda onak kao.. "nije ti bilo jasno sto sam ti rekla na tel.. napisala na sms/mail/whatssap/viber/fejs, rekla uzivo? .. ee sad ces ti vidjet na forumu!! tu si gotova.. :klep: :daa: sad cu ja tebe naucit pameti na forumu, jer sve ovo sve gore navedeno nije bilo dosta da riješimo problem.. hm.. đizus.. :jooj:
:marti: ... :hihi:

ok jbg.. nekima je ocito dosadno u zivotu pa trebaju publiku da se osjecaju vazni i kao da su nesto "napravili" .. :roll:

uglavnom.. briga me za odnose na forumima.. :tadam: nit ja koga diram, nit tuđi odnosi utjecu na moj dolazak ili odlazak s foruma.. :cer:
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
Post Reply