Veza sa udatom zenom

Lijepa ili ruzna iskustva koja zelite podijeli sa drugima.
User avatar
lira.folira
pripravnica
pripravnica
Posts: 337
Joined: 29 Mar 2009, 15:09
Location: Južna strana mjeseca

Re: Veza sa udatom zenom

Post by lira.folira »

Voljela bih naći udanu ženu... u biti upravo takvu i želim naći... jer sam i sama takva... vjerujem da bi se tada složile u nekim stvarima...
User avatar
hera
studentica
studentica
Posts: 136
Joined: 13 Mar 2004, 22:07

Re: Veza sa udatom zenom

Post by hera »

:cer: :cer: :cer: :cer: :cer:
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Veza sa udatom zenom

Post by hellen_stewart »

lira.folira wrote:Voljela bih naći udanu ženu... u biti upravo takvu i želim naći... jer sam i sama takva... vjerujem da bi se tada složile u nekim stvarima...
nadje li je ikad majke ti :cer:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Veza sa udatom zenom

Post by laura »

Sasvim slucajno sam obrisala svoj post, jer mi danas nisu sve na broju :swo: . Necu moci ponoviti ono sto sam rekla, al ionako su procitali svi koga je interesiralo.

Znam da sam pisala o tome kako je ta veza moguca ako se prihvati u startu cinjenica da se udata zena ne zeli razvesti niti bitno mijenjati svoj nacin zivota, ako joj se ne stvara pritisak zbog toga jer samo dio svog vremena moze posvetiti tebi. Mislim da sam rekla da je potrebno u startu shvatiti i prihvatiti da ta veza nemoze biti kao veza sa slobodnom zenom, al' svejedno moze biti jako lijepa i kvalitetna. Uglavnom da ne duljim i ne ponavljam se, ima jos mojih postova o tome u nastavku, kao i moje osobno iskustvo ;)
Last edited by laura on 10 May 2012, 15:20, edited 3 times in total.
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Veza sa udatom zenom

Post by renata »

pa,ima žena udatih koje traže ženu,ali otvoreno kažu da ne bi razorile svoj brak,jer im je bitna sreća

svog muža,i mir u familji.Samo,meni se čini da se tu radi o fizičkoj potrebi za ženom,pa ako se toj,drugoj
tako odgovara,moglo bi funkcionirat.Vjerojatno je to,samo fizička veza :roll:
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Veza sa udatom zenom

Post by djurdja »

laura wrote: pa cak ni sa onom koja ima djecu ako i nije udana.
i dobro razmisliti moze li se biti u vezi s takvom zenom, a ne kasnije ponašati se kao da je to sto ima djecu mana, i kao da to umanjuje ljubav i paznju. veza sa zanom koja ima djecu zahtjeva zrelost u promišljanju i ponašanju. amen
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Veza sa udatom zenom

Post by hellen_stewart »

renata wrote:pa,ima žena udatih koje traže ženu,ali otvoreno kažu da ne bi razorile svoj brak,jer im je bitna sreća

svog muža,i mir u familji.Samo,meni se čini da se tu radi o fizičkoj potrebi za ženom,pa ako se toj,drugoj
tako odgovara,moglo bi funkcionirat.Vjerojatno je to,samo fizička veza :roll:
Mislis li da kod zena ne ide fizicka potreba u paketu sa emocijama? Sumnjam da se ijedna upusti u tzv samo sexualnu vezu jer ima fizcku potrebu ;)
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Veza sa udatom zenom

Post by renata »

Ah,Hellen/zbog ove tvoje romantike san i zaglavila u tvojoj ordinaciji :sridise: malo,simpatičnog off-a/

bilo bi,pomalo,licemjerno reć da žene ne traže fizičku,i samo fizičku vezu sa ženom,jer postoje takvi
oglasi na lez forumima,na gay stranicama za dejt-što je sasvim fer-jer s,tako odma kaže što se želi,pa se bar,ne nude
veze i emocije tamo gdje ih se,i ne želi.
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Veza sa udatom zenom

Post by hellen_stewart »

A dobro Renata,ja mislim da te zene koje stavljaju takve oglase zele samo experimentirati jer im je dosadno u braku,ja sam se osvrnula na ciste lezbice :)
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Veza sa udatom zenom

Post by renata »

Jbt,još ću se zaljubit u ovu Hellen!

Ma,nije to experimentiranje,nego čista fizička veza,koja može trajat godinama i tako žive i čiste lez.
Jednostavno,sex i ništa više.
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Veza sa udatom zenom

Post by hellen_stewart »

Nemoj renata Tita ti,ja sam hetero :hihi:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Veza sa udatom zenom

Post by laura »

Mislim da zena koja je u vezi ne mora nuzno nuditi samo cisto fizicko da bi uopce mogla ostvariti neki odnos. Emocije su isto tako bitne,
ne mora biti "bezgranicna ljubav do kraja zivota", ali bez doze emocija je sve pomalo isprazno
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Veza sa udatom zenom

Post by renata »

hellen_stewart wrote:Nemoj renata Tita ti,ja sam hetero :hihi:

hetero-Prelijepa Helleno-i zato za tobom.glavu gube čiste lezbijke :cupid:
A,možda,baš zbog tog imaš,tako prekrasan san,o čistim lez. :hihi:
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Veza sa udatom zenom

Post by hellen_stewart »

a ja samo stavljam oglase :hihi:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
cube
penzionerka
penzionerka
Posts: 4124
Joined: 06 Jan 2012, 03:34

Re: Veza sa udatom zenom

Post by cube »

veza - tesko, jedino ona "bez obaveza", jer ako ona ima drugu stranu (muza) ostavljam sebi slobodu da i ja imam druge strane...zato se nikad nisam upustala u nesto ozbiljnije sa udatom zenom ili onom u dugoj vezi sa muskarcem, obicno vremenom postanu posesivne - ja mogu imati muskarca i tebe, a ti samo mene (moje iskustvo)

neka meni "cistih" lez zena (sa djecom ili bez, nevermind) >>>> cist racun - duga ljubav :daa: :daa: :daa:
*CAUTION: Spending more then a few minutes with me could lead to a VERY serious addiction
User avatar
Jarac
penzionerka
penzionerka
Posts: 3757
Joined: 23 Mar 2012, 22:17

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Jarac »

bjezim od takvih.
loši dani dolaze.
loši dani dolaze sve češće.
sedimo i čekamo, misleći:
proći će.
ali dolazi dan kada
neće proći.
ostaće.
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Veza sa udatom zenom

Post by djurdja »

cube wrote: neka meni "cistih" lez zena (sa djecom ili bez, nevermind) >>>> cist racun - duga ljubav :daa: :daa: :daa:
:nau: :hihi:
šala, šala mala ;)
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
cube
penzionerka
penzionerka
Posts: 4124
Joined: 06 Jan 2012, 03:34

Re: Veza sa udatom zenom

Post by cube »

:zmig:
*CAUTION: Spending more then a few minutes with me could lead to a VERY serious addiction
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Veza sa udatom zenom

Post by laura »

cube wrote: obicno vremenom postanu posesivne - ja mogu imati muskarca i tebe, a ti samo mene (moje iskustvo)
Ja recimo znam za obrnuti slucaj kada je na pocetku veze receno-imam muza, necu se rastaviti, druga strana je rekla-super, ne smeta, i onda nakon par mjeseci pocela sa ljubomornim scenama. Zato mislim da se neke osobe ne trebaju ni upustati u takvu vezu, ako su nesigurne u sebe i svoje reakcije, i neznaju postaviti prioritete.
Iz osobnog iskustva mogu reci da takva veza moze biti super :dadada:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Veza sa udatom zenom

Post by renata »

I,dobro-ona ima muža.Ali,niko se tu ne pita,dal se ona u braku sexa sa tin svojim mužem.
Jer,koliko znam-u zajedničkom krevetu se nešto i desi-i što bi trebala njena draga-tolerancija? :daa:
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: Veza sa udatom zenom

Post by djurdja »

renata wrote:I,dobro-ona ima muža.Ali,niko se tu ne pita,dal se ona u braku sexa sa tin svojim mužem.
Jer,koliko znam-u zajedničkom krevetu se nešto i desi-i što bi trebala njena draga-tolerancija? :daa:
pa ako je pristala ta njena draga na takvu vezu, onda da. a ne kasnije dramiti i stvarati pritisak. jbg kako si prostres tako ti je. a ako osoba shvati da ipak ne moze biti u takvoj vezi onda je posteno lijepo porazgovarati bez predbacivanja i okrivljavanja i svatko na svoju stranu. muciti sebe i nju zbog necega sto se ipak ne moze podnijeti, zašto? pogotovo ako je udana strana otvoreno i iskreno izlozila svoju situaciju.
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Veza sa udatom zenom

Post by laura »

renata wrote:I,dobro-ona ima muža.Ali,niko se tu ne pita,dal se ona u braku sexa sa tin svojim mužem.
Jer,koliko znam-u zajedničkom krevetu se nešto i desi-i što bi trebala njena draga-tolerancija? :daa:
E vidis Renata, zato sam u gornjem postu i navela da ljubomorne osobe nebi smjele ni ulaziti u takve veze ako sebe dobro poznaju.
Ti npr za sebe otvoreno priznas da si ljubomorna, i to je ok sta proznas, ali onda nemoj ni pomisljati na udane i na bilo koji nacin vezane zene ;)
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Veza sa udatom zenom

Post by renata »

Laura,ti si super obrazložila svoj post,i ako joj je udata sasvim pošteno rekla kako stvari stoje-to je fer postavljeno.
Samo ,kad si zaljubljena u udatu ženu-misliš i nadaš se da ćeš uspjet sve iznjeti-i da će se sve između vas dvije tako urediti
da budete zajedno.Al,život nije baš tako,bez komplikacija postavljen,-a bogme,niti tako dugačak-da daš i žrtvuješ cilu
svoju mladost čekajući i čekajući kad će se ova oslobodit muža i kad će klinci podrasti..

Što se tiče mene-vežem za sebe slobodnu ženu-i to tako jako:da bidna nemre dihat :daa:
User avatar
cube
penzionerka
penzionerka
Posts: 4124
Joined: 06 Jan 2012, 03:34

Re: Veza sa udatom zenom

Post by cube »

renata wrote: Što se tiče mene-vežem za sebe slobodnu ženu


:daa: i mene za nju
*CAUTION: Spending more then a few minutes with me could lead to a VERY serious addiction
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Veza sa udatom zenom

Post by renata »

Mogla bi razumit,ako ona želi ostat u braku radi dice,naročito ako su maloljetna,ako bi za dicu rastava
bila šok,još ako im druga strana/primitivna/puni glavu da je mama ovakva i onakva,pa još hoće i živit sa ženom.
Razumila bi ako želi ostat u braku zbog ove grozne besparice i kredita,jer ,teško je da žena,danas preživi sa dvoje
male dice u podstanarstvu.Ali,onda bi tražila odvojene krevete sa mužom,nema sexanja sa njim.
A tek ta samoća za blagdane,rođendane...
Post Reply