Veza sa udatom zenom

Lijepa ili ruzna iskustva koja zelite podijeli sa drugima.
Post Reply
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Veza sa udatom zenom

Post by ow »

Jedna moja prijateljica je nekoliko godina bila u vezi sa drugom mojom prijateljicom koja je bila udata.

Ova prva (slobodna) je stalno imala neke probleme vezano za postojanje muza i naravno jadala se meni (jer to ionako svi rade).
Ja nisam bas uspjevala razumjeti te probleme (ok - bila je to ljubomora i svasta nesto, pa nove godine i bozici u samoci i tako to) jer sam smatrala da je muz zateceno stanje i da to treba prihvatiti tako kako jeste, a ako nekad ova samoinicijativno ipak odluci otici od muza - svaka cast, ali da to nikada ne treba postavljati kao uvjet.

Ova "slobodna" polovica toga para se nije slagala samnom.
Udata prijateljica je imala gotovo odraslu djecu koja su ipak zivjela tu s njima, odnos s muzem u kojem je svatko vodio svoj zivot i nitko nikog nije opterecivao i naravno da se nije mogla odluciti za rastavu (kasniji dogadjaji su pokazali da je sva sreca da nije).

Da sam ja bila na mjestu ove slobodne - meni ni muz ni djeca uopce ne bi smetali i mislim da bi nas dvije (ova udata i ja) ostvarile super kvalitetnu vezu (osim ako ona ne bi pocela ganjati jos neke lezbe - tu bih pukla).

Kakvo je vase misljenje po tom pitanju?
Da li bi mogle biti u vezi sa udatom zenom i da li bi vam, i koliko, smetao njen muz?
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Lea »

Svatko ima pravo na svoj izbor. I da, ljubav je divna i krasna, cvijeće cvjeta, ptičice pjevaju... Međutim, osobno nikad, al stvarno nikad ne bih mogla biti u vezi s nekim tko je vezan za nekoga drugoga, bilo brakom, emocijom, koječim. Premda, osoba ne bi morala gajiti emocije prema tom mužu al bi bila s njim u braku, djece radi i nemam pojma. Volim čiste odnose, u smislu, jedan na jedan osoba. Sve drugo, za mene bi stvorilo toliko jako opterećenje i grižnju savjesti, pogotovo ukoliko bi ova druga strana imala dijete. Osjećala bih se grozno. Em što bi me proganjala pomisao da je možda intimna s tim mužem, em što bih se osjećala kao ona koja unosi dodatan razdor u i tako nevaljali brak, i svašta nešto. Sebično je postavljati ultimatume, 'ti se rastavi pa ćemo pričati', jer rastava nije olaka stvar. Treba razmišljati na sve te živote, dječje pogotovo, iako bi im možda bilo bolje da su roditelji razvedeni, ko zna. Ovo je jako delikatna tema. I ne, ne osuđujem ljude koji imaju vezu s udanim gay ženama ili muškarcima. Ljudima se svakojake situacije poslože, i ne smije se zaboraviti da takvi ljudi, u braku pate. Imam iskustvo bliske osobe koja je gay i u braku, i znam da to nije lako, u mojim očima gledano, njoj, odnosno, njemu, pogotovo. To mora da je užasan osjećaj. Osobno, kažem, ne bih mogla biti u vezi s takvom osobom, međutim, nikad ne reci nikad. Život ipak nije tako 'crno- bijel' i po nekim našim propisima, i željama, presložen je da bi ga ukalupili u neke naše moralne okvire.
Last edited by Lea on 15 Jan 2012, 21:14, edited 1 time in total.
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
Afrodita
penzionerka
penzionerka
Posts: 2242
Joined: 26 Aug 2009, 21:29
Location: Venera

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Afrodita »

nebi mogla bit u vezi sa udatom ženom..da ženu koju volim dijelim s nekim ne pada mi na pamet..
ja mislim da bih pukla na mozak..ne želim niti pomislit na to da bi se mogla nać u takvoj situaciji..
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Bubble »

Ni ja nebi mogla....dokle god postoji treca osoba u bilo kojem obliku.
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: Veza sa udatom zenom

Post by cocky »

najjače su mi ove što ne bi nikad :hihi:

uostalom, kud ćeš lipše nego sa udatom, znači da nešto i vridi :hihi:
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
Gradisca
penzionerka
penzionerka
Posts: 3773
Joined: 12 Mar 2009, 14:38

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Gradisca »

cocky wrote:najjače su mi ove što ne bi nikad :hihi:

uostalom, kud ćeš lipše nego sa udatom, znači da nešto i vridi :hihi:
budalo... :hihi:
Bésame, bésame mucho
Como si fuera esta noche
La última vez
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Instinct »

Iako je teško govoriti o tome dok se ne nađeš u takvoj situaciji vjerujem da bi moj odgovor bio ne.
Razlog tomu je što sam dosta narcisoidna i samim tim me pomisao na nekog drugog osim mene užasava.
Osim toga,činjenica da ta žena ima djecu me još više drži na distanci. Pod broj jedan jer obožavam djecu a pod broj 2 jer ne bih mogla živjeti sa tom "krivnjom".
Avanturu također ne bih mogla imati jer nisam osoba koja vjeruje u seks bez emocija,dakle kao samo "fizičko" pražnjenje.
Koliko god da bi jaka bila privlačnost među nama meni bi kroz glavu čitavo vrijeme prolazila misao da nju netko čeka kod kuće.
Bez obzira postoje li među njima emocije ili ne. Ne bih se mogla pomiriti s tim.
Sklona sam komplicirati si život ponekad ali mislim da se u ovako nešto ipak ne bih upustila.
Najviše zbog svog mentalnog zdravlja.
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Andain
.
.
Posts: 2672
Joined: 11 Dec 2008, 13:19
Location: Zg

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Andain »

ow wrote:
Da sam ja bila na mjestu ove slobodne - meni ni muz ni djeca uopce ne bi smetali i mislim da bi nas dvije (ova udata i ja) ostvarile super kvalitetnu vezu (osim ako ona ne bi pocela ganjati jos neke lezbe - tu bih pukla).
A da, sve ovisi kakva su očekivanja od veze, al treba razumjeti da ljudi kad se zaljubljuju i započinju odnos s nekim, rijetko baš kalkuliraju i razmišljaju unaprijed. S druge strane, mislim da većina onih koje su slobodne, a dijelom i ove koje/i su u braku polažu nade da će se situacija kroz neko vrijeme razjasniti i posložiti. Bed je ako se to ne desi, a vrijeme prolazi, jer u tom slučaju kužim kak odnos može preći u zamjeranje (s jedne strane osjećaj nedostatnosti i nevoljenosti, a s druge gušenja i ograničavanja slobode).
Uglavnom, generalno, to nisu situacije u kojima bih se voljela naći, konkretno, a tko zna. Ali mislim da su ozbiljnije veze s takvim situacijama, rijetke i da su to okolnosti koje baš na duže i ne funkcioniraju.
''Reason is not automatic. Those who deny it cannot be conquered by it. Do not count on them. Leave them alone.'' Ayn Rand
User avatar
Andain
.
.
Posts: 2672
Joined: 11 Dec 2008, 13:19
Location: Zg

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Andain »

Instinct wrote: Avanturu također ne bih mogla imati jer nisam osoba koja vjeruje u seks bez emocija,dakle kao samo "fizičko" pražnjenje..
Ali avantura ne mora nužno biti seks bez emocija, može čisto biti i nešto na pola puta između ONS i ozbiljne veze, casual veza s dogovorno kratkim rokom trajanja. :)
''Reason is not automatic. Those who deny it cannot be conquered by it. Do not count on them. Leave them alone.'' Ayn Rand
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Veza sa udatom zenom

Post by renata »

To je super-teška kategorija u patnji.Al kad se zatelebaš nemaš izbora voliš je i ostaje ti ta vječna nada da ćete bit vas dvi same.i jednoj i drugoj ostaje to čekanje-čekanje da sve bude ispred nji dvi da dica odrastu od vrtića do faksa čekanje da im se može objasnit bez traume čekanje rastave čekanje zajedničkih trenutaka čekanje penzije..Al vidila sam i "luđih"ljubavi koje su opstale..Mene bi takva veza uništila jer sam jako ljubomorna.Stalno bi me proganjale scene kako se seksaju pa još tip..Ajde nekako da se nemože tako lako isčupat iz braka mraka al to seksanje to bi me satralo..Imam frendicu koja je u takvoj vezi puste godine al njena draga nespava sa mužem.Malo sam joj solila pamet al sam ubrzo začepila kad sam vidila da je svako lito čeka.
ReaTM

Re: Veza sa udatom zenom

Post by ReaTM »

Iz ove pozicije u kojoj sam sada - nema šanse.
Razlozi su mnogi, od moralnih, emotivnih, praktičnih...
Previše se cijenim da bih bila "treća" ili višak u bilo čemu.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Dodir_Svile »

da, mogla bih biti u vezi sa udanom zenom. ali...
ako je ta zena u braku u kojem ostaje iz konformistickih i beskicmenjackih razloga, u smislu da joj je tako lakse jer, recimo, muz dobro zaradjuje, zive u dobroj kuci, zbog postovanja okoline...i ako joj ne pada na pamet razvesti se (a realno to moze), nego varati muza do kraja zivota i lagati mu, onda ne bih bila s njom, ali to je vise zbog njenog karaktera a ne zbog braka. ne volim parazite i konformiste.
medjutim, ako se radi o zeni koja TRENUTNO nije u mogucnosti razvesti se (nema vlastita primanja, malo dijete, nema gdje zivjeti, muz nasilnik, blablabla), ali to zeli, odnosno zeli graditi zivot sa mnom (jebiga, ja volim u ljubavi biti "ili sve ili nista"), i ne veseli je to da mu laze i da ga vara jer zeli biti iskrena, onda bih tu zenu cekala koliko god treba. i ne, ne bi mi smetalo da se seksa s njim (a to mogu reci sa sigurnoscu jer sam u takvoj situaciji bila), jer ona je moja emotivno, i to je sve sto me zanima. cak bih voljela i da uziva u seksu s njim, jer zasto ne? ako od toga moze napraviti nesto lijepo, neka napravi...ono sto mi je vazno u takvoj vezi je potpuna iskrenost i jasna odluka da se iz toga zeli izvuci (a iz svakog braka se moguce izvuci, kad-tad) i moja podrska i odanost u tom slucaju su beskonacni. neke zene se jednostavno isplati cekati i proci kalvariju da bismo na kraju bile zajedno.

uzimajuci u obzir stav prema braku u kojem se nalazi, o zeni se moze saznati jako puno. i ako je ona ono sto zelim, za ljubomoru i posesivnost nema mjesta.
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Modesty Blaise
penzionerka
penzionerka
Posts: 2294
Joined: 21 Dec 2008, 13:59
Location: 43°33' N, 16°27' E
Contact:

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Modesty Blaise »

Pa ja bih osobno mogla biti u vezi sa osobom koju volim bez obzira na išta, ukoliko me ta osoba iskreno voli i lojalna mi je kao biće biću (znači da je naša ljubav iskrena i topla i čini naše živote ispunjenima i da se jako volimo i oslonac smo jedno drugom bez obzira na nevolje i vanjske situacije). Ali ja sam stvarno radila na tome da ne osjećam potrebu da u ljubavi s nekim posjedujem tu osobu i ona mene i mene strašno privlači koncept u kojem nitko ne posjeduje nikoga čak ni u ljubavnom odnosu i dopušta se osjećati i proživljavati stvari onako kako dolaze (jer nikad ne znaš što život nosi) i ako dođe do njih razgovarat o njima, a ne potajno radit pizdarije iza leđa, tako da je to inače moj film u kojem živim i istražujem tu sferu života nemilice, tako da...nisam baš nešto strogo determinirana na konvencionalan odnos.

E sad, što se tiče konkretno udatih GAY žena (znači ne ovih što bi se malo đapale okolo sa kokama, they kissed girl and they liked it fensi šmensi pomodarkama) nego pretežito gay žena (i muškaraca whatever) koji u kasnijem periodu života (e da ima i takvih) shvate da su više gay nego što su mislili. Ljudi moraju shvatiti da su to jedna od emocionalno i ljubavno najizoliranijih skupina na planetu. Prvo izloženi su popriličnoj zbunjenosti koja dolazi u kasnijim godinama uglavnom. Kad imate 12 i skontate da ste gay, nekako ste elastični i mladi i lako vam je. Kad to skontate s 27, 38 ili 42 onda ste prvo šokirani sami sobom, a tek nakon duljeg perioda počnete mislit na "Što ću sad" i na okolinu. E sad okolina ima dva neprijatelja: 1. cijeli vaš heteroseksualni svijet koji će vas u većoj mjeri osuditi i otipsati (možda ne baš kao Anu Dragičević, ali doći će u opasnost dosta toga u vašem životu, posebno ako imate djecu) i 2. homoseksualni ljudi (žene) kojima se želite približiti jer vam trebaju da upoznate bolje sebe (ili da se zaljubite i istražite sebe do kraja) koji će redovito frkati na vas nosom i odbaciti jer ste "nečisti".

Također, mnogi negiraju važnu činjenicu kad razmatraju ovu temu. Negiraju činjenicu da žena (ili muškarac) koja shvati da je baš gay već nakon što je u braku, definitivno ne doživljava svog hetero odabranika više na isti način. Nekad ispadne, da lezbe manje osuđuju lezbe koje šaraju sa drugim ženama dok su u vezi sa ženom, nego udate žene koje su zaglavljene u nezgodnoj situaciji. Udate gay žene nemaju baš hetero osjećaje, samim time ne mogu ni varati svoje potencijalne gay partnerice, jer varanje se vrši iz zadovoljstva ili romantičnih emocija.
Tako da....mislim da treba prema takvim ljudima bit blaži. Jer čula sam toliko priča, toliko žena koje nikad više nisu izašle iz ljušture i zauvijek se zatvorile nakon što su ih, po priznanju, prvo ranili hetići (jednu zam što joj je muž zube izbio i rekao da će je strpati u ludaru i uzeti djecu), a potom i lezbijke koje su im, umjesto da budu prijateljice im rekle da im se gade radi varanja svojih muževa.

Sve u svemu, muškarci uvijek dobro prođu, jer iz nekog razloga žene uvijek misle na njihove osjećaje bez obzira na orijentaciju. :mislim:

Ma to je vrlo ozbiljna i delikatna tema i jedna vrlo ugrožena, tužna, izolirana i hermetički zatvorena sociološka skupina. Takvih je puno više nego što mislite. A uvjerena sam da na stotine njih anonimno čitaju ove stranice. Tako da...ja bih prema takvima bila nježna. :)
"Do what you will, this world's a fiction and is made up of contradiction." (William Blake) Image
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Veza sa udatom zenom

Post by ow »

Nekada, u moje vrijeme, večina lezbi je poklekla pred hetero normama i udala se iako su znale da su lezbe (ili pretpostavljale a od toga bježale).
Neke su s vremenom došle do odnosa s mužem unutar kojeg je svatko imao svoju privatnost i vlastiti život. Moja prijateljica iz uvodnog posta - na primjer.
U takvoj situaciji, ostajanje u braku za mene nije beskičmenjaštvo, jer muž je u stvari izgubio primarnu funkciju i postao nešto poput dobrog prijatelja. Djeca, imovina, okolina - sve su to stvari koje otežavaju rastavu koja u stvari uopće nije nužna.
Da sam ja bila na mjestu one slobodne prijateljice iz ove priče, meni taj muž uopće ne bi smetao i sigurna sam da bi nas dvije ostvarile stvarno ikvalitetan odnos. Na žalost, kad smo se upoznale obje smo bile (sada to znam) u neodgovarajućim vezama i bla :((
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Lea »

Modesty Blaise wrote:Nekad ispadne, da lezbe manje osuđuju lezbe koje šaraju sa drugim ženama dok su u vezi sa ženom, nego udate žene koje su zaglavljene u nezgodnoj situaciji. Udate gay žene nemaju baš hetero osjećaje, samim time ne mogu ni varati svoje potencijalne gay partnerice, jer varanje se vrši iz zadovoljstva ili romantičnih emocija.
Osobno ne osuđujem nikoga, ili se bar nadam da ne osuđujem, al me to definitivno neće ostaviti u ćudorednoj neodređenosti za prosuditi nečiji čin. Ukoliko je udata žena gay, a pri tom iskreno mužu kaže za svoje gay osjećaje prema ženi, ženama, ok. Ja znam i za takav slučaj. I super se slažu u braku.
Al ukoliko je ona ta koja će se sexat s mužem, istovremeno voljet neku drugu, a ne mu transparentno iznijet da to radi čisto sexa radi, onda sam tu protiv, jer to je emotivno varanje osobe, šta je skoro gore nego fizičko, a kako sam već istaknula u onom dijelu, 'posexo se ti, posexala ja', tj lojalnost- odanost naspram vjernosti, ukoliko su odani jedno drugom, trebala bi postojati transparentnost, da svatko otvoreno izađe s tim, 'da- prevarila sam te ili prevario'... a onda nastupa to pitanje, jesmo li odani jedno drugom, zaista. iako mislim, kao što sam istaknula, da ljudi koji su odani jedno drugom, o ovom drugom sve znaju i na sve su spremni, ne sad samo na izdvojene sitnice, nego na sve, u kompletu, bez posebnih naglasaka.
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Instinct »

Andain wrote:
Instinct wrote: Avanturu također ne bih mogla imati jer nisam osoba koja vjeruje u seks bez emocija,dakle kao samo "fizičko" pražnjenje..
Ali avantura ne mora nužno biti seks bez emocija, može čisto biti i nešto na pola puta između ONS i ozbiljne veze, casual veza s dogovorno kratkim rokom trajanja. :)
Ne volim ONS niti volim takvu vrstu "dogovora".
A i ne volim biti ničija "igračka". :)
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Fusion
Idemo dublje!
Idemo dublje!
Posts: 1341
Joined: 16 Nov 2009, 08:33

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Fusion »

Na prvu - mogla bih.
Kad me netko privuče nemam kalkulator da bih izračunala koliko mi je sve to isplativo.

Za dalje bi mi sigurno postao bitan smjer u kojem se kreće taj naš odnos,
kako se ja unutar njega osjećam i imam li viziju budućnosti s tom osobom.

Sve ovisi.
User avatar
zmaj
Super-Njuska
Super-Njuska
Posts: 812
Joined: 17 Feb 2007, 14:48
Location: ispred kompa

Re: Veza sa udatom zenom

Post by zmaj »

Ni u preludom ludilu.
Vjerojatno osim muža ima (ili želi) i dijete.

Osim toga, razmažene li mene, opet onda nisam ja u centru pažnje.
Non c'è limite alla fantasia...
User avatar
mudroslava
Dr. SEXpertica
Dr. SEXpertica
Posts: 730
Joined: 22 Nov 2002, 16:29
Location: Berlin
Contact:

Re: Veza sa udatom zenom

Post by mudroslava »

:cool: Već više od dvije godine. I nije uvijek ni lako ni jednostavno.

Ali: on i ja, ne da ne igramo u istoj ligi, nego to čak nije ni isti sport!!! :cool:
My body is not a temple
It's an amusement park

It's not a side effects of the cocaine...

They tried to make me go to rehab
I said no, no, no.
Gradisca
penzionerka
penzionerka
Posts: 3773
Joined: 12 Mar 2009, 14:38

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Gradisca »

mudroslava wrote: :cool: Već više od dvije godine. I nije uvijek ni lako ni jednostavno.

Ali: on i ja, ne da ne igramo u istoj ligi, nego to čak nije ni isti sport!!! :cool:
Bravo.to spada u stvari koje ću morati priznati bivšoj i reći joj da je imala živaca sve to izdržati...
Bésame, bésame mucho
Como si fuera esta noche
La última vez
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: Veza sa udatom zenom

Post by ow »

mudroslava wrote: :cool: Već više od dvije godine. I nije uvijek ni lako ni jednostavno.
zato te kuuuuuuuuuuurrrrrrrvoooooo nema na balkonu... :ljutimse:
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
sunflower
V is 4 vagina
Posts: 786
Joined: 21 Nov 2002, 00:31
Location: NS

Re: Veza sa udatom zenom

Post by sunflower »

nisam citala odgovore, obecavam da cu ih procitati kada imam vise vremena.
bila sam u vezi sa udatom zenom. nije mi smetao njen muz ( po prvi put u zivotu) i dan danas ne kapiram kako i zasto mi nije smetao. i bila bih opet da mogu.to je bila jedna od mojih najlepsih veza.
i ne znam zasto ima nesto u te mlade mame. ok, mozda sada ne bih bila sa zenom koja je u braku, ali volela bih biti sa zenom koja ima dete/decu :stid:
I like the innocent type/Deer in the headlight/Rocking me all night/Flexing her might/Doing it righ/Keeping me tight/Takin a bite out of the Peach tonite
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Bubble »

sunflower wrote: i ne znam zasto ima nesto u te mlade mame. ok, mozda sada ne bih bila sa zenom koja je u braku, ali volela bih biti sa zenom koja ima dete/decu :stid:
Ja ne bi ni to,ne znam sta bi sa tudjom djecom :neine: (obicno kad kazem za nesto da ne zelim to i dobijem :cm: )
Sada znam i čemu služi zdjela!
Rock Faerie

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Rock Faerie »

Ne bi mogla biti, bez muža sa djecom ili sa mužem bez djece. Al tko voli nek izvoli.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Re: Veza sa udatom zenom

Post by Dodir_Svile »

Rock Faerie wrote:bez muža sa djecom
zasto to ne?
The rockstar hands of a big butch dyke.
Post Reply