"Fatalna privlačnost"

Lijepa ili ruzna iskustva koja zelite podijeli sa drugima.
Post Reply
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

"Fatalna privlačnost"

Post by Instinct »

Je li vam se ikada u životu dogodila tolika privlačnost da niste mogli povjerovati u nju? Ne mislim pritom na ljude koje svaki dan imate priliku sresti i smatrate ih privlačnim,već na onu koja se dogodi svojim punim intenzitetom jednom u životu i ostavi vas "nepokretne".
Koliko je dugo trebalo da se "oporavite" od nje i krenete dalje i da li je ona podrazumijevala iskljucivo fizičku privlačnost ili se radilo i o nečemu dubljem?
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
vriskica
pripravnica
pripravnica
Posts: 306
Joined: 26 Oct 2008, 20:12
Location: ...nit sam tamo nit sam amo...

Post by vriskica »

Desila se naravno jedno u životu za sada .Podrazumjevala i je i fizičku privlačnost i onaj neobjašnjivi filing da potpuni stranac o kojemu praktički neznam ništa šalje prema meni signale koje moja intuicija lovi i kaže,,,o bože pa zar je moguće da se mi neznamo već dugo,dugo...
Ta osoba me i danas ponekad "paralizira"a da ni sama neznam zašto,
Oporavak nakon takvog susreta,rastanka traje i traje...
"Kasno je, sjećanja, uzalud se javljate, beskorisne su vaše nemoćne utjehe i podsjećanja na ono što je moglo da bude, jer što nije bilo, nije ni moglo da bude. A uvijek izgleda lijepo ono što se nije ostvarilo."
User avatar
bebac666
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 68
Joined: 23 Oct 2008, 18:08

Post by bebac666 »

ja se upravo borim s tim i weoma je sexi ..... ma da nema nista od toga ne zalim... ucim se strpljenju...heheh
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

...
Last edited by micka on 07 Dec 2008, 23:54, edited 1 time in total.
User avatar
Russian Roulette
with full barrel
Posts: 551
Joined: 26 Oct 2006, 12:39
Location: Behind You
Contact:

Post by Russian Roulette »

Ne bih rekla da mi se desilo. Možda samo s nekima koje poznajem. A od toga se oporavljam dugo. Dovoljno je vidjeti sliku ili vratiti film.. da se neš poljulja.
Take a shot.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

ne bih mogla reci da mi se desilo, ali mislim da u biti ne kuzim na koju privlacnost mislis. ako mislis kao ono nesto na prvi pogled pa da bi odmah u krevet i te fore, onda nije.
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Russian Roulette
with full barrel
Posts: 551
Joined: 26 Oct 2006, 12:39
Location: Behind You
Contact:

Post by Russian Roulette »

Nda, krevet i te fore.. def. ne. Ali s kim bi se mgao maziti i češkiti svu noć.. to da. :medo:
Take a shot.
User avatar
korky
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 47
Joined: 14 Oct 2008, 17:12
Location: Split

Post by korky »

Jednom, bilo je prekrasno i oboje smo znali da je to sad i sve.
Ostalo mi je u ljepom sjećanju.
Joj, što ja ne volim lezbe....
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Post by Instinct »

Dodir_Svile wrote:ne bih mogla reci da mi se desilo, ali mislim da u biti ne kuzim na koju privlacnost mislis. ako mislis kao ono nesto na prvi pogled pa da bi odmah u krevet i te fore, onda nije.
Ne mislim isključivo na "seksualnu privlačnost" već ono kada vidiš/upoznaš nekoga i shvatiš da su te osobnost i izgled te osobe pogodili "poput munje" što bi se reklo i da taj osjećaj koji ta osoba stvara u tebi neće baš brzo nestati.
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

da, ali samo na prijateljskoj osnovi. u ljubavnom smislu ne. feromoni kod mene bas nemaju pretjeranog utjecaja u manjim dozama. moram im biti izlozena malo duze :mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

Dodir_Svile wrote:da, ali samo na prijateljskoj osnovi. u ljubavnom smislu ne. feromoni kod mene bas nemaju pretjeranog utjecaja u manjim dozama. moram im biti izlozena malo duze :mrgreen:

jel ti se to sa mnom desilo na prijateljskoj osnovi? :mrgreen:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

nije, sta si se ponadala :mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
piz_darija
Pizda_rija
Pizda_rija
Posts: 1997
Joined: 11 Aug 2006, 12:24
Location: s kraja svijeta, tamo gdje se pada...

Post by piz_darija »

sreli se, desilo se i još uvijek nam se dešava svaki dan s još jačim intezitetom...
Image
User avatar
emablue
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 24
Joined: 30 Jul 2003, 21:12

Post by emablue »

dogodilo se. da li je bilo fatalno - je. nekako mrzim taj izraz fatalno, jer to nikada nije dobro, pa tako ni ta veza nije bila. privlačnost je bila prejaka, a mi prerazličiti. navukle smo se bile na sex i to je sve što je zapravo i bilo dobro.. međutim, more problema i razlika među nama nikada nije bilo premošćeno. preživljavale smo od trenutaka u kojima smo spavale skupa i onih u kojima smo se svađale i durile..
dugo sam razmišljala da li mi je sve to bilo potrebno i mišljenja sam da nisam iskusila tako nešto, nikada ne bih spoznala što je ono pravo i iskonsko do čega zaista držim.. osim toga, urušilo se sve samo u sebe što je bilo pitanje vremena i intenziteta, a ne logike i zdrave pameti.. 8:)
The World Is Mine
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Post by Lea »

Da... Nedavno... Fatalno, totalno... :D
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Post by malena8 »

Instinct wrote:Koliko je dugo trebalo da se "oporavite" od nje i krenete dalje i da li je ona podrazumijevala iskljucivo fizičku privlačnost ili se radilo i o nečemu dubljem?
Još uvijek nisam sigurna jesam li se oporavila, ali sam svakako odlučila krenut dalje.
Naravno da nije samo fizička privlačnost, već nešto puno dublje, što mislim, neki nikad ni ne dožive.
Istina, premlada sam da bih sad rekla da je upravo to ta fatalna privlačnost koja se "dogodi jednom u životu", ali sigurno jest nešto što je u meni zauvijek zapisalo nekakve emocije s kojima sam se ja jednostavno pomirila i prihvatila ih napokon.
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
Modesty Blaise
penzionerka
penzionerka
Posts: 2294
Joined: 21 Dec 2008, 13:59
Location: 43°33' N, 16°27' E
Contact:

Post by Modesty Blaise »

Ne, nije i iskreno i ne bih da mi se desi.

Ne vjerujem da je to nešto realno, a i primjećujem da je tako nešto ljudima koje poznajem, a to im se dogodilo, ostavilo trajne i neugodne posljedice.

Rađe ajmo lijepo polako, pa nakon par godina shvatit koliko smo ludi za nekim.

Ako bi već se to dogodilo, onda bih voljela osjetiti takvu privlačnost prema samoj sebi. :mrgreen: .
"Do what you will, this world's a fiction and is made up of contradiction." (William Blake) Image
User avatar
Logan
penzionerka
penzionerka
Posts: 1006
Joined: 27 Mar 2004, 19:58

Post by Logan »

ooo desilo se... i to 2 puta! ufff......... ma sve u svemu kako kaze onaj film "never again.............till the first chance" lol JJ
ma djavo ih odnio! to se granici s menalnom bolescu! :roll:
"may your words be tender, for some day you may eat them" ;)
User avatar
Andain
.
.
Posts: 2672
Joined: 11 Dec 2008, 13:19
Location: Zg

Post by Andain »

To fatalno mi je uvijek nekako negativno odzvanjalo..:D..Imam dojam da te zaljubljenosti uvijek najbolnije ljudima završavaju..:/

Anyway, imala sam iskustvo da mi se osoba na prvoj kavi jako svidi i privuče me, il da pri prvom kontaktu dobijem osjećaj kompatibilnosti sa osobom, u stilu da joj se mogu otvoriti i pričati baš o svem..Uglavnom sam te odnose dalje i produbljivala i potvrđivala prvi osjećaj, ali ih ne doživljavam baš fatalnim. Možda bježim od tog izraza..:D
''Reason is not automatic. Those who deny it cannot be conquered by it. Do not count on them. Leave them alone.'' Ayn Rand
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: "Fatalna privlačnost"

Post by Instinct »

I tako me film Adelin život potaknuo da opet razmišljam o ovoj temi.. Je li stvarno istina da tijekom života čovjek naiđe na tu "the one" osobu s kojom ništa i nitko nije usporedivo? Radi li se tu samo o seksualnoj komponenti (zbog potpune seksualne kompatibilnosti) ili o nečemu dubljem? Postoji li osoba za koju sa sigurnošću možete reći da je ona s kojom bi mogle uvijek iznova završiti? Možda ne nužno u vezi ali recimo u krevetu. Ali opet i kad kažem krevet ne mislim na čisto fizički užitak već tu neku čudnu i neobjašnjivu povezanost i "kemiju" koje se ljudi ne mogu riješiti. :mislim:


--
Moram prestati piti kavu kasno navečer, tjera me na preduboke analize. :patnja:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: "Fatalna privlačnost"

Post by Jelena-E »

E to mi se još nije dogodilo :hihihi:
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Ne znam, nisam sigurna. Moguće.
Nije mi se desilo nešto baš tako intenzivno.
Ne znam ni da li želim da mi se desi.
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: "Fatalna privlačnost"

Post by renata »

da,desilo mi se u fizičkom smislu,
ali to se već bilo pretvorilo u moju potpunu sexualnu ovisnost o njoj.
sva sreća da sam podvila rep i pronašla neki izgovor da zbrišem.
dugo sam se rješavala te "kemije"koju mi je tijelo pamtilo i tražilo.
User avatar
cube
penzionerka
penzionerka
Posts: 4124
Joined: 06 Jan 2012, 03:34

Re: "Fatalna privlačnost"

Post by cube »

Instinct wrote:Je li vam se ikada u životu dogodila tolika privlačnost da niste mogli povjerovati u nju? Ne mislim pritom na ljude koje svaki dan imate priliku sresti i smatrate ih privlačnim,već na onu koja se dogodi svojim punim intenzitetom jednom u životu i ostavi vas "nepokretne".
Koliko je dugo trebalo da se "oporavite" od nje i krenete dalje i da li je ona podrazumijevala iskljucivo fizičku privlačnost ili se radilo i o nečemu dubljem?
desilo se. mislila sam da sam to nekad prelezala i dozivjela prije sa drugim zenama, ali sa njom mi je bilo mnogo prvih puta u zivotu. mnogo. ogolila me. kao da sam bila nevina prije nje i u tijelu i u dusi i u srcu. i munje. i oluje. i orkani. i zvijezde. i sunce. i ljubav. i nepokretnost. ono sto se desi jednom u zivotu.
sad sam u procesu oporavljanja od nje. i mislim da cu se jako jako tesko oporaviti. ali nikad potpuno.
*CAUTION: Spending more then a few minutes with me could lead to a VERY serious addiction
User avatar
naturale blonde
Hvar u srcu
Posts: 4672
Joined: 19 Oct 2009, 16:42

Re: "Fatalna privlačnost"

Post by naturale blonde »

aha
fatalno-ruzan kraj
nije za sjecanje
Post Reply