Godine da li su bitne ili ne

Lijepa ili ruzna iskustva koja zelite podijeli sa drugima.
User avatar
swayka
pripravnica
pripravnica
Posts: 208
Joined: 26 Aug 2006, 15:30

Post by swayka »

moj stav je da godine nisu prepreka nicemu jer netko sa 18 godina moze u psihickom smislu biti odrasliji od nekog 50 godisnjaka. Ako je sve u redu sa zakonom, zasto ne? I pogotovo ako ti odgovara u svim ostalim segmentima, zasto sebi radit nazao ako i njoj ne smeta ta razlika..
smajl.
Tigrica
botaničarka
botaničarka
Posts: 883
Joined: 17 Aug 2006, 17:14
Location: SNOVI
Contact:

Post by Tigrica »

swayka wrote:moj stav je da godine nisu prepreka nicemu jer netko sa 18 godina moze u psihickom smislu biti odrasliji od nekog 50 godisnjaka. Ako je sve u redu sa zakonom, zasto ne? I pogotovo ako ti odgovara u svim ostalim segmentima, zasto sebi radit nazao ako i njoj ne smeta ta razlika..
Thankyu thankyu thankyu... u potpunosti se slažem sa ovime i sa sqo5 :luxh:

Život je prekratak... uživaj koliko možeš...zašto bi te obične brojke sprječavale u sreći ako si sa tom osobom na istoj dužini i u svemu ti paše??? Pogotovo ako nema "paketa" sa strane. I zašto bi se sve svodilo na sex?? Nije stvar samo u njemu... uživaj i sve će se posložiti na svoje...
...Jedna će mandolina svirati ovu noć...
FatalFemme
pripravnica
pripravnica
Posts: 224
Joined: 10 Apr 2006, 08:36

Post by FatalFemme »

..
Last edited by FatalFemme on 18 Mar 2008, 12:29, edited 1 time in total.
novalja
vrtic
vrtic
Posts: 15
Joined: 06 Jul 2006, 08:48

Post by novalja »

Razlika 5-12 godina (mladje) ima veze u svemu. Sex medju zenama uvijek moze biti dobar. Nema loseg sexa, ako je samo sex u pitanju. Medjutim, ponavljam, razgovor i razgovor jako puno znaci.
Jel da je predstavim kao dijete svog brata ili kci od moje sestre? O tome se radi!
Opet, pitanje je jel se zna tko si i sto si, pa zato ja spominjem te razlike...
I napisala sam vec , te mladje (do 30) mirisu na mlijeko, ali piju krv!
Do od 31 do 40...eh, kad probam javim se.
User avatar
vancouverite
penzionerka
penzionerka
Posts: 1198
Joined: 28 Dec 2002, 09:48
Location: VANKUVER

Post by vancouverite »

ja probala 44. sedam godina starija od mene. super je. jer je u pitanju zrela osoba. i jer smo na slicnom kursu. nije stvar samo u godinama (makar moraju biti poriblizne za duze) nego i o podudaranju svjetova. zato je to tako - moj svijet se NE POKLAPA sa nekim koji ima djevojcica od 20 godina. naprosto ne.

inace, ja sam bila i maldja od 30 u vezi, mirisala sam na mlijeko, kako kaze novalja, i pila am krv NENAMJERNO. u tome je problem - ne u namjerama nego u realnosti.
O ucitelju... vrati mi klikere.....
D. Lukic
jasamocitam
studentica
studentica
Posts: 122
Joined: 02 Dec 2002, 12:03

Post by jasamocitam »

swayka wrote:moj stav je da godine nisu prepreka nicemu jer netko sa 18 godina moze u psihickom smislu biti odrasliji od nekog 50 godisnjaka.
meni je osobe koja ima 18, a zrela je ko da ima 30, 40 ili 50 jako zao. kad imas 18 ponasaj se kao da imas 18! budi blesava, nezrela, nerazumna, neuracunljiva, radi greske svakodnevno. to vrijeme plus rane dvadesete su najbolje vrijeme za izlaske, zajebanciju, isprobavanje svega i svacega, trazenja sebe, trazenja ljudi koji ti najbolje odgovaraju itd. zaista ne znam kako bi se u to uklopila neka zena sa 30 i vise godina koja je to vecinom prosla.
do sad sam imala priliku biti u drustvu sa nekoliko parova gdje je jedna zena puno starija i meni je to uvijek izgledalo ko mama i kcer.
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

Potpisujem.

I još mislim da nije fer ni prema jednoj ni prema drugoj. Mlađoj starija krade djetinjstvo i bezbrižnost, a starijoj mlađa samo pokazuje čega više u njenom životu nema.
Iako, ovo je generalizacija a generalizacija je ružna stvar.
Moje je mišljenje, drži se svojih godina. Plus minus...recimo 5.
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
SheDevil
Anka partizanka
Anka partizanka
Posts: 668
Joined: 09 Sep 2003, 18:14
Location: zagreb

Post by SheDevil »

ufff, brzo sam se bacila na racunanje i malo smo premasile ovo - + 5 8:) :mrgreen:
znam par u kojem je jedna 16 godina starija od druge i zajedno su 18 godina. valjda nema pravila :cool:
Mala partizanka kolo vodila...
FatalFemme
pripravnica
pripravnica
Posts: 224
Joined: 10 Apr 2006, 08:36

Post by FatalFemme »

..
Last edited by FatalFemme on 18 Mar 2008, 12:29, edited 1 time in total.
woman
vrtic
vrtic
Posts: 4
Joined: 13 Feb 2005, 12:47
Location: Dežela...

Post by woman »

Istina je She, nema pravila.
Moja ex je bila 20 godina mladja, bilo je lijepo, dok je trajalo.
:DH:
katarina, the lik
zvijezda Istoka
zvijezda Istoka
Posts: 2529
Joined: 28 May 2004, 10:32
Location: Шумадијо, Шумадијо, ко би тебе оставио...

Post by katarina, the lik »

nobody wrote:Godine,jebene godine,i te kako su vazne.Zamislite(nema se tu sto previse zamisljati ni razmisljati)nekog u vezi gdje je razlika u godinama 9-10 godina pa na vise.O cemu oni razgovaraju,sto im je zajednicko,NISTA,ili mozda samo sex,ali i to je upitno,zasto?Zato sto ce se onaj stariji uvijek,gotovo uvijek "sramiti"svog tijela,a vodjenje ljubavi iliti samo sexanje u mrklom mraku je shit.Eto drage moje zato ja trazim nekog svojih godina.
Прочитала сам све постове, а не знам одакле да кренем.
Најосновније је да се не пише о ставрима које се нису пробале, а и онда би требало да се пише у првом лицу једнине.
То што мали Перица замишља како нешто изгледа, није повезано са стварним догађајима.
Дакле, различите смо и то је неисцрпна тема за разговоре, али их не упражњавамо онолико дуго колико бисмо то обе желеле, јер не стижемо од секса. А то колико се јебемо по мраку бих могла да оповргнем детаљним описом њеног тела. Новчане понуде за наведено примам путем ПП.
Надам се да си нашла неког својих година и да вам је добро као и нама.
User avatar
bombona
preslatka!
preslatka!
Posts: 484
Joined: 18 Jul 2004, 13:51
Location: Daleki put

Post by bombona »

nisam stigla da citam ovim postovima
nisam imala vremena da stignem inace sam slazem razlike izmedju samo deset godina i tacka
zapravo imam da vama kazem moje misljenje ne zelim da ulazem virtuelnost energije na netu
al uzivo slaze se prijateljstva ne bude veze i drugo recimo moraju odbijati podmukli zamor i mogu da sprece od samoce
da bi nekog nasli uziva nego da se zezanje satima virtuelno sa ljudima koje mi ne poznajemo
godine nisu bitne i vazno je da upoznate i godine nemoze znati i zaljubljenost je pravo vitualnost i optimizma
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

jasamocitam wrote:
swayka wrote:moj stav je da godine nisu prepreka nicemu jer netko sa 18 godina moze u psihickom smislu biti odrasliji od nekog 50 godisnjaka.
meni je osobe koja ima 18, a zrela je ko da ima 30, 40 ili 50 jako zao. kad imas 18 ponasaj se kao da imas 18! budi blesava, nezrela, nerazumna, neuracunljiva, radi greske svakodnevno. to vrijeme plus rane dvadesete su najbolje vrijeme za izlaske, zajebanciju, isprobavanje svega i svacega, trazenja sebe, trazenja ljudi koji ti najbolje odgovaraju itd. zaista ne znam kako bi se u to uklopila neka zena sa 30 i vise godina koja je to vecinom prosla.
do sad sam imala priliku biti u drustvu sa nekoliko parova gdje je jedna zena puno starija i meni je to uvijek izgledalo ko mama i kcer.
a sto kad imas 31, osjecas se ko 24, malo toga prosla a zgazi te cura od 26, koja ima iskustvo 40godisnjakinje,a 6 godina bile skup, i jos zatelebana u nju sve te godine,corava ko sismis u podne?kako sad?
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

micka ti si još dobro prošla,ja imam 33 osjecam se kao da mi je 20 a zgazila me cura necu ni da spominjem od koliko ljeta :roll:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
Layla
penzionerka
penzionerka
Posts: 1697
Joined: 29 May 2008, 20:25
Location: zg

Post by Layla »

Al nema to tolko veze s godinama...
Illusion is the first of all pleasures. (Oscar Wilde)
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

naravno da nema...ovisno od toga sta ocekujes?ili strefis ili ne jbg C'est la vie!
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

kolko dobro?vristala sam 10 dana,nisam jela 10 dana,ni spremala a jos i ne spavam.radi 50 metara od mene i vidim ju svaki prokleti dan a ona drka po mobu sa novom ljubavi...stock mi postaje najbolji prijatelj...i karlovacko..
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

a zgledam ko balavica.jos me znaju trazit osobnu za cigarete..
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
sunflower
V is 4 vagina
Posts: 786
Joined: 21 Nov 2002, 00:31
Location: NS

Post by sunflower »

klin se klinom izbija, kazu....i ja sam poverovala i jedno vreme samo bila ko fakir koji lezi na klin-kama ( ovo da vas nasmejem samo)
I like the innocent type/Deer in the headlight/Rocking me all night/Flexing her might/Doing it righ/Keeping me tight/Takin a bite out of the Peach tonite
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

i jesi!
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
User avatar
piz_darija
Pizda_rija
Pizda_rija
Posts: 1997
Joined: 11 Aug 2006, 12:24
Location: s kraja svijeta, tamo gdje se pada...

Post by piz_darija »

nema tu pravila, sve dok je zakonski regularno. :mrgreen:
Image
Paris
vrtic
vrtic
Posts: 17
Joined: 02 Aug 2008, 21:20
Location: BG

Post by Paris »

Bitno itekako.
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Post by malena8 »

Paris wrote:Bitno itekako.
Možeš li obrazložiti?
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
Stvorenjce
vrtic
vrtic
Posts: 9
Joined: 05 May 2006, 14:46
Location: pored prozora

Post by Stvorenjce »

Bitno naravno. Ali mnogo manje bitno od toga šta ih veže... ka čemu streme... destruktivno može biti i jeste sve što je još juče bilo inspiracija... godine nemaju ništa s tim...
Imati te...
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

tanka je, vrlo tanka linija izmedju ljubavi i mrznje, preokrene se u trenu, danu.
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
Post Reply