Godine prolaze

Ovdje se mozete opustiti i neobavezno pricati o svim temama koje nisu obuhvacene ostalim kategorijama.
User avatar
Lea
penzionerka
penzionerka
Posts: 9201
Joined: 13 Apr 2008, 15:24
Location: Njemacka

Re: Godine prolaze

Post by Lea »

neka prolaze... dobro je to... nek samo idu... :kava2:
Michelangelo Buonarroti "Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi."
Attraction
vrtic
vrtic
Posts: 17
Joined: 07 Nov 2010, 23:09

Re: Godine prolaze

Post by Attraction »

Hm...na bolje!
Imam sve sto sam htijela..osim ljubavi
:-(
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: Godine prolaze

Post by nedodirljiva »

godine su me definitivno promijenile.. :daa: ne mislim ja sad da sam ono sto posto zrela i na zemlji kako bi trebalo bit jel :cer: .. ali majke ti nisam vise ni onak tupa i glupa kak sam bila :hihi: ..jer kad vidim neke svoje postove od prije desetak god.. propala bi u zamlju od srama.. :hihi:

a najsmješnije je to kako sad gledam/citam neke postove od korisnica, koje imaju recimo tolko godina koliko sam ja tada imala i mislim si.. jbt :jooj: :roll: tak su i mene tad gledale i citale cure starije od mene i mislile si .. daj gle klinku kak misli da je najpametnija i kak drami i pitaj boga kaj izvodi :jooj: strašno.. :hihi:

al u svoju obranu mogu jos samo reci i to da tad nije bio fejs aktualan :daa: :hihihi: da tamo dramim i ostavljam dvosmislene poruke i dubokoumna sranja za koje mislim da ce isto takva balavica (kao ja tada) skuzit sto ja hocu reci i da cu s tim nekome otvoriti oci :roll: :jooj: .. ili nekog natjerat da se zamisli il sto vec s tim zelimo u tom trenu postici.. :hihi:

onak fala bogu pa se nakon par godina mogu smijat sama sebi.. :hihi: i bit zahvalna da je ta "faza" daleko iza mene :daa: onak jbt.. majke mi ja vise ni ne kuzim kad mi neko nesto dvosmisleno pokusava dati do znanja :hihi: onak ne kuzim vise dimne signale :cer: .. fakat sam ostarila :laugh: definitivno godine prolaze :daa:
:ljubav:
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Godine prolaze

Post by Instinct »

Na puno toga još moram poraditi. Zbog sebe.
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Dora
penzionerka
penzionerka
Posts: 5319
Joined: 03 Sep 2011, 23:38

Re: Godine prolaze

Post by Dora »

naslov teme asocira me na pesmu:


phpBB [video]
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: Godine prolaze

Post by renata »

...jesmo li sretniji
jesmo pametniji... :)
nedodirljiva
...ja sam vaša SDP veza....
...ja sam vaša SDP veza....
Posts: 2396
Joined: 02 Mar 2003, 12:13
Location: Zagreb

Re: Godine prolaze

Post by nedodirljiva »

renata wrote:...jesmo li sretniji
jesmo pametniji... :)
sretnija definitivno :daa:
pametnija onak .. malo.. malčice :cer: al učim.. imam dobre i loše primjere na kojima mogu naučit svašta tako da svake godine sam valjda malo i pametnija :tadam:

:zmig:
" u raju je lijepo.. al u paklu je ekipa "
Post Reply