mali problemi

...o stranici i forumu.
Post Reply
User avatar
adm1
studentica
studentica
Posts: 163
Joined: 31 Aug 2010, 18:49

mali problemi

Post by adm1 »

Drage korisnice, zbog određenih tehnickih poteskoca doslo je do nenamjernog brisanja ili zamućivanja fotki u pojedinim temama. Nastojat ćemo otkloniti probleme.
Hvala na razumijevanju
BLC team
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: mali problemi

Post by ow »

da ne otvaram drugu temu bezze ovdje cu testirati fotke:
64598926_pretep6.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
ow
forska nevista (jede blitvu)
forska nevista (jede blitvu)
Posts: 8212
Joined: 21 Nov 2002, 21:56
Location: Osijek u dusi (Zagreb me gusi)
Contact:

Re: mali problemi

Post by ow »

Zbog promjene servera moguće je da svasta ne radi (kao ovi attachmenti).

Ovo je sad sredjeno (slike se mogu uploadati) a za sve sto ne radi molim da ovdje ostavite obavijest.
nedodirljiva wrote:ti mater kaj sam bedasta.. vec sam htela napisat kak me nervira kak nis ne kuzim procitat tu na blc.. a kad meni ono u profilu izabran albanski jezik.. bog te ubio.. koji sam ja bedak.. Image
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: mali problemi

Post by hellen_stewart »

Ne radi chat a red se usuko :vice: :vice:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: mali problemi

Post by Vox Feminae »

hellen_stewart wrote:Ne radi chat a red se usuko :vice: :vice:
:hehehe:
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: mali problemi

Post by hellen_stewart »

hej i još pita žena jel slučajno imamo problema :vice: :vice: :lol:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
hera
studentica
studentica
Posts: 136
Joined: 13 Mar 2004, 22:07

Re: mali problemi

Post by hera »

Molim lijepo administratorice da mi obrisu profil ili da mi netko kaze na koji nacin mogu obrisati?
Hera
User avatar
adm1
studentica
studentica
Posts: 163
Joined: 31 Aug 2010, 18:49

Re: mali problemi

Post by adm1 »

hera wrote:Molim lijepo administratorice da mi obrisu profil ili da mi netko kaze na koji nacin mogu obrisati?
Hera
Prilikom registracije može se pročitati da nema brisanja profila, evo linka da ne tražiš:
http://www.balconn.com/site/forum/ucp.php?mode=terms" onclick="window.open(this.href);return false;

To isto piše u pravilima korištenja foruma:
http://www.balconn.com/site/forum/viewt ... 53#p252153" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
hera
studentica
studentica
Posts: 136
Joined: 13 Mar 2004, 22:07

Re: mali problemi

Post by hera »

[quote="adm1"][quote="hera"]Molim lijepo administratorice da mi obrisu profil ili da mi netko kaze na koji nacin mogu obrisati?
Hera[/quote]

Prilikom registracije može se pročitati da nema brisanja profila, evo linka da ne tražiš:
http://www.balconn.com/site/forum/ucp.php?mode=terms" onclick="window.open(this.href);return false;

To isto piše u pravilima korištenja foruma:
http://www.balconn.com/site/forum/viewt ... 53#p252153" onclick="window.open(this.href);return false;[/quote]
Ok hvala,neka bude onda...
Post Reply