Brisanje tema

...o stranici i forumu.
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

stara wrote:ma ne smijem. Ako baniram Vulf izbit ce medjudrzavni sukob. A zuja kao samohrana majka bi me mogla prijaviti Babama za nasilje u obitelji pa sam onda tek najebala. Zamisli u kojim bih se mogla naci govnima da mi natovari Sarnavku na vrat? Jes' vid'la kak je jadni Pukanic prosao?
:DH: :DH: :DH:
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Post by stara »

zujalica wrote:
stara wrote:ma ne smijem. Ako baniram Vulf izbit ce medjudrzavni sukob. A zuja kao samohrana majka bi me mogla prijaviti Babama za nasilje u obitelji pa sam onda tek najebala. Zamisli u kojim bih se mogla naci govnima da mi natovari Sarnavku na vrat? Jes' vid'la kak je jadni Pukanic prosao?
:DH: :DH: :DH:
evo znala sam...:sca:
(i to sve uduplo) dvije smaohrane - djece ko u prici.....
Vjerijatno su vec nabavile Sarnavkin broj i spremno cekaju da ja nesto napravim .... :sca: :sca:
:galeb:
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Post by malena8 »

stara wrote:vidis malena, mozes ti to zvati kako god hoces, da li moj apsolutizam, diktatura, mracni srednji vijek ili kako god ti pase.
....

Jedna izbrisana tema u 5 mjeseci je fakat dobar razlog da se pocnemo razbacivati takvom terminologijim.
Izgleda da je kad si prva počela :wink: Ma ustvari me više nije ni briga. Pokušavaš staviti težište na sadržaj teme, a ne na samu bit problema. Nisam bila upoznata s ovakvom "povijesti" Balconna i bolje da nisam. Uz dužno poštovanje, ostao mi je samo gorak okus ispraznosti administratorice:
stara wrote:Sorry sto ste mi dosadne, al fakat me boli klinac tko od vas sad sta slusa, jede, pije, i ostala sranja.
I da zaključim čemu sve. Meni ovo mjesto nije bilo dosadno pa ni sama tema "Neaktivnost Balconn-a" nije bila inicirana time već realnom činjenicom da ljudi dolaze i prolaze. Zašto? O tome se imalo priliku raspraviti na kulturan i civiliziran način. Zaključiti da se treba otvoriti nekoliko novih zanimljivih tema (a ne kao u mom slučaju kukati) i to je to.
Ponovno, ti sad možeš nastaviti omalovažavati nepotrebnost sve ove situacije, a ni ne moraš. Možeš jednostavno priznati da se pogriješilo i zatvoriti (ne izbrisati!) ovaj topic.
Hm da, ono s apsolutizmom je bila metafora. :shock: :mrgreen:
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Post by stara »

Ok mozda sam te krivo shvatila, mozda ti i jesi u pravu sto se tice te teme iz tvoje perspektive.
Iz perspektive nekog drugog to mozda izgleda drugacije.
Ovdje nije zabranjeno pricati o nedostacima, niti je zabranjeno kritizirati bilo koga a najnezabranjenije je kritizirati mene. Jer se ja znam obraniti disksijom bez uporabe adminovskih ovlasti.

OK, mozda se sa brisanjem i pogrijesilo, mozda bih ja to sasvim drugacije napravila da sam je vidjela na vrijeme. No, buduci da ja, za razliku od tebe znam cijelu pozadinu price znam takodjer da se taj topic pretvorio u jos jedan u nizu pokusaja obracuna izmedju razlicitih politika koje bi BaLconn trebao slijediti.
Izmedju politike sukoba, svadja i izazivanja pizdarija sa drugim sajtovima (konkretno CroL-om) i politike konstruktivne suradnje sa svima koji se bave istim aktivnostima kojima se i BaLConn bavi - ja biram suradnju. I moja demonstracija sile u ovom topicu nije bila usmjerena uopce na tebe koja si topis pokrenula, niti na temu kao takvu (jer je ona opravdana, prisutna i aktuelna) vec na ekipu koja svoje niske interese pokusava ostvariti preko ledja BaLConn-a.

Inace ljudi dolaze i prolaze na svim forumima. BaLConn po tom pitanju nije nikakva iznimka. I na svim forumima se pojave povremeno ovakve teme.
Neaktivnost BaLConn-a je mozda (vjerojatno sigurno) najveca moja odgovornost jer se meni samoj vise ne da raditi mnoge stvari koje sam radila u vrijeme dok je on bio aktivan. Mozda cu se i pokrenuti nekada. No pored BaLconn-a imam jos pun klinac stranica o kojima moram brinuti, a sve zamjene koje sam do sada ovdje postavljala samo su BaLconn gurale dublje.
Mozda bih trebala raspisati izbore za glavnog sefa BaLconn-a, da kandidati predoce programe i za sajt i za forum, pa da krenemo dalje.
:galeb:
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Post by zenia »

Stara legenda si! Znam koji vrag trpis jer sam i sama to prozivljavala prije par godina. Jedino sto je meni puklo pa sam odustala. Ipak mislim da Balconn vrijedi truda pa se ne daj. A onima sto seru ponudi svoj posao na par dana pa nek izvole kad su tako pametni.
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Post by malena8 »

Da, baš s...m! Nemaš pojma o čem govoriš pogotovo ako si ovim mislila isključivo na mene.
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Post by zenia »

Nisam mislila iskljucivo na tebe ali smatram da se problemi mogu rjesavati bez svadje i pljuvanja.Zato su forumi uostalom i smisljeni, za pristojne argumentirane rasprave. Ako si se nasla uvrijedjenom oprosti. Ja sam se javila zato sto sam kao admin. jedne stranice imala nezahvalan posao citanja kojekakvih gluposti koje su me na kraju jos i kostale. Ne mozete gnjaviti admin. za to sto vodi svoju politiku koju jos k tome moze obraniti.
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
User avatar
jabooka
Klimam da vrijeme brze prode
Klimam da vrijeme brze prode
Posts: 2324
Joined: 21 Mar 2006, 19:03
Location: nigdje

Post by jabooka »

daj malena prestani vise naricati za tom temom. tema je izbrisana i sta sad. muci te znatizelja sta je unutra pisalo ili ti je stvarno stalo da balconn postane aktivan. ako je. tastaturu u ruke i navali. a ne da stalno prozivas zasto je tema obrisana. zadovolji se s tim da je obrisana zato sta su admini smatrali da nije za svacje oci. zbog cega? ne tice nas se. pomiri se s tim i gotovo. teme se brisu, zakljucavaju....i u cemu je problem
zapela si za tu temu kao da je bila od zivotne vaznosti. ajde IDEMO DALJE :mrgreen:



.......samo se nadam da zadnje dvije rijeci u ovom mom postu nece staru uzrujati previse. :mrgreen:
improvizacija je moj hobi
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Post by stara »

jabooka wrote:ajde IDEMO DALJE :mrgreen:
HaDeZenjaro...:DH::DH::DH::DH::DH:
:galeb:
User avatar
malena8
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Boja u sistemu ovisna o Suncu
Posts: 4135
Joined: 07 Aug 2007, 16:37
Location: Miami, Florida

Post by malena8 »

Ja sam prekinula s time kad je stara priznala pogrešku:
stara wrote: OK, mozda se sa brisanjem i pogrijesilo, mozda bih ja to sasvim drugacije napravila da sam je vidjela na vrijeme.
I sve ok. Na kraju krajeva, istina bezveze ovoliko bure. Ali mi nitko ne može niti ima pravo reći da s***m. :evil:
Evo ja se više ne vraćam na ovaj topic, zadovoljna? :nix:
  • Дaни су kaдa сe kидa биjeли пaпир нa maлeнe komaдићe и oсjeћa вeлиka пotрeбa зa mирom.
blondi
balkonski foto album
balkonski foto album
Posts: 925
Joined: 11 Mar 2006, 11:06

Post by blondi »

Niti sam vidjela tu temu niti ju pobrisala :| :bb:
User avatar
jabooka
Klimam da vrijeme brze prode
Klimam da vrijeme brze prode
Posts: 2324
Joined: 21 Mar 2006, 19:03
Location: nigdje

Post by jabooka »

i sad si nesretna zbog toga? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pa gdje si da upires malo. :luv:
improvizacija je moj hobi
raindrop
youtube addict
youtube addict
Posts: 1036
Joined: 24 Aug 2006, 15:52
Location: down by the sea

Post by raindrop »

Daaaaa..
Stvarno je samozatajna u zadnje vrijeme. :mrgreen:
A daj Blondi ..kad ti upireš ima i tema na blc-u. :mrgreen:
Besame, besame mucho
Como si fuera esta la noche
la ultima vez
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Post by stara »

Blondi poskupljala slike os svih (osim od mene :pd:) pa sad pregledava kucni album i ne treba joj balconn :saev:
:galeb:
blondi
balkonski foto album
balkonski foto album
Posts: 925
Joined: 11 Mar 2006, 11:06

Post by blondi »

vratiiti cu se ja! :wink: 8:) 8:)
User avatar
mudroslava
Dr. SEXpertica
Dr. SEXpertica
Posts: 730
Joined: 22 Nov 2002, 16:29
Location: Berlin
Contact:

Post by mudroslava »

:cool: Juhuuuuu... Fight!!! Samo da se malo zbrojim, pa cu dosoliti... O balconn-u, kakvog ga znamo i volimo. Sjecam se tako nekih vremena kad je bilo jako zabavno, kad smo ucile demokraciju i vjezbale kulturne diskusije i kultivirale pismene fightove i bile nakon njih u stanju zajedno otici na pice, makar i virtualno... :cool:
My body is not a temple
It's an amusement park

It's not a side effects of the cocaine...

They tried to make me go to rehab
I said no, no, no.
User avatar
micka
vječno nedonošče
Posts: 2510
Joined: 13 Aug 2008, 02:46

Post by micka »

kako se brisu svi prikeljeni postovi?
NEPOTIZAM UNISTAVA DEMOKRACIJU!!
katarina, the lik
zvijezda Istoka
zvijezda Istoka
Posts: 2529
Joined: 28 May 2004, 10:32
Location: Шумадијо, Шумадијо, ко би тебе оставио...

Post by katarina, the lik »

nikako, i drago mi je zbog toga, jer ja volim da citam tvoje postove
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

a zasto bi ti brisala sve postove? :ogle:
The rockstar hands of a big butch dyke.
Post Reply