Odabir jezika

...o stranici i forumu.
Post Reply
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Odabir jezika

Post by stara »

Postovane korisnice i korisnici,

u nastojanju da prilagodimo forum sto vecem broju korisnika potrudit cemo se da napravimo prijevod foruma na osnovne jezike koji se koriste na podrucjima koja pokrivamo, a to su:
slovenski, hrvatski, bosanski, srpski i makedonski.

Do sada smo uspjeli omoguciti nedovrsene, ali funkcionalne verzije hrvatskog, bosanskog i srpskog jezika od kojih vi mozete odabrati onaj koji vam najvise odgovara.

Odabir mozete napraviti na nacin da odete u profil spustite se do mjesta gdje se vrsi odabir jezika i klikom na strelicu pojavit ce se izbornik sa jezicima koji su dostupni.
Nakon odabira potrebno je na dnu stranice potvrditi odabir.

Kada zavrsimo slovenski i makedonski prijevod postavit cemo naknadnu obavijest.
:galeb:
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Post by stara »

Pored ova tri gore navedena sada mozete izabrati i slovenski.
:galeb:
User avatar
Loop
¿Qué es el amor?
¿Qué es el amor?
Posts: 88
Joined: 18 Dec 2002, 19:51
Location: Sarajevo, BIH

Post by Loop »

Samo jedno pitanjce.....

Ja nikad ne kucam nasa slova vec ih mjenjaju czs , al samo od dvije forumashice mi prepoznaje nase znakove..... ostalo su sve neki nebulozni znakovi..

Da skinem neki font? ili....

Vidite li vi ove moje znakove? :arrow: čšćžđ


Pozdrav!
Blok teksta koji se moze postaviti na kraj poruke koju saljete. Ogranicenje je 22555 slova i molimo da ga se pridrzavate!
User avatar
stara
tehnička podrška
tehnička podrška
Posts: 944
Joined: 19 Nov 2002, 22:55

Post by stara »

Vi vidite jer ste svi troje iz Bosne. Nemamo svi isti code page. Evo moje čľąćđ pa pogledajte. Ja kod vas ne vidim ą i ľ vec unjesto njih kvadratice. Osobito oni koji su iz Evrope, kanada i USA ne mogu visjeti ta slova (ni vasa ni moja) pa ako zelite biti razumljivi i bez zvrljoka u tekstu pisite bez kvacica.
:galeb:
Post Reply