Jeste li homoseksualac?

Popričajmo o svijetu oko nas - linkovi na vijesti.
Post Reply
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Jeste li homoseksualac?

Post by Bubble »

Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
wendy
penzionerka
penzionerka
Posts: 2429
Joined: 29 Nov 2010, 02:07

Re: Jeste li homoseksualac?

Post by wendy »

I sta cete odgovarati na ta pitanja, ocete li se izjasniti ili ne????
Sreca da takvih pitanja kod nas jos nema :ne: a nema jos ni popisa stanovnistva :)
Ne znam sta bih odgovorila da sam na vasem mjestu... dosta skakljivo :mislim: :strika:
Nocas gledam zvijezdu koja me u mislima nosi k tebi...
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: Jeste li homoseksualac?

Post by cocky »

ja cu se izjasnit, nema razloga da ne.
Sreca da takvih pitanja kod nas jos nema
ne bi trebala tako razmisljati. zasto bi jedna osoba homoseksualne orijentacije zeljela da homoseksualnost bude tabu tema u drustvu. a tvoj vlastiti izbor je kako ces odgovorit na to pitanje ;)
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
User avatar
wendy
penzionerka
penzionerka
Posts: 2429
Joined: 29 Nov 2010, 02:07

Re: Jeste li homoseksualac?

Post by wendy »

cocky wrote:ja cu se izjasnit, nema razloga da ne.
Sreca da takvih pitanja kod nas jos nema
ne bi trebala tako razmisljati. zasto bi jedna osoba homoseksualne orijentacije zeljela da homoseksualnost bude tabu tema u drustvu. a tvoj vlastiti izbor je kako ces odgovorit na to pitanje ;)
Ma ne zelim ja da homoseksualnost bude tabu tema ali zivimo u takom drustvo koje to jos ne podrzava.... Nemam problema sa svojom homoseksualnoscu dapace za mene znaju par prijateljica i jedna osoba u obitelji...
Nocas gledam zvijezdu koja me u mislima nosi k tebi...
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Jeste li homoseksualac?

Post by Bubble »

Jedini pravi odgovor bi bio da im kazem nek jedu govna...eto sta mislim o tome...da me uvedu u svoju bazu podataka pod folder "lezbe" i da budem diskriminirana na svakom koraku ne zato da netko ne bi znao nego zato sta se dogada kad se zna...
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: Jeste li homoseksualac?

Post by cocky »

Ma ne zelim ja da homoseksualnost bude tabu tema ali zivimo u takom drustvo koje to jos ne podrzava
ovo i je jedan korak naprijed u tom smijeru
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
User avatar
wendy
penzionerka
penzionerka
Posts: 2429
Joined: 29 Nov 2010, 02:07

Re: Jeste li homoseksualac?

Post by wendy »

Bubble wrote:Jedini pravi odgovor bi bio da im kazem nek jedu govna...eto sta mislim o tome...da me uvedu u svoju bazu podataka pod folder "lezbe" i da budem diskriminirana na svakom koraku ne zato da netko ne bi znao nego zato sta se dogada kad se zna...
Slazem se s tobom u potpunosti :bravo: :bravo: :daa:
Nocas gledam zvijezdu koja me u mislima nosi k tebi...
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: Jeste li homoseksualac?

Post by cocky »

wendy wrote:
Bubble wrote:Jedini pravi odgovor bi bio da im kazem nek jedu govna...eto sta mislim o tome...da me uvedu u svoju bazu podataka pod folder "lezbe" i da budem diskriminirana na svakom koraku ne zato da netko ne bi znao nego zato sta se dogada kad se zna...
Slazem se s tobom u potpunosti :bravo: :bravo: :daa:
:kresanje: vas paranoicne :hihi:
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: Jeste li homoseksualac?

Post by laura »

neznam sta uopce zele postici tim podacima u popisu kad je sasvim jasno da nece biti vjerodostojni,
jer ce odredjeni broj homosexualaca odgovoriti da je strejt.
(mozda dobijemo kakvu nagradu za tocan odgovor?? :cer: )

ja cu se izjasniti onako kako je, ali ne zamjeram onima koji nece :)
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: Jeste li homoseksualac?

Post by cocky »

da se razumijemo, ja također ne zamjeram ako netko nece reci istinu.

uostalom, nitko te nece pitat da li si gay :zbunj: .
pitanje je da li zivis u istospolnoj zajednici. koliko nas/vas uopce zivi sa svojom partnericom ako je uopce u vezi. tako da mislim da je nepotrebno zivciranje kod vecine oko toga sto ce odgovorit :cer: .
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: Jeste li homoseksualac?

Post by cocky »

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/ ... aditi.html" onclick="window.open(this.href);return false;

evo link na clanak o popisu stanovnistva, na kraju kojeg se nalazi link na obrazac za popis.

a kad ti popisivac pocne citat pitanje br 6, ti njemu Buble odma reci "jedi govna (picka ti materina)" ti ces meni broj 6, je li :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
User avatar
Bubble
penzionerka
penzionerka
Posts: 3069
Joined: 31 Aug 2008, 12:25

Re: Jeste li homoseksualac?

Post by Bubble »

Ja cu se pravit fina pa cu ih pitati gdje je opcija "zelim vam dobar tek" :hihihi:
Sada znam i čemu služi zdjela!
User avatar
zenia
lezbača de lux
lezbača de lux
Posts: 3687
Joined: 02 Nov 2007, 19:08
Location: zabreg

Re: Jeste li homoseksualac?

Post by zenia »

pitanje nije jeste li homoseksulac nego u kakvoj vrsti zajednice živite...
tu će biti ponuđeno, među ostalim i istospolna...
"...primećuješ da izbegavam izraz kremiran, koji je stran našem lepom jeziku, jer mene će spaliti, a ne umutiti u krem...."
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: Jeste li homoseksualac?

Post by fireandice »

Meni se ovo dopada. Korak više ka izjednačavanju homoseksualnih sa heteroseksualnim zajednicama.
wendy wrote: Sreca da takvih pitanja kod nas jos nema :ne: a nema jos ni popisa stanovnistva :)
Ja se nadam da će i kod nas biti :daa:
Vox Feminae
penzionerka
penzionerka
Posts: 4493
Joined: 16 Feb 2010, 20:08

Re: Jeste li homoseksualac?

Post by Vox Feminae »

kod nas, kod vas...otkud ste vi? :cer:

ontopik: anketa je debilna jer ne pruža vjerodostojne rezultate.
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: Jeste li homoseksualac?

Post by fireandice »

Naravno da je moguće da ne bude validno, jer pretpostavljam da će mnogo ljudi slagati pri odgovaranju, ali je dobro što se pruza mogućnost da se izjasne oni koji zele. Osim toga, takvim pitanjem se jasno kaze da je RH svjesna i da priznaje postojanja istopolnih zajednica na neki način, umjesto pukog ignorisanja.
Last edited by fireandice on 01 Nov 2012, 02:35, edited 1 time in total.
User avatar
cocky
...
...
Posts: 5601
Joined: 02 Dec 2009, 22:40
Location: južno bojište
Contact:

Re: Jeste li homoseksualac?

Post by cocky »

Ja isto u ovome vidim pozitivne stvari (stavlja nas se u isti rang sa ostalima, navikava se ljude na to da postojimo i da smo ravnopravni..), mada ne isključujem mogučnost da može doći do zloupotrebe podataka. Ali sigurno stvarni razlog stavljanja pitanja "u kakvoj zajednici živite" u upitnik nije da bi neko doznao jesi li lezba ili peder i da bi se to zloupotrijebilo protiv tebe. Uostalom ako ne živiš sa curom to pitanje te ne dovodi uopće u iskušenje da li da slažeš ili ne. A ako živiš ko te tjera da kažeš istinu.
A to što nije vjerodostojno više manje. Interesantan podatak bi sigurno bio koliko ljudi u Hrvatskoj živi u istospolnoj zajednici, ali isto tako zanimljiva će biti i informacija koliko ih se izjasnilo da žive.
Ne živi se od rada, živi se od zarade.
Alka Vuica
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: Jeste li homoseksualac?

Post by hellen_stewart »

Ja mislim da se dosta njih koji zive u istospolnoj zajednici nece izjasniti zbog straha.Mislim da bi bolje bilo da se uz te obrasce doda jos jedan slican nekoj anketi, sa tim istim pitanjem ali bez potpisa.Nakon toga bi mogli uvesti i te podatke i tek tada bi mislim imali tacan uvid u to koliko ljudi zivi u istospolnim zajednicama.
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
Post Reply