Janica prestaje skijati

Ovdje se mozete baviti svim sportovima
Post Reply
User avatar
jabooka
Klimam da vrijeme brze prode
Klimam da vrijeme brze prode
Posts: 2324
Joined: 21 Mar 2006, 19:03
Location: nigdje

Janica prestaje skijati

Post by jabooka »

Janica pauzira ovu sezonu ili odustaje od skijanja.

Sta mislite koji je razlog tome...da li ce se ikada vratiti skijanju...ako predpostavimo da ona voli to sto radi da li je onda nesretna zbog te odluke?.....sta je po vama pravi razlog samo ozljede ili nesto drugo?
improvizacija je moj hobi
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

Ozljede i zdrav razum. I dalje može skijati, ali sad može imati i život.
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
blondi
balkonski foto album
balkonski foto album
Posts: 925
Joined: 11 Mar 2006, 11:06

Post by blondi »

Janicu cesto sretnem u Kauflandu ,dodje sa deckom.Ocito joj je ljubavni zivot vazniji od skijanja,i bolje da je tako.Nije sve ni u pobjedama.Dok je ona na treninzima i dok skija drugi se zabavljaju i imaju normalne zivote.Bio je red da prestane s tim forsiranjem svog zdravlja a vjerujem i zivaca.
crispy
Najčvršća (ili najčešća) guza balkona
Najčvršća (ili najčešća) guza balkona
Posts: 877
Joined: 19 Feb 2003, 20:56

Post by crispy »

Slazem se s plavusom. Znam sto znaci odricanje svega.....kad ne poznas pojam izlazaka, pa barem na kavu.....a Janica je imala gori spartanski zivot od mene. I kad jednom okusis "normalan" zivot, kad se zaljubis.....naravno da su tu i ozljede.....onda pocnes vagati.....janica je osvojila SVE sto se da osvojiti.....srusila sve rekorde.....nema joj se sta zamjeriti ako odluci zauvijek prestati. Ima celicnu volju, i ako pozeli vratiti se u svijetski vrh, svojom voljom ce to i postici. S druge strane, tata Ante sada trenira Ivicu.....da je Janica nastavila skijati, i to bi imalo nekog ucinka na rezultate......neka uziva sada, i neka se vrati jednog dana......nece biti tako zabavno bez nje....pogotovo sto napokon mogu ici gledati Zlatnu lisicu, ali ocito bez Janice :(
Image
Image.....pipni Image
User avatar
swayka
pripravnica
pripravnica
Posts: 208
Joined: 26 Aug 2006, 15:30

Post by swayka »

potpisujem ovo od Crispy i od blondy. zena ima pravo da i ona okusi taj "normalan" zivot i da i ona uziva jer ko sta Crispy says - osvojila je apsolutno SVE sta je mogla osvojiti - neka se smiri i vidi sta dalje... ja podrzajem njenu odluku sta se tice odustajanja. jebate led, znam sta znaci kad imas jednu operaciju, a kamoli onoliko koliko ih je ona imala!!! Janica je carica i ta joj se titula nece oduzeti zbog toga sta zena prestaje trenirati...
smajl.
Post Reply