Dlake razne

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.

da li se brijem/depiliram/cupam?

da, ali samo noge
0
No votes
da, ali samo pazuh
1
2%
da, ali samo picku
0
No votes
da, ali samo obrve
1
2%
da, sve navedeno
42
66%
jednu od mogucih kombinacija noge,pazuh, picka, obrve ali ne sve
15
23%
ponekad
4
6%
samo ako me zamole
1
2%
 
Total votes: 64
User avatar
tramp
Dragi Papa!
Dragi Papa!
Posts: 808
Joined: 10 Mar 2005, 22:41
Location: nyc
Contact:

Dlake razne

Post by tramp »

evo ovo je malo ozbiljno neozbiljna tema ...
za anketu, mrzi me se igrati kombinatorike i slagati sve moguce odgovore pa onda navedite u postu ako vas ni jedan od odgovora ne zadovoljava
uklanjanje dlaka na raznim mjestima - da ili ne i koliko je to stvar mode a koliko estetike?
i onda da ali gdje i da ali kako?
to je sve jako nezgodno -
recimo u ny vecina lezbejki trenutno ne uklanja dlake sa picke ali prije recimo dvije godine je dosta njih uklanjalo onda recimo ima zena koje se groze ako zena nema dlake a onda ima onih koje se groze ako ima ... dilema stoljeca, ukloniti ih ili zadrzati?
a noge?
pazuh?
obrve?
ja sam jedno vrijeme bila opsjednuta uklanjanjem dlaka sa svega, pa sam onda bila opsjednuta pustanjem dlaka da rastu i sad sam nekako ni tam ni vam... svejedno mi ako neka kaze brij ja brijem ako kaze pustaj ja pustam ...

dakle je li to sve stvar mode i kakve je situacija sa dlakama i balkanskim drzavama?
Consistency is the last refuge of the unimaginative.
Image
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

Moda i dlake. :lol:
Nekad davno (prije nekih 6-7 godina) uklanjala sam sa sebe sve dlake koje su mi se našle na putu. Koristila sam sve metode osim let-lampe.
Onda sam se smirila pa brijala noge (jer me čupanje boljelo a ja sam grozna kada me boli) i čupala obrve...i naravno brijala pazuhe.
Pa sam onda jedno vrijeme bila zarasla jer se tako svidjalo jednoj bivšoj. Izgledala sam si kao ...jeti.
Sad sam na onom - pazuhe obavezno (pitanje higijene), noge povremeno (jer sam lijena) a pi*ku - kada se zanesem...hmmm...(skoro nikad).
I da, čupam obrve, kad nađem pincetu...skoro pa redovito.
A kak' je na ovim područjima? Pa šta ja znam.
Brijem da briju.
:mrgreen:
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
Divine Tragedy
Extra large devil
Extra large devil
Posts: 95
Joined: 27 Apr 2005, 00:02
Location: Somewhere over the rainbow...

Post by Divine Tragedy »

Ja sam trenutno u godinama (a s tim u vezi, i u takvoj fazi) da mi smeta svaka dlaka koja "ne treba biti tu". U prevodu, ako znam da mi neko može vidjeti noge - obavezno ih brijem, dlake ispod pazuha mi ionako smetaju čim su maaalčice duže, pa njih brutalno ubijam svaki 3-4 dan, obrve ne čupam često i puno, ali kad mi zasmeta par pogrešnih dlačica, ode sve u p.m. "Dolje" se brijem skoro pa redovno, obično kad mi puhne ili kad imam izgleda da ću se taj dan/noć posexati :mrgreen:.
I to sam, zapravo, ja,
ona što ispraća,
za sve sam loša, al' znaj
bar sam dobra za kraj...
Samo jedno te molim,
kad znaš da te volim,
pusti da prva odem ja...
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Samo ne podlaktice... o:D
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
BAJADERA
vrtic
vrtic
Posts: 3
Joined: 16 May 2005, 13:54

Post by BAJADERA »

Ja jako volim dlakavost, nekako mi je ljepsi osjecaj pod rukom..... ali brijem se redovito, posvuda o:D jer obicno drugi ne vole dlake... No kad bi netko zatrazio.... dalo bi se pustiti :roll:
Original-Emi
..želi nešto romantično...
..želi nešto romantično...
Posts: 692
Joined: 06 Jun 2003, 08:29
Location: Frankfurt
Contact:

Post by Original-Emi »

Ne znam kako za koga, ali meni licno nema nista odvratnije nego kad vidim zenskoj cupave noge. Ili dlake ispod pazuha, mozes plesti plete.*pfuiiiiiii*
Dole me ne zanima, jer ne gledam svakoj sta se tamo krije. :mrgreen:
Brijem noge, ispod pazuha i naravno dole.*g* A i obrve cupam, jer je meni tako ljepse.
Kad nekog sretnes ne dozvoli da ode,a da ga ne ucinis jos sretnijim!
User avatar
tramp
Dragi Papa!
Dragi Papa!
Posts: 808
Joined: 10 Mar 2005, 22:41
Location: nyc
Contact:

Post by tramp »

meni su simpaticne dlakave a i nedlakave :mrgreen:
Consistency is the last refuge of the unimaginative.
Image
dev
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 90
Joined: 09 Feb 2004, 16:01
Location: Hrvatska

Post by dev »

Brijem se ispod pazuha :lol: Dolje ponekad :oops: A noge nikad. Grozim se boli, pa nisam nikad ni pokusavala depilaciju nogu :roll:
....sama
User avatar
tramp
Dragi Papa!
Dragi Papa!
Posts: 808
Joined: 10 Mar 2005, 22:41
Location: nyc
Contact:

Post by tramp »

juce bilo nesto na tv-u o opasnostima depilacije voskom i mogucim infekcijama koje se mogu pokupiti u salonima

evo o obrvama
"Jeanine Camerlengo of Staten Island, N.Y., went to her local salon for an eyebrow waxing, and, according to her lawyer Bruce Egert, the attendant applied the wax with "a terribly infected stick," that had been "used on somebody else in a rather delicate part of her body," he told the New York Post.

Some of the wax dripped onto the corners of her eyes. Five days later an ophthalmologist found she was "suffering from herpetic keratoconjunctivitis in her eyes," the Post reported.

Contracting herpes from a wax is unlikely, said Dr. Lynn McKinley-Grant, a dermatologist in Chevy Chase, Md., but it is possible."

za vise o ovome na
http://www.foxnews.com/story/0,2933,53589,00.html
Consistency is the last refuge of the unimaginative.
Image
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

neke cure stvarno briju ruke? pa kak to onda izgleda kad pocne rasti? :ogle:

ja skoro sve rjesavam elektricnim aparatom za cupanje dlaka. zato jer je jednostavan, dlake dugo ne rastu a i s vremenom se pocnu prorjedjivati. a i ne boli puno. bar mene. al ja sam mazohista :mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
Wanda
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 79
Joined: 16 Apr 2003, 00:04

Post by Wanda »

dedlakacija
svega navedenog (noge, pazuh, pichku, obrve..samo ruke ne)
uglavnom onim odwratnim aparatichem :freak:
ak sam u žurbi - onda britvicom

žifciraju me dlake na meni, nebrem si pomoć..
Ja sam genije, čudo prirode!
Sve na svijetu znam i jasno mi je sve!
User avatar
tweety
Teta bas
Teta bas
Posts: 117
Joined: 13 Sep 2004, 14:49
Location: lokativna

Post by tweety »

god..mrzim dlake.svoje, da se razmemo. nista me ne smeta vidjeti na ikome, sto je od majke prirode, al na sebi..da,genocidno cupanje/brijanje/unistavanje dlaka svugdje, osim na rukama. a ima toga za cupat, jebote,pun kufer. da si mogu priustiti, otisla bih na trajnu depilaciju svih suvisnih dlaka na mom tijelu (picku bih si sama frizirala/sisala, ipak toliko radikalna nisam). i da, taj aparatic za cupanje je grozan. jeza me hvata od samog zvuka, nesto blaza nego ona kod zubara. narocito nakon sto se par puta zaredom, sto iz zurbe, sto iz ljenosti obrijem britvicom. uh, onda bude :cry:
:mrgreen:
Liquid running....
Original-Emi
..želi nešto romantično...
..želi nešto romantično...
Posts: 692
Joined: 06 Jun 2003, 08:29
Location: Frankfurt
Contact:

Post by Original-Emi »

Meni je bivsi muz prije jedno deset godina kupio aparatic za cupanje dlaka. Upotrijebila sam ga jedno dva do tri puta i sad stoji i kupi prasinu.*g*
Kad nekog sretnes ne dozvoli da ode,a da ga ne ucinis jos sretnijim!
BAJADERA
vrtic
vrtic
Posts: 3
Joined: 16 May 2005, 13:54

Post by BAJADERA »

Naravno da nije... kad se to radi redovito aparatom korjen postane sve tanji i sve manje boli... I ja aparatom rjesavam vecinu, cak i bikini zonu... za ono sto je malo dublje :oops: i pod pazuhom ipak je bolja zlatna britvica :lol:
Wanda
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 79
Joined: 16 Apr 2003, 00:04

Post by Wanda »

Dodir_Svile wrote: bolje podnosim kad me boli nego kad me poslije svrbi kad pocne rasti. :mrgreen:
potpisujem
i ja nekad istrpim pizdarije sa aparatićem rađe nego cjelodnevno natezanje zippera na hlačama kako bi se "neprimjetno" počohala po **čki (btw. i dok to radim imam osječaj ako neko skuži da će mislit da imam stidne uši :? )
Ja sam genije, čudo prirode!
Sve na svijetu znam i jasno mi je sve!
turbomaca
vrtic
vrtic
Posts: 16
Joined: 14 Apr 2005, 17:26
Location: mz inace vk

Post by turbomaca »

kad brijem,rastu brze i guce su...
kad cupam urastaju u kozu ali sporije rastu...
probala one kreme,namazes i povuces a one spadnu...al meni nisu samo sam si jos nadrazila kozu...al moram priznat da mi je jako ruzno vidjeti nesredjeni pazuh u drugih zena,i kad jos obuku majicu bez rukava!
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

redovno brijem noge i to ne ziletom nego svojim brijacim aparatom ljubicaste boje 8:) nekad sam ih znala i depilirati al ne volim kad mi dlake urastaju :?
pazuh redovno brijem ziletom i stvarno ne volim kad vidim siske ispod miske kod neke zene :shock:
obrve cupkam
picku sisam i depiliram bikini zonu sto vise mogu, ono koliko boli mogu da istrpim. al sad namjeravam da kupim kremu za depilaciju. imala sam je jednom prije. nekako mi je komplikovano da bas sve obrijem dole ziletom a nekako bi trebala da se rijesim tih dlaka jer su nesto ostrije pa bockaju :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:love: :sheep:
turbomaca
vrtic
vrtic
Posts: 16
Joined: 14 Apr 2005, 17:26
Location: mz inace vk

Post by turbomaca »

nekako mi je komplikovano da bas sve obrijem dole ziletom a nekako bi trebala da se rijesim tih dlaka jer su nesto ostrije pa bockaju :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]


pa zasto ne uzmes ogledalo,pa ces bolje vidjeti!? :mrgreen:
Divine Tragedy
Extra large devil
Extra large devil
Posts: 95
Joined: 27 Apr 2005, 00:02
Location: Somewhere over the rainbow...

Post by Divine Tragedy »

Nikad mi nije padalo na pamet uradit' brazillian, ali postoje dijelovi "dolje" koje ne mogu obrijati britvicom, da sam ne znam kako gimnastički razgibana. Recite mi, žene, kako vi radite "brazillian"? Depilacijskom kremom, voskom, kako...?
Last edited by Divine Tragedy on 02 Jul 2005, 22:57, edited 1 time in total.
I to sam, zapravo, ja,
ona što ispraća,
za sve sam loša, al' znaj
bar sam dobra za kraj...
Samo jedno te molim,
kad znaš da te volim,
pusti da prva odem ja...
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

kaj je brasilian? :pd:
The rockstar hands of a big butch dyke.
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

nisi gledala sex and the city :?: kad jadna carrie ostane bez sve i jedne dlacice. mislila da sredi bikini liniju a odvedu je na brasilian waxing i teta joj ama bas sve pocupa :mrgreen: pa se poslije ceskala danima :DH:
:love: :sheep:
turbomaca
vrtic
vrtic
Posts: 16
Joined: 14 Apr 2005, 17:26
Location: mz inace vk

Post by turbomaca »

Divine Tragedy wrote:..... ali postoje dijelovi "dolje" koje ne mogu obrijati britvicom.....



kako to da ne mozes obrijati bas sve britvicom!? meni jos nikad nije ostala niti jedna! jednostavno uzmi ogledalo i brij! al ako imas jos ono sto moze da povecava,jos bolje! :mrgreen: malkice se sagnes i to je to! bar je to meni jednostavno! 8:)
Divine Tragedy
Extra large devil
Extra large devil
Posts: 95
Joined: 27 Apr 2005, 00:02
Location: Somewhere over the rainbow...

Post by Divine Tragedy »

U tome je stvar, ne samo da se sagnem, ja se sva isprevijam, ali - ne ide. Nisam Krsto Buva :mrgreen:. I nemam ono ogledalo što povećava :(. Damn, a idem na more za 7 dana. Idem pokušavat :DH:
I to sam, zapravo, ja,
ona što ispraća,
za sve sam loša, al' znaj
bar sam dobra za kraj...
Samo jedno te molim,
kad znaš da te volim,
pusti da prva odem ja...
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

a zakaj ne zamolis curu, il ak je nemas, prijateljicu da ti to obavi? :mrgreen:
to moze bit super predigra.
The rockstar hands of a big butch dyke.
Divine Tragedy
Extra large devil
Extra large devil
Posts: 95
Joined: 27 Apr 2005, 00:02
Location: Somewhere over the rainbow...

Post by Divine Tragedy »

Curu nemam, a prijateljice... hahahah :DH: Je, moje prijateljice... baš, LOL :DH:
Nevr majnd, skontat ću nekako :D

Btw, turbomaca, to se nudiš da pomogneš? :wink: 8:)
I to sam, zapravo, ja,
ona što ispraća,
za sve sam loša, al' znaj
bar sam dobra za kraj...
Samo jedno te molim,
kad znaš da te volim,
pusti da prva odem ja...
Post Reply