Cipele i cizme i tako to

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.
Post Reply
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Cipele i cizme i tako to

Post by zmajka »

Nisam sigurna spada li obuca u bjuti salon....ali nekako mi se cini da da.
U stvari sam strasno znatizeljna. Naime, vec godinama gledam zene kako si kupuju ( pa cak i obuju !!! ) neke od onih cipela sa strahovito spicastim vrhovima. Od prstiju do kraja cipele ima nekih 5 do 10 cm!
O ukusima se ne treba raspravljati, kazu pametni ljudi i zato necu tvrditi da su takve cipele ruzne (mogu eventualno spomenuti da se meni ne svidjaju). Osobno obozavateljica sam oblih cipela ili onih patkastih. I japanka i klompa....
E, sad na red dolazi pitanje za one koje imaju te spicaste cipele (u stvari molim one koje imaju one jako jako jako spicaste i dugacke i ...):
Kako se penjete po stepenicama? Da li ravno, samo sto stajete samo na vrhove prstiju i onaj prazan ostatak ili idete onako nakrivo kao skijasi kada se penju?
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
Maska
Alatničarka
Alatničarka
Posts: 635
Joined: 23 Jul 2003, 01:07
Location: Zagreb

Post by Maska »

...haha i ne samo spicoke nego kaj vecina tih cipelih ima i visoke,tanke pete!
Fakat...u stvari ja niti nisam znatizeljna jer kad sam vidjela kakva su to stopala...iskrivljena i kvrgava,njihova patnja me ne zanima,zanima me kaj je to u njihovim glavama kljucnulo da se uvleku u takve cipele
...zanima me kaj to njih goni da se obuku u to,zanima me kak se osjecaju dok vecina misli kak su bedaste!
...jer,posteno razmislite vi koje sad mislite kak sam blesaca...kolko ima smisla muciti i ugrozavati ljepotu stopala i zasto,za koga...
Image
Luna
Lezba sa onoga svijeta
Lezba sa onoga svijeta
Posts: 386
Joined: 22 Nov 2002, 01:03
Location: na njenim rukama

Post by Luna »

Draga Zmajo,
ja čisto sumnjam da bu se ovdje naąla neka koja to nosi :mrgreen: al ti ja recimo mogu ispričat kak moja ľena doma ima tih ąpičokli :ylol: na izvoz.
Ona spada u te, kaj su to nekad nosile, al od kad ima mene, hm, nekak je prestala s tim.
Doduąe, prije jedno cca 2 godine jedne se večeri pojavila kod mene s 3 kutije tih ąpičokli, ono, sva ponosna kak je bila v ąopingu. Ja kad sam to vidla umrla sam od smijeha, i postavila sam joj ista ova pitanja, te kak moľe to nosit, kak u tome hoda bla bla.... uglavnom nije ih viąe obukla, bar ne kad je s menom nekam iąla.
I joą ću vam nekaj reć, bila sam jednom kod ortopeda na pregledu, doktorica je zvala studente da vide moja stopala. Kaľe da u svojoj karijeri nije vidjela tako neuniątena i njegovana stopala i rekla da se na mojim nogama vidi da se nisam uniątavala sa ątiklama, ni sa tim ąpičoklama i sličnim sranjima.
Ja, istinabog, volim lijepu obuću, ali mi je primarno da bude udobna, da me nigdje ne steľe, ľulja, muči.... i ne volim visoke pete iako sam mala i bolje bih izgledala u nečem s viąom petom.
Uglavnom dotična dr. preporučuje tenisice, niąta previsoko, i samo nek bude dovoljno ąiroko i udobno, tda se stopala ne deformiraju, as amim time ni kičma.
Uostalom i raspoloľenje jako ovisi o tome jel naąim nogicama udobno, il su nam noge umorne il nas nekaj ľulja.
Tako to... jel... :)
-Zašto tako užurbano nunaš?
-Zato da brže zaspim!
lokomotivica
da li bi prala nase gace, mace?
da li bi prala nase gace, mace?
Posts: 133
Joined: 21 Nov 2002, 22:15

Re: Cipele i cizme i tako to

Post by lokomotivica »

zmajka wrote: Kako se penjete po stepenicama?
u "rikverc "garant
*sandra*
srednjoskolka
srednjoskolka
Posts: 51
Joined: 21 Apr 2004, 21:01
Location: Rijeka

Post by *sandra* »

Zmajko penju ti se tako da stanu samo na kraj stepenice,sasvim,ąto znači da nogom (ili bolje rečeno samo noľnim prstima) uspiju na stepenicu stati :mrgreen:

A one recimo "amaterke" :mrgreen: svinu nogu skoro pa vodoravno i deri po stepenicama dok si gleľanj ne izvineą ili dok ne opadneą..i tako to.. :lol:
There is no love like your love..
Divine Tragedy
Extra large devil
Extra large devil
Posts: 95
Joined: 27 Apr 2005, 00:02
Location: Somewhere over the rainbow...

Post by Divine Tragedy »

Nisam fan obuće i nema mi niąta mrľe od kupovanja cipela. Nikad mi neće biti jasne ľene koje imaju po 20-30 pari u ormaru i nanose joą, joą i joą. Čemu tolike cipele?
Ali ne znam kad i ne znam zaąto, however ja sam se navukla na čizme. One sexy, crne, koľne, jebozovne čizme. One kurvanjske. Luda sam za tim čizmama. Već danima, mjesecima (a moľda čak ima i godina ili dvije) hodam po gradu i traľim ih u svim mogućim prodavnicama. Ali neeeema. Imaju samo one ruľne, ąminkerske, odvratne. Ja hoću neąto sa detaljima tipa malih lanaca, kopči, spikes-a, bilo ąta ąto bi iole ličilo na rokerske čizmice uz dobar odabir garderobe.
Moja prva (i vječna) ljubav su marte. Odkad sam ih, joą kao tinejdľerka od nekih 13-tak godina, prvi put vidjela u jednom časopisu, (p)ostale su moja ljubav. Zime i zime sam provela u njima, nisam ih skidala, nekad sam ih čak i ljeti nosila. I dalje ih nosim.
Međutim, sa 21. godinom postajete svjesni da se ne moľete i dalje nositi i ponaąati kao da vam je 13, pa sam i ja skontala da u moj totalno opuąten look definitivno treba uvesti par promjena. Mislim, neću dovijeka izgledati kao da mi je 13!
I tako ja sad hodam gradom i kukam kako hoću ovakve jebozovne čizmice, a nigdje ih ne mogu naći :(. Osim na netu. A ja karticu nemam. Od stare ne mogu uzimat', jer ipak nekih 100$ (manje-viąe) ne mogu tek tako skinut s kartice, a da joj niąta ne kaľem. Drugo, ne znam baą koliko je to kupovanje preko neta sigurno. I treće... I'm still addicted to that sexy black leather boots! :'(

čizmice1
čizmice2
I to sam, zapravo, ja,
ona što ispraća,
za sve sam loša, al' znaj
bar sam dobra za kraj...
Samo jedno te molim,
kad znaš da te volim,
pusti da prva odem ja...
zmajka
zna puno o kamenolomima
zna puno o kamenolomima
Posts: 2596
Joined: 17 Feb 2003, 18:35
Location: van sebe
Contact:

Post by zmajka »

:shock:
(Zmajka pogledala slike....ąta ti bi da nakon Marti poľelią onako neąto? Lobotomija? :mrgreen: )
Non c'è limite alla fantasia...

Volim te mama al' ne više od 50 grama.
Divine Tragedy
Extra large devil
Extra large devil
Posts: 95
Joined: 27 Apr 2005, 00:02
Location: Somewhere over the rainbow...

Post by Divine Tragedy »

Ma ne znam ni ja, vjeruj mi. Mislim, ja i dalje hodam okolo u martama, ali jbg, postoje neki izlasci i neka mjesta na koja ipak, pored najbolje volje, ne moľeą doći u martama (na ľalost :cry:). A ove čizmice mi djeluju, koliko-toliko, normalne :mrgreen:
I to sam, zapravo, ja,
ona što ispraća,
za sve sam loša, al' znaj
bar sam dobra za kraj...
Samo jedno te molim,
kad znaš da te volim,
pusti da prva odem ja...
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Ne nosim stilkice... ni ąpičaste cipele... sem onog malog izleta na maturi.

Obozavam i samo nosim tene i dr. martensove cipele.

U sustini,... kod cipela i obuce, najbitnije je da su udobne.

Japanke.... me luvz them :)
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
M.M.
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 35
Joined: 24 Nov 2002, 15:59
Location: Washington D.C.
Contact:

Post by M.M. »

eto ja imam te spicaste. dala mi sestra. nekad se nataknem na njih i cijeli svijet izgleda drukcije :)

da, problem je jer je moja sestra znala da jedini nacin da ih ja nosim ce biti da me ne bole. tako da je kupila za broj vece, i sa tankom, ali niskom petom. ipak, ponekad mi se desi zbog gubitka osjecaja za prednji prostor izmedju prsta i trotoara da se nekad spotaknem. sama se sebi ismijem. zmajka - pravu si, stepenicu mogu biti problematicne. ja ih uglavnom oblacim kad izlazim navecer i znam da necu nesto mnogo hodati.

onda sutra obujem neke druge. ove spicaste obucem nekad kad izlazim navecer i osjecam se onako... seksi :) obucem lijepe crne hlace i majicu bez rukava na V... i kao da je svijet moj :lol: onda, ima mjeseci kad ih naskroz zaboravim.
Last edited by M.M. on 29 Apr 2005, 21:16, edited 1 time in total.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

pa da, i ja mislim da se zene osjecaju extra sexy u takvoj obuci.
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
tramp
Dragi Papa!
Dragi Papa!
Posts: 808
Joined: 10 Mar 2005, 22:41
Location: nyc
Contact:

Post by tramp »

joj ja nosim te neke lomovratne cipele na sceni i jednom sam se tako prosula jer je neko prolio nesto po podu (koji je bio prefarban masnom farbom sto je skupa znacilo ... fijuuuuu.. tramp krakovi u zrak) ali sto ih vise nosim po sceni to ih manje imam volju nositi po cesti :)
jednom mi je jedna teta u radnji rekla, kad sam je pitala kako se hoda u nekim cipelama -- jer se ja nisam mogla maci, da se u njima ne hoda :roll:
Consistency is the last refuge of the unimaginative.
Image
User avatar
sekaSE
studentica
studentica
Posts: 151
Joined: 14 Mar 2003, 21:55
Location: Rijeka

Post by sekaSE »

ja obozavam visoke tanke pete i spiceve...hm...i ne hodam u rikverc...nego stajem samo prednjim dijelom cipele na stepenicu...inace i u tenisicama samo na prste stajem...pa eto,mislim da mozda jos ljudi tako radi.iako,kod peta postoji jos nesto.cesto se bojim da ne stanem na rub sa petom,onako na pola(bas iz razloga sto su duge cizme ako o njima pricam),i samo se okliznem i peta se ne slomi..zbog toga redovno stajem samo prednjim dijelom.volim stajati na visokim petama.kada se naviknes na to,osjecas se kao da propadas kroz zemlju petama kada hodas u ravnom...i osjecas se tako iskrivljeno ako ne hodas na petama. :?
jedno vrijeme sam konstantno nosila pete i toliko sam se navikla da sam se u ravnim cipelama osjecala nesigurno.
"Zaplakacu kad mi prodje mladost i lepota,al do tada ne dam bolu ni dan od zivota"
Nausikaja
Une grande femmica
Une grande femmica
Posts: 138
Joined: 20 Jun 2005, 12:53
Location: Zagreb

cipelice, čizmice

Post by Nausikaja »

Joj cure , mislim da je ovo prava tema za mene :twisted:

OBOŽAVAM štikle, prelijepe sandalice s tek nekoliko remenčića, crne kožne čizme na vrtoglavoj potpetici, natikačice, japankice...Dakle ne volim samo takozvane "koljačice" hahahaha

Hm, ja zaista volim i dapače lijepo hodam u štiklama no takve šuze nisu baš za kilometarske šetnje...Naravno da sam i ja imala žuljeve i bolove u nogama, ali imam ih i pri šetnji u ravnim tenisicama...

Da se razumijemo, ja sam većinu vremena u tenisicama ili u japankama ali kad se želim istaknuti visinom (uuu kako sam onda visoka) i gracioznim hodom( uuu kako sam samozadovoljna) onda hodam u štiklama ili svim zanimljivim, elegantnim, otkačenim cipelicama koje posjedujem(uuu kako sam skromna) o:D

Pusa
Queen of spamm
sxc-angel
little devil
Posts: 79
Joined: 21 Jun 2005, 09:37
Location: Zagreb

Post by sxc-angel »

dakle zima , nosim čizme fakat su mi zakon , crne , kožne do koljena , imaju punu petu visoku svega 3 cm ali kao računaju se da su na petu ...totalno se dobro osjećam kad ih nosim (frend mi veli da su jebačke na što sam ja prokomentirala ...zlato to su čizme za picolov :mrgreen: ) , a naravno kad je vani snijeg , voda i užaš ..... cipele tipa što nose raperi (znači one žute) su mi jadino hodajuće sredstvo

proljeće , ljeto , jesen......tenisice , neke fine cipelice koje su pogodne za dugo hodanje ili stajanje kraj šanka :beer: jer treba držat ravnotežu , natikače , i moje najomiljenije japanke
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: Cipele i cizme i tako to

Post by Instinct »

Obožavam čizme,jednostavno obožavam!

Jedva čekam da ih uskoro počnem nositi.

:love:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
Post Reply