Tatoo

Hajde sminkerice, izvadite svoja sjenila, kremice, pudere, sminke i ostale tricarije kojima sakrivate prirodnu ljepotu i navalite u ovaj forum.
Post Reply
Nelly
vrtic
vrtic
Posts: 18
Joined: 23 Nov 2002, 02:35
Location: NS
Contact:

Tatoo

Post by Nelly »

jel ima ko i dal neko planira da stavi?
da li vam je bitno da ima neko znacenje
ili da samo bude neka vrsta ukrasa?
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

ja sam htjela. al su dear mommy and daddy rekli ni u snu. tak da mi ne daju. a htjela sam staviti labris, sam ne znam gdje. il na rame il na nadlakticu. al izgleda da cu morat cekat da se odcijepim od kuce. :cry:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Loop
¿Qué es el amor?
¿Qué es el amor?
Posts: 88
Joined: 18 Dec 2002, 19:51
Location: Sarajevo, BIH

Post by Loop »

Nisam nista tetovirao jos, mada ako bih se odlucio,onda bi ti bilo nesto sto bi me podsjecalo na "nesto" posebno cjlei zivot.
Znaci da to nesto mora bash biti "nesto"

Eto zakomplikovah

:) :oops: :P
Blok teksta koji se moze postaviti na kraj poruke koju saljete. Ogranicenje je 22555 slova i molimo da ga se pridrzavate!
Mrvica
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 30
Joined: 20 Nov 2002, 12:54
Location: Sarajevo

Post by Mrvica »

Ja hocu na dnu ledja, tamo gdje najvise boli, dugu u polukrugu i ispod toga da pise:

MADE IN
rainbowland

eto, to sam skontala jednom dok sam se vozila busom uz neko brdo i da ne boli toliko vec bih je imala .... u medjuvremenu, hocu da napravim majice sa tim logom za nasu organizaciju.
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

ja imam jednog slatkog tigra :D uradila sam je da bi pokrila nesto sto mi se nije svidjelo
sljedeci put (ako ga naravno bude) voljela bih da ta slika ili znak imaju neko vece znacenje
Elle

Post by Elle »

Betty Boop u nesvakidasnjem izdanju od dvadesetak centimetara (na trisepsu)... imam je vec skoro nedelju dana i jako sam zadovoljna. Odavno sam zelele to uraditi...
Zanimljiv je to rad: kao prvo traziti temu tetovaze, pa mesto za nju, pa zatim osobu koja ce to kvalitetno uraditi...hmm: jako interesantno.
User avatar
vancouverite
penzionerka
penzionerka
Posts: 1198
Joined: 28 Dec 2002, 09:48
Location: VANKUVER

Post by vancouverite »

nemam nista trajno o cemu mogu jednom promijeniti misljenje. ali umjesto tetoviranog labrisa, nosim lancic labris. efekat je isti plus fleksibilnost. a bety boop volim. malu, crnu, socnu, okruglicu, joj sto je slatka....godine moje mladosti hahahahah
O ucitelju... vrati mi klikere.....
D. Lukic
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Ja idem za 19 dana, uhh moj prvi tattoo

Keltski ornament, pozicija, lijeva strana donji dio tibe, boje savrsene tibe

:twisted:
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
Anonymous

Post by Anonymous »

voljela bih jednog dana staviti traku s keltsko-anglo-saksonskim elementima gore na ruci...
ali:
a.) imam fobiju od igala
b.) mislim da bi mi dosadilo nakon nekog vremena
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

ja nemam fobiju od igala al ne mogu da zamislim recimo babu od 70 godina sa crnim labrisom na ramenu :lol:
The rockstar hands of a big butch dyke.
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Ja imam jos jednu na clanku. Sama sam je radila prije 3 godine. Opalila me zestoka furka i jos me drzi :roll: tako da sam uzela tus, nacrtala si sta sam htjela, dezinficirala iglu i izbockala se.
Nije mi dosadila, tattoo postane dio tebe, a sam sebi ne mozes dosadtiti
:roll:
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
User avatar
Willow
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 26
Joined: 28 Dec 2002, 00:42
Location: Sarajevo

Post by Willow »

Ja bih rado, meni je to pravo lijepo i cool i sexy... :love: ...ali me pravo strah... kazu da boli praavo... tako da sam odustala... :cry:
Crazy_Bitch
vrtic
vrtic
Posts: 5
Joined: 10 Jan 2003, 21:00
Location: Moulin Rouge
Contact:

Post by Crazy_Bitch »

Ja ću se tetovirati za par mjeseci/godina. To mi je davnaąnja ľelja, da si na bedro stavim nekog malog, slatkog vraľićka. Ujedno vas sve pozdravljam. I'm the new one!

JA :yeah:
Love, Peace & Understanding Image
User avatar
biber
začinjena
začinjena
Posts: 244
Joined: 21 Nov 2002, 14:12
Location: Niš

Post by biber »

Ja sam imala dil sa "moje drugo ja" da se celi istetoviramo kada zapalomo za Holandiju. Pa to se ne desi, al ja jos uvek bi da stavim nesto. Prvo je to bio jedan samo tako mocan znakic iz zvezdanih staza (za one koji se poznaju, u mirror universu savez klingonaca i kardasijanaca), al nemam blage veze di bi ga stavila. Danas sam vise za varijantu tribalcica malih, slatkih i to na boku sake (odmah ispod malog prstica... mnogo lepo stoji :wink: )
"I'm only one year old, and already living in the past."
Anonymous

Post by Anonymous »

nemam nijedan tattoo,ali zelim jako da se istetoviram,hocu da istetoviram tigra i skroz imam sliku u svojoj glavi,ali mi je frka da na mojoj kozi nece izgledati onako kako je u mojoj glavi :roll:
nemogu da pronadjem nikog u koga bih bila sigurna da ce to profesijonalno odraditi :cry:
neo
theoria
theoria
Posts: 93
Joined: 24 Nov 2002, 20:36
Location: tamo gde obitavaju vile

Post by neo »

ja to lepo nacrtam na svon portretu i resim stvari bez bola i mnogo premisljanja a mogu se i cela istetovirati i u ubaciti u fotoshop.
pa onda jos ispadne art.[/b]
jako dosadna lezbejka
woland
vrtic
vrtic
Posts: 17
Joined: 28 Dec 2002, 00:58
Location: Sarajevo

Post by woland »

hej...

ja sam htjela u trecem razredu gimnazije (ili je mozda bio drugi :) ) napraviti tetovazu na lijevoj ruci...malu slatku...pardon, mali slatki torugao...elem, neki prijatelji su me odgovorili od toga, ali danas otprilike na tom mjestu imam nesto drugo sto ce mi ostati cijelog zivota kao znak i uspomena na jedan dogadaj, tako da me je prosla zelja za tetoviranjem :wink:

pozdrav

woland
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Eto, ja sam sada tetovirana

Vlasnica sam jedne, meni drage tetovaze (drage zato sto je moja hehehehe)

8:)
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
User avatar
Willow
osnovnoskolka
osnovnoskolka
Posts: 26
Joined: 28 Dec 2002, 00:42
Location: Sarajevo

Post by Willow »

Neve wrote:Eto, ja sam sada tetovirana

Vlasnica sam jedne, meni drage tetovaze (drage zato sto je moja hehehehe)

8:)
Pa cestitamo! :beer:
A kamo pojedinosti (znas onih pet novinarskih W)? :mrgreen:
PS: A je li puno bolilo - iskreno?
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Ljudi uglavnom misle da sam peka, ali mozda prvo sto ih iznenadi je to da jako jako dobro podnosim bol, tj da imam malo visi stupanj izdrzljivosti bola (jaoj recenice, fuj).

Stvarno nije boljelo. Sada da se izlagujem da nije boljelo uopce, boljelo je, osjetis nista vise no konstantan pritisak, nekada malo pecne i to je to. Imala sam ogromnu tremu, ali eto, ispunila sam si zelju.

A vidjet ce je oni koji je vide live

:twisted:
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
kitten
pripravnica
pripravnica
Posts: 305
Joined: 26 Nov 2002, 08:14

Post by kitten »

super neve :mrgreen: jel tetovaza u boji ili je crna
jel ti starci znaju :lol:
mene je najvise nervirao onaj period mijenjanja obojene koze. jedva sam cekala kad ce spasti pa da ostane fina glatka tetovirana koza
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Tattoo je crna

Evo mijenjam gaze, mazem niveom. Rekla mi da mazem niveom jer ima E vitamina a ja nabavila i vazelin i svasta nesto. kaze 5 dana da nosim gazu i to je to (uz svakodnevno mijenjanje gaze) :wink:

Onda da nekih 20tak dana poslije tusiranja mazem kremom, losionom ili cim vec
...

:roll:
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
milka
Prava krava
Prava krava
Posts: 59
Joined: 24 Nov 2002, 02:32
Location: zg/os
Contact:

Post by milka »

Neve wrote:Tattoo je crna

Evo mijenjam gaze, mazem niveom. Rekla mi da mazem niveom jer ima E vitamina a ja nabavila i vazelin i svasta nesto.
ako ima u vasim apotekama za kupiti BEPANTHEN radije mazi njime, i to svakih sat-dva, puno je sigurnije... i pokusaj da ti koza sto vise bude na zraku
little trouble girl
Neve
rostiljam u "Zenici".....
rostiljam u "Zenici".....
Posts: 513
Joined: 18 Dec 2002, 22:26
Location: B`n´H
Contact:

Post by Neve »

Nosim gazu od ponedjeljka, mislim mjenjam je 2x dnevno, mazem niveom, i evo pocela se ljustiti, kako mi je i rekla zenska iz tattoo "shopa"
sve ide po planu

:wink:
... To sto zivim u Banana stejt, ne znaci da sam glup i da sam strejt ...
User avatar
sunflower
V is 4 vagina
Posts: 786
Joined: 21 Nov 2002, 00:31
Location: NS

Post by sunflower »

blizi se leto a meni se vraca moja stara zelja za tattoo.ja sam sebi obecala jos od treceg rzreda srednje da cu se tetovirati i proslo je od tada vec...??..joj matematika..8 god ili 9 ,joj majko moja al sam ostarela :cry: i jos nisam uradila.moji nisu problem ,rekla sam ima da cu uraditi i to i pirs,jer je telo moje,rekli su radi sta hoces ,velika si :twisted: ,ali ja kad imam priliku da to uradim uvek sam broke ili obrnuto kad imam para nemam gde.a sta cu da stavim.pa svasta.mislim da kad pocnem tesko da cu se zaustaviti na jednu.za pocetak zna se jedan predivan van gogh sunflower na ramenu,ili u onom udubljenju iznad miske.
meni licno tattoo su very,very sexy i kad vidim curu sa tetovazom uh,i sto vise ima to bolje :twisted:
I like the innocent type/Deer in the headlight/Rocking me all night/Flexing her might/Doing it righ/Keeping me tight/Takin a bite out of the Peach tonite
Post Reply