vanzemaljci iliti mali zeleni

Religija, etika, moral, alternativa, parapsihologija, ezoterija.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

:pd: :ogle: pa da, ovaj iz dinastije. kaj ti ne citas prethodne postove? :ogle: :mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Post by dalloway »

alex 2 wrote:hawking stephen , neznate tko je to :?
..hawking mu je ime,a stephen prezime..aaa...pa zato nisam skužila..ja obrnula :roll: ..
..sad znam :ylol: :ylol: :ylol:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Post by dalloway »

..dodir,ne..ne..nije to naš stephen...
..ovaj se zove hawking :osmjeh: ..
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

a gdje je taj hawking glumio? :pd:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Post by dalloway »

..u Dallasu..mislim..
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Post by dalloway »

..ček..ček..ili zvjezdane staze :pd: ..
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

joj, nisam gledala zvjezdane staze, ne bih znala...al mislim da je bio neki steven u beverly hillsu... :pd:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

evo ga:

Image

Steve Sanders. mozda je na tog mislila? on cak i djeluje kao neki matematicar :pd:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Askari
a kaj da mi pise...
a kaj da mi pise...
Posts: 793
Joined: 18 Oct 2005, 21:16
Location: Zagreb

Post by Askari »

o..boze...zene, S. Hawking je kvantni fizicar...svoj rad je posvetio istrazivanjima crnih rupa u svemiru te je tako i dosao do teorije inormacijskog paradoksa...
a o tome si malo procitajte, imate net pa malo prosurfajte i tim podrucjima...
正勝吾勝
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

ahahahahhahahahahahahahhahahahahahahhahaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jebote, pa ja stvarno ne mogu vjerovati da ti i alex ne kuzite da se dalloway i ja zajebavamo :mrgreen: :mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

...paradoks je taj da je,meni osobno, nastala crna rupa u glavi,te se nisam sjetila ni jednog ni drugog :|
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

hahahhahahhhahahahhahahahahhahahahha :ylol: :ylol: :ylol:

no comennt
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Post by dalloway »

Askari wrote:o..boze...zene, S. Hawking je kvantni fizicar...svoj rad je posvetio istrazivanjima crnih rupa u svemiru te je tako i dosao do teorije inormacijskog paradoksa...
a o tome si malo procitajte, imate net pa malo prosurfajte i tim podrucjima...
..hm.. :pd:..i misla sam si da su u pitanju crne rupe..
:naughty: .. :DH:
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
dalloway
penzionerka
penzionerka
Posts: 7016
Joined: 18 Jan 2008, 19:33
Location: nepoznata

Post by dalloway »

Dodir_Svile wrote:ahahahahhahahahahahahahhahahahahahahhahaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jebote, pa ja stvarno ne mogu vjerovati da ti i alex ne kuzite da se dalloway i ja zajebavamo :mrgreen: :mrgreen:
..ti si se zezala :ogle: ...
‎Ne blistam jer sam tako izabrala. Ne šepurim se jer volim tajne. Smijem se jer sam sretno biće. Kad šutim sa sobom se sastajem u tamnim hodnicima sebe i tada bi se trebala najviše bojati jer nagovorim se na svakojake bezobrazluke. Na sebe sam slaba.
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

:mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Askari
a kaj da mi pise...
a kaj da mi pise...
Posts: 793
Joined: 18 Oct 2005, 21:16
Location: Zagreb

Post by Askari »

dalloway wrote:
Dodir_Svile wrote:ahahahahhahahahahahahahhahahahahahahhahaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jebote, pa ja stvarno ne mogu vjerovati da ti i alex ne kuzite da se dalloway i ja zajebavamo :mrgreen: :mrgreen:
..ti si se zezala :ogle: ...
Dodir, vidis da su i drugi mislili da mislis ozbiljno... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a cuj, uvijek je dobro objasniti neke pojmove, mozda ima onih koji ne znaju tko je i cime se bavi S.Hawking, pa eto, balconn ima i edukativnu stranu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
正勝吾勝
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

a mislis onaj iz esmeralde? :pd: :mrgreen:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Askari
a kaj da mi pise...
a kaj da mi pise...
Posts: 793
Joined: 18 Oct 2005, 21:16
Location: Zagreb

Post by Askari »

Ma kakva te sad esmeralda spopala?! Ne, to je onaj iz Rosa Salvahe :mrgreen:
正勝吾勝
Tigrica
botaničarka
botaničarka
Posts: 883
Joined: 17 Aug 2006, 17:14
Location: SNOVI
Contact:

Post by Tigrica »

I mene muče ta energetska polja.
Nekako između lopatica.
...Jedna će mandolina svirati ovu noć...
User avatar
zujalica
penzionerka
penzionerka
Posts: 4726
Joined: 11 Jul 2006, 00:09
Location: Na rubu pameti

Post by zujalica »

Tigrica wrote:I mene muče ta energetska polja.
Nekako između lopatica.
Eto vidiš ! i kako bi tebi sad pomogao taj Hauking?
Niš'koristi od njega :mrgreen:
Svaka je ljubav ista,osim one prave....
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Post by hellen_stewart »

a šta uradište od čovjeka,prave ste lezbače cccc :elol:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
seagull
leteći punoglavac
leteći punoglavac
Posts: 1703
Joined: 08 Apr 2007, 23:07

Post by seagull »

ali hahahahahahaha :ylol: :ylol: :ylol: :ylol: :ylol: :ylol: :ylol: :ylol: :ylol: :ylol: :ylol: :ylol: :ylol: :ylol: :ylol: :ylol: :ylol:

kako sam se slatko nasmijala aaaaaaaaaaaa
"iluzija je prosvjetljenje;
prosvjetljenje je iluzija"
User avatar
Askari
a kaj da mi pise...
a kaj da mi pise...
Posts: 793
Joined: 18 Oct 2005, 21:16
Location: Zagreb

Post by Askari »

zujalica wrote:
Tigrica wrote:I mene muče ta energetska polja.
Nekako između lopatica.
Eto vidiš ! i kako bi tebi sad pomogao taj Hauking?
Niš'koristi od njega :mrgreen:
Hawkingove teze o povijesti svemira proizlaze iz dubokih veza koje se nalaze u temelju antropoloskih struktura imaginarnog, a koje on nastoji izraziti i objasniti matematickim formulama. Iskonski Dah Neba i Zemlje, odgovara na odredjeni nacin pojmu pramaterije i pratvari u terminima teorije relativnosti i kvantne fizike. To je subjektivno estetsko iskustvo i otkrivanje pramisli iz unutarnjeg Daha-ideje prema kojem covjek posjeduje embrionalno disanje kao bioloski i psihofizioloski supstrat arhetipa obnavljanja. U svojoj teoriji o povijesti svemira nastojao je prikazati da crne rupe mogu nastati na kraju zivota jedne zvijezde kada se njen izvor energije iscrpi i ona se urusi sama u sebe. U njegovoj imaginaciji i promisljanjima u podrucju kvantne fizike nalaze se i aspekti biomitoloskog pristupa. Naime, u biomitoloskom tumacenju, rupa je simbol pocetka nepoznatog. Na planu imaginacije, ona je poput ocekivanja ili iznenadnog otkrica neke prisutnosti. Rupa tako ima dvostruko znacenje: znacenje bitnosti i uzvisenosti, ona otvara nutrinu vanjstini a vanjstinu svemu ostalome. Stoga, rubni sjaj crnih rupa, prema Hawkingu, cini se tako kao aura koja okruzuje tijelo. Taj sjaj predstavlja na neki nacinkondenziranu kozmicku misao iz koje se posredstvom uma emanira boja, velicina, kretanje, snaga...U psihoanalitickom rijecniku, crna rupa bi se mogla tumaciti kao spoj nagona zivota i smrti, realizaciju nagona i sublimaciju. No, takodjer, vodjen kvantnom fizikom, Chopra objasnjava i tzv. kvantno lijecenje tako da spaja suvremene spoznaje u psihoneuroimunologiji sa tradicionalnim tumacenjima u ayuverdskoj medicini.
Stoga, primordijalno estetsko i egzistencijalno iskustvo manifestira se kao oblik zivotnog potencijala i arhetip obnavljanja...a obnavljanje je lijecenje, odnosno put ka ozdravljenju....
正勝吾勝
User avatar
Dodir_Svile
butch Barbie
Posts: 6303
Joined: 22 Nov 2002, 17:35
Location: In The Meantime.

Post by Dodir_Svile »

:pd: jel se ovo neko zajebava? :pd:
The rockstar hands of a big butch dyke.
User avatar
Askari
a kaj da mi pise...
a kaj da mi pise...
Posts: 793
Joined: 18 Oct 2005, 21:16
Location: Zagreb

Post by Askari »

pa moram unijeti malo znanstvenosti na balconn :zna: :zna: :zna: :zna:
正勝吾勝
Post Reply