propisi, odluke, zabrane

Post Reply
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

propisi, odluke, zabrane

Post by djurdja »

u moru glupih i idiotskih propisa, i zabrana, osvanula je još jedna odluka - za sada samo prijedlog za gradsku skupštinu, no nebitno:
http://danas.net.hr/hrvatska/necete-vis ... vo-u-parku

necu reci da je skupljanje po parkovima u vecernjim satima dio odrastanja skoro svakog klinca, bio je dio i mog odrastanja i vucem lijepa sjecanja i necu sad ulaziti u neke dubioze jer mi je fakat ovo preglupo. no ono sto me stvarno zabrinulo je
http://danas.net.hr/hrvatska/grad-propa ... ma-u-parku

jer
Kako donijeti doma litru pelinkovca?

pa kako ce sad općepoznata ljubiteljica pelina draga nam svima - ow?? kaznjavat ce ju jadnu na svakom koraku :smrc:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: propisi, odluke, zabrane

Post by laura »

:lol: :lol: :lol: nasmojala sam se do suza na ovaj drugi clanak, zamislila sam ljude kako zirkaju ima li di pandurije kad izadju iz ducana, i crta u tramvaj :dim: sa bocom
skrivenom izmedju ostalih namirnica tipa wc-papir, mrkva i domestos. :hehehe: Oni koji imaju aute vec su dali izraditi skrivene pretince za drzanje istih, ili imaju lazne rezervoare u koje onda umjesto goriva uliju pelin :hehehe: .
Djurdja ne brini, iznajmit cemo jednu garazu tamo blizu tebe (tamo mi bas zgodno nekako) i pretvoriti je u destileriju u zadnjem dijelu, a u prednjem ce nam biti neki paravan, nisam jos smislila sta, mozda neki atelje ili tako nesto, mora biti nesto sa jakim mirisom da neutralizira miris rakije :hihi:

OT a sada da ne budem totalni off, u vladi su nam kreteni, mozda najljuci do sada :pomak: :hehehe:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
djurdja
trabl babl
trabl babl
Posts: 9047
Joined: 17 Sep 2010, 10:01
Location: virtuala

Re: propisi, odluke, zabrane

Post by djurdja »

laura to ti zagrebacka gradska skupstina parira splitskoj - vjecito rivalstvo :cer:
Mogu se oduprijeti svemu osim iskusenju
Post Reply