sanjala sam...

Ozbiljnima ulaz zabranjen!
Post Reply
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: sanjala sam...

Post by renata »

:hihi: meni se u stvarnosti često dešava tvoj san :)
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: sanjala sam...

Post by Jelena-E »

Kako misliš upoznaš nekoga skuvaš čaj I onda počne razmena :hihihi: :lol:
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: sanjala sam...

Post by renata »

čaj san zaboravila :hihi:
ma ne-mislila san na spajanje sličnih energija(iju da me čuje profka iz fizike ak je još živa :hihihi: )
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: sanjala sam...

Post by Jelena-E »

renata wrote:čaj san zaboravila :hihi:
ma ne-mislila san na spajanje sličnih energija(iju da me čuje profka iz fizike ak je još živa :hihihi: )
:hihihi: čaj zaboravila hahahaha.... Ne žuri renči neće da pobegne :lol:

šalim se ovo više spade u dome metafizike. Upoznajem I ja slične ljude I dodje možda do te razmene enrgije ali ovo je bilo nešto više u mom snu... neznam kako da opišem kao transcedentalno spajanje dve duše koje opstaje uprkos daljini I vremenu I taj spoj se odvija na svim ravnima od emocija do razuma tako da sve ono što jedna osoba nauči automatski postaje dostupno I drugoj osobi... sva saznanja I iskustva baš sve... tako nekako...

Eto sad ćeš da misliš da sam u nekoj sekti :hihihi:
User avatar
renata
penzionerka
penzionerka
Posts: 5102
Joined: 12 Apr 2010, 17:17

Re: sanjala sam...

Post by renata »

niš sekta :nene:
meni je to skroz realno :daa:
a i bit će i od kafane :hihi: neću više gledat Sevkine sike :suti:
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: sanjala sam...

Post by Instinct »

Jelena-E wrote:Evo ovako:

Sanjam kako držim neki papir u rukama, pola stranice neke knjige I trudim se da pročitam šta piše na njemu, a to čitanje ide tako teško I teško pamtim to što pročitam... sve slovo po slovo I dok to radim ne mogu pričati...

Posle nekoliko reči shvatim da je u pitanju neki alhemijski recpt koji objašnjava kako je moguće udružiti energiju I snagu sa nekim. Prvo se treba naći osoba koja poseduje energiju sličnu tvojoj I koja oscilije istom frekvencijom. Ta osoba ne mora da bude svesna da posedujete istu energiju. Onda vam je potrebna neka veoma retka pečurka (e sad pojma nemam kakva je to pečurka I gde je naći :mislim: )
Od te pečurke se napravi čaj I obe osobe stanu jedna drugoj okrenute leđima I popiju taj čaj. Tog trenutka se u mom snu, ne na tom papiru nego pred mojim očima odigrala jedna mala animacija u vidu dve siluete koje stoje okrenute leđima a oko njih mogu videti balon neke energije a među njima nema granice.
Na papiru još je pisalo da će na taj način te dve osobe da udruže snage I da će uvek biti u kontaktu sve što oseća jedna osećaće I druga sve što zna jedna znaće I druga tako će biti jače... Ja sam tada pokušala da vičem Iz sve snage jer je to saznanje u mom snu bilo tolkiko bitno ali I dalje nisam mogla govoriti I probudila sam se sva uplašena... :patnja:
Koji si ti romantičar. :cer: :grli:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: sanjala sam...

Post by Jelena-E »

:stid:
User avatar
whisper
penzionerka
penzionerka
Posts: 5902
Joined: 27 Oct 2010, 22:45
Location: istočno od raja..

Re: sanjala sam...

Post by whisper »

Da mi je susjed poginuo u prometnoj nesreći.I to malo što spavam,imam noćne more! :patnja:
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: sanjala sam...

Post by Instinct »

Uopće ne sanjam ništa u zadnje vrijeme.. :mislim:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: sanjala sam...

Post by Instinct »

Sanjala sam seksualan san. :zbunj:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: sanjala sam...

Post by Instinct »

Ajme kakav sam san sanjala. :zbunj: Uglavnom. Mjesto radnje: Moj stan. Cimerica priča na mobitel, ja u dnevnom boravku i odjednom vidim kako po podu plaze raznolike bube i ŠARENE zmije( roza,zelena,ljubičasta). Počnem vikati i kažem njoj da ne znam što ću na što mi ona kaže: "Pa pusti to su samo male bubice" i nastavi pričati. I tako ih ja sama pokušavam ubiti onom "metlom" za čišćenje i pobjegnem kod nje u sobu. Sjedimo mi tako na krevetu,ja sva u panici kad odjednom ja se okrenem a iza nas dva malena DINOSAURA. ( :zbunj: ) Imali su crveno tijelo i plavi rep i pričali su. Jedan od njih dođe iza mene,skoči i ogrebe me po leđima. Ja ga pitam zašto je to napravio na što on govori : "Pa da imam uspomenu iz Hrvatske". Moja cimerica pak panično pita drugog dinosaura od kud su došli na što joj on odgovori (pazite saaad): "Iz HERCEGOVINE". :zbunj: I sad,uz sve to životinjsko carstvo zvoni netko na vrata. Kad to-naši stanodavci. Došli popričati o najamnini i vidjeti kako stan izgleda. Uđu oni tako u stan prepun životinja,bez da su išta rekli. Vlasnica stana odlazi u kuhinju (koja je btw u snu bila skroz drugačija nego što stvarno je) i pita: "Tko je slomio vratašca na ovom "ormariću"-misleći na ono gdje se drži suđe). Mi joj pokušavamo objasniti da nismo to mi napravili ali nju nije briga i kaže da će nam to odbiti od pologa. Njen muž se pak cijelo vrijeme smije. I tako sam se ja u tom trenu probudila iz sna i shvatila da bih možda trebala posjetiti psihijatra. :zbunj:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: sanjala sam...

Post by fireandice »

^ :lol: Želim imati tako otkačene snove. :lol:
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: sanjala sam...

Post by fireandice »

Ništa. Ne stiže me san danima
Uopšte ne mogu da zaspim.
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: sanjala sam...

Post by Aryanim »

sanjala sam da sam bila doma i da je pao snjeg, sve je bilo predivno bijelo al sam se pitala kak je pao snjeg po ljetu i u tom trenu nekako se obucem u dolcevitu i to neku neudobnu... :zbunj:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Re: sanjala sam...

Post by fireandice »

Sanjala sam da sam u nekom bazenu koji je iznad vode odmah bio zatvoren staklom, pa se može samo roniti. Prijalo mi je što je sve kristalno čisto i svijetlo i čudila sam se samo kako ne moram da držim zrak, već dišem slobodno iako sam pod vodom.
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Prvo sam sanjala da mi je neka otkačena frizerka greškom ošišala kosu i toliko sam se oneraspoložila u snu zbog toga da sam se probudila i pregledala da li mi je kosa još na glavi sva sretna što jeste.

Posle toga kad sam zaspala u snu sam se mazila sa nekom nepoznatom djevojkom, i tako mi je lijepo i prijatno bilo, da sam, sad kad sam se probudila, odlučila da mi je dosta samovanja i da se ove jeseni aktivno uključujem u traženje djevojke.
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: sanjala sam...

Post by hellen_stewart »

Vrlo čudan san,bolje da ga ne pričam.
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
fireandice
-
Posts: 6048
Joined: 29 Aug 2003, 17:00

Post by fireandice »

Da sam u nekom sasvim nepoznatom preduzeću i da se muvam sa nekom službenicom.
Sve kao sretnemo se u jednoj kancelariji, ja neku glupu foru ispalim, pa se onda raziđemo pa se kad ostanem sama nerviram kako sam tako bezveze mogla reći, pa onda u drugoj kancelariji se opet srećemo i opet ista priča, pa sve tako redom. Smorila sam se totalno bila u snu.
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: sanjala sam...

Post by laura »

Da sam dobila glavni zgoditak na lutriji i onda je krenula hajka na mene, svi su me htjeli popljačkati :ts:
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
User avatar
Instinct
World of palpitation.
Posts: 22289
Joined: 28 Jul 2008, 17:48
Location: Saturn

Re: sanjala sam...

Post by Instinct »

laura wrote:Da sam dobila glavni zgoditak na lutriji i onda je krenula hajka na mene, svi su me htjeli popljačkati :ts:
:laugh:

Opet kreće period kada ništa ne sanjam.. :roll:
"Ali ipak uz mene se može, mada je neobično.
Sa mnom je čudno čak i umrijeti, jer ja se ne završavam. "
User avatar
hellen_stewart
najpoželjnija forumašica
Posts: 15819
Joined: 31 Jan 2008, 11:36
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

Re: sanjala sam...

Post by hellen_stewart »

Da sam u nekom gradu,velikom,(pola lici na Sarajevo pola na Zagreb),i sretnem tu Arsena Dedica.I kaze mi covjek da mu pricuvam neke kese dok on ode do neke trgovine preko puta,i ja sva bitna cuvam te kese i cekam ga,al polako pada mrak njega nigdje.Zatvorile se prodavnice a on se nije vratio,ostala ja sa tim kesama :pomak:
Mi nekog ljubimo ne zato sto sto tu ljubav zasluzuje potpunije i iskljucivije nego iko drugi,nego sto smo mi na tu licnost prosuli jedno svoje sunce koje ga je ozarilo i izdvojilo od sveg drugog naokolo na zemlji...
User avatar
trag_u_beskraju
Traktorist u duši,ženskaroš u srcu
Posts: 4365
Joined: 24 Jun 2010, 13:59
Location: Čistim snijeg, može i za pare :D

Re: sanjala sam...

Post by trag_u_beskraju »

hellen_stewart wrote:Da sam u nekom gradu,velikom,(pola lici na Sarajevo pola na Zagreb),i sretnem tu Arsena Dedica.I kaze mi covjek da mu pricuvam neke kese dok on ode do neke trgovine preko puta,i ja sva bitna cuvam te kese i cekam ga,al polako pada mrak njega nigdje.Zatvorile se prodavnice a on se nije vratio,ostala ja sa tim kesama :pomak:

Zajebo te :laugh: :laugh: :hohoho:
Samo jednom se živi sve ostalo je reklamacija.
User avatar
Jelena-E
Cuisine ala Jela
Posts: 4458
Joined: 02 Aug 2010, 04:33

Re: sanjala sam...

Post by Jelena-E »

Danima se sređujem I dovodim u red I onda jedan san izbriše sve... Jel mogu da se kontrolišu snovi? :cekcek:
User avatar
Aryanim
Alea iacta est!
Posts: 7482
Joined: 25 Feb 2010, 14:01
Location: Zagorje

Re: sanjala sam...

Post by Aryanim »

Izmedu svih mogucih ljudi koje sam samnjala, mislim da se nasla i laura... :zbunj:
‎"Why do we close our eyes when we pray, cry, kiss, dream?
Because the moust beautiful things in life are not seen but felt only by heart."
User avatar
laura
levo smetalo
Posts: 11687
Joined: 08 Aug 2010, 22:50
Location: otišla iz dalmacije

Re: sanjala sam...

Post by laura »

Aryanim wrote:Izmedu svih mogucih ljudi koje sam samnjala, mislim da se nasla i laura... :zbunj:
:hihi:

ma joj, ja sam noćas sanjala toliko ljudi i toliko različitih snova da mi se toliko sve smućkalo i od svega zapamtila sam - ništa
40 godina života je starost za mlade, a 50 godina života je mladost za stare. (Victor Hugo)
Post Reply